Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:33:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175618 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 29, 2011, 17:57:39 »

Моята сватба мина преди два месеца, но понеже вече си получих професионалните снимки, ги качвам в сватбения албум, за да ги разгледате smile Надявам се да ви харесат, но приемам всякакви отзиви smile
Detelina, виждам, че ти си със същия фотограф- Борислав Чепишев, така, че можеш да добиеш представа сега. Има две-три снимки, които са на украсата в ресторанта- те са любителски.
Качвам много малка част от това, което получих от фотографа, защото имам около 1500 снимки! Лошото е, че резолюцията тук много се намаля и не може да се види максимално красотата на снимката, но поне може да се добие представа smile
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #31 -: октомври 29, 2011, 20:59:53 »

Моята сватба мина преди два месеца, но понеже вече си получих професионалните снимки, ги качвам в сватбения албум, за да ги разгледате smile Надявам се да ви харесат, но приемам всякакви отзиви smile
 

lawyer много добри снимки, страхотна сватба. Само да вметна, че незнам в кой ресторант сте били, но лилавото много му отива, и като цяло, поне според тези снимки, лилавата тема му върви. Браво, щастлив семеен живот ви пожелавам  girl_wink
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 29, 2011, 22:50:55 »

Благодаря abrakadabra, ресторантът е "Лайпциг" (голямата зала). След последният му ремонт, самият ресторант е в тъмно лилаво и бяло- стени, завеси, сепарета и т.н., така, че това бяха единствените цветове, в които можехме да украсим smile само бялото го сменихме с цвят шампанско (калъфите за столовете бяха в този цвят) заради роклята и всичко, което цветово беше съчетано с нея, защото иначе щеше да се получи бяло, лилаво и шампанско. Мисля, че така стана по-добре само с двата цвята smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 30, 2011, 14:41:50 »

И аз няма как да не похваля нашия фотограф (един от най-хвалените в този форум) - Димитър Яков. Можете да видите снимките в албума ми. Ще се сдържа да си излея всички комплименти, които ми идват на ум, защото, повярвайте ми, много са! Страхотен е!!!
Надявам се скоро и с видео да се похваля!  tease
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #34 -: октомври 30, 2011, 18:16:40 »

Може ли да ми кажете трябва ли да нося някакви документи да си запазя дата в обредния дом.Може ли да ида без младоженица. Благодаря ви  smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 30, 2011, 18:34:07 »

За запазването не ти трябват документи и можеш да отидеш сама smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 30, 2011, 18:36:47 »

Може ли да ми кажете трябва ли да нося някакви документи да си запазя дата в обредния дом.Може ли да ида без младоженица. Благодаря ви  smile
Да можеш.  good Само личните карти или имената просто си даваш в кой ресторант, ще е сватбата и дали,ще е изнесен или не и дата и час. После 2 седмици  преди сватбата отивате да си занесете медицинските и това е.  good Те ще ви обяснят на място. Дори и ти да не можеш,всеки може да ви запише дата и час.
« Последна редакция: октомври 30, 2011, 18:38:25 от Nina Style » Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #37 -: октомври 30, 2011, 18:48:50 »

Благодаря ви много искам още нещо да попитам какви са задълженията на кумовете
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 30, 2011, 19:38:42 »

Благодаря ви много искам още нещо да попитам какви са задълженията на кумовете
Ето една полезна статия. http://svatbite.com/modules/xnews/article.php?storyid=79
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #39 -: октомври 30, 2011, 19:47:43 »

Здравейте! Позволявам си да пиша във вашата тема, защото аз съм пловдивчанка, макар и повече от 10 години да не живея в града. Планираме сватба през 2012 година, но имаме още много време и куп неясни неща, все пак ни е за първи път smile Още се колебаем в кой град да подпишем, общо взето при нас са намесени 3 града. Можете ли да ни ориентирате дали можем да сключим гражданския си брак в Пловдив без да сме регистрирани по местожителство там, евентуално самото тържество няма да съвпада с подпсването. Благодарим ви и двамата предварително за отговорите!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 30, 2011, 20:08:08 »

Здравейте! Позволявам си да пиша във вашата тема, защото аз съм пловдивчанка, макар и повече от 10 години да не живея в града. Планираме сватба през 2012 година, но имаме още много време и куп неясни неща, все пак ни е за първи път smile Още се колебаем в кой град да подпишем, общо взето при нас са намесени 3 града. Можете ли да ни ориентирате дали можем да сключим гражданския си брак в Пловдив без да сме регистрирани по местожителство там, евентуално самото тържество няма да съвпада с подпсването. Благодарим ви и двамата предварително за отговорите!
Няма значение къде се водите по адресна регистрация.  good Можете да подпишете в който и да е друг град.  good
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #41 -: октомври 30, 2011, 20:21:06 »

О, това е супер, малко ми олеква това, че няма ограничения!
Активен
eliivanovaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Ленчи-Бенчи


« Отговор #42 -: октомври 30, 2011, 21:31:33 »

Разгледах снимките в сватбените албуми на:
Pink-Panter i Lawyer и съм меко казано очарована снимките наистина са страхотни smile
Бихте ли ми дали координатите на тези фотографи,както и ориентировъчни цени?Благодаря предварително.
 give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 30, 2011, 22:01:18 »

Eliivanova, ще си позволя да пиша и от името на Pink Panther, защото нашите фотографи работят заедно smile Моят се казва Борислав Чепишев, нейният е Димитър Яков. Давам ти линк към техните профили във фейсбук, защото там има още техни снимки, а и координати, можеш да пращаш и запитвания за цени и т.н. Успех!
http://www.facebook.com/Borkich
http://www.facebook.com/profile.php?id=1599271306
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 31, 2011, 10:49:21 »

lawyer прекрасна булка си била.Много ми харесва как е украсен ресторантта. А дали знаеш малката зала за колко човека е горе долу?
Nina Style понеже и на мен ми предстои записване на дата в гражданското,от по горния ти пост да разбирам ли,че искат да знаят и в кой ресторант ще сме?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines