Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:41:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175536 пъти)
 
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: март 02, 2012, 10:39:25 »

Добре дошла и от мен!  yea
Мога да споделя моят опит с агенциите, макар, че ние няма да имаме. Имахме много добро предложение за сватбена агенция, която извършва почти всичко за теб. В услугата са включени украса, фотограф, покани, украса за кола, видео, DJ и май още няколко дреболии, които в момента не си спомням. Всичко това за 1800лв.
Ако искаш мога да намина и да взема визитка и да ти кажа конкретно какво включваше, понеже за съжаление си спомням само цената.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: март 02, 2012, 10:53:31 »

Mystique , тя си има запазени фото,дж и видео, което като съдя по имената е на стойност 1500лв, дали ще и предложат останалите неща за 300-400лв  blush .Трябва да се пита... Но според мен цената е такава, защото е за всичко, поотделно може би ще е по-скъпо.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: март 02, 2012, 10:58:47 »

Ooo, извинявам се за невежеството си!  give_rose
« Последна редакция: март 02, 2012, 13:23:26 от Mystique » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #588 -: март 02, 2012, 12:12:34 »

Здравейте на всички. Чета ви сигурно от половин година вече и най-накрая пиша и аз lol) На нас с годеника ми също ни предстои сватба през септември. Вече имаме запазени ресторант - Виенски павилион, фото - Нина Николова, видео- Димитар Димитров, дж- Алекси и запазен час в гражданското. Даржах да запазим основните неща, за да ми е спокойно - юни и юли са ми изключително ангажирани месеци и трябва цялата подготовка да е готова до тогава и август останалите неща да се доуточнят. Сега съм в търсене на сватбена агенция, искам първо да се срещна с повечето и да преценя. Как ви се струва наемането на агенция от София? Благодаря на всички за страхотните съвети, които намерих тук, без вас нямаше да знам и 1/3 от нещата, които знам сега  Bravo

Мисля че най-добрия вариант за агенция който си имате на една ръка разстояние е - "Nina Style" защото при тях нещата са проверени многократно и от лично впечатление мога да ви уверя, че имат доста, много добри стилни и разнообразни варианти за Виенски Пвилион.
« Последна редакция: март 02, 2012, 12:16:08 от DjNick Mc » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: март 02, 2012, 12:16:45 »

Не че се заяждам ама във Виенски павилион може да направиш всичко и без агениция. Там просто е устроено за сватби и може да се направи във всякакъв цвят и форма, така всяка агенция би се справила според мен!
Активен
alexityyy
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #590 -: март 02, 2012, 12:28:58 »

Относно агенцията, държа да наемам такава, заради всички дребни неща, за който трябва да се помисли и да се свършат. Не искам да ангажирам родителите ни,те са достатъчно ангажирани хора, а и в самият ден искам да съм спокоина, че всичко е свършено както трябва, а не аз да ходя на оправям нещо. Относно наемането на агенция от София ме провокира това, че разгледах сайтовете на абсолютно всички агенции в Пловдив и имам чувството, че украсите са почти едни и същи. Аз лично много държа да украсата и искам нещо много съвременно, стилно и изчистено. Повечето украси, които видях се опрат главно на едни опанати платове и тук там цветя. Аз искам да има много цветя и всичко да изглежда много съвременно, повечето уркаси, който видях са съшите каквито правиха и преди 10-15 год. Като цяло нямаме някакъв установен бюджет, но все пак се опитваме на сме разумни. Четох мнения за агенции от София и там се споменаваха суми от по 5000- 10 000 лв. само за украса, което си е чисто безумие. Все пак трябва да се срещем с тях и да видим и те какво ни предлагат.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: март 02, 2012, 12:52:50 »

Alexityyy, това открих за Виенски Павилион като украси от две сватбени агенции в Пловдив :
http://vanyastyle.snimka.bg/wedding/v-lilavo.619222
http://ninabg.com/index.php/restoranti/r-t-vienski-pavilion.html
Мисля, че всяко нещо може да се направи и украси така както ти го искаш без значение от къде е агенцията само цената може да е различна така,че провери и другите агенции може да имат в галериите си този ресторант и сравни оферти.
« Последна редакция: март 02, 2012, 12:54:57 от veninceto » Активен
Jela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #592 -: март 02, 2012, 15:59:33 »

Veninceto, нямам нито едно писмо в кутията, незнам защо така става sad Също така искам да попитам кои от вас ще ползват сватбена агенция или са ползвали, коя по точно и също така за кои услуги ги ползвахте. Ние все още не сме решили дали ще имаме допълнителна украса в ресторанта, но ми се иска от едно място да поръчаме всякакви дребни неща- подаръци за гости, покани, украса за чашите, поставка за халки и други. Но в момента ми е зор музиката, защото искам да знам, че имам всичко, което трябва да се запази предварително.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: март 02, 2012, 16:45:53 »

Jela, ние ще ползваме агенция. Избрахме Nina Style. Вие сте заети и нямате възможност да обикаляте и да избирате ли? Питам, защото поканите и подаръците можете сами да си ги изберете. От нашата агенция ще ползваме основно координатор, украса на младоженска маса и евентуално панделки, покривки и карета, ако решим да сменяме цветовете в ресторанта. Цветята ще ги поръчаме от позната, която е флористка.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #594 -: март 02, 2012, 17:06:31 »

Ние също сме си избрали НИНА СТИЛ за украса на младоженската маса,обличане на столовете и панделка,покривки и карета  няма да ползваме от тях,защото нашето заведение си ги предлага,също и поканите са ни от НИНА СТИЛ защото страшно много ни харесаха, но всички останали джунджурийки са ни от Асеновград,там има по голям избор от тука а и са на по-ниски цени.smile
Активен
Jela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #595 -: март 03, 2012, 10:24:43 »

Момичета помагайте sad Днес моя дядо почина. На 17.03 беше датата ни за годеж. Чували ли сте нещо за подобни случай, защото най-вероятно ще го отложим за след 40-тия ден.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: март 03, 2012, 12:31:39 »

Jela приеми  моите съболезнования
Относно това за годежа ,незнам нещо конкретно ,но мисля ,че е по добре да го отложите малко,поне до 40-тия ден  sad
Не се тревожи всичко ще се оправи
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: март 03, 2012, 17:36:57 »

Мила, приеми и моите съболезнования!
Напълно те разбирам, аз също загубих своят дядо преди няколко месеца и ми беше много трудно. Ще те посъветвам да отложите годежа още малко - като уважение към човека. За жалост и тези неща ги има в живота.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #598 -: март 05, 2012, 14:46:46 »

Jela, приеми и моите съболеснования! И аз скоро загубих дядо си! sad

Понеже говорите са сватбени агенции и по-конкретно за Нина Стил, реших да се включа по теманта. Аз ползвах услугите на Нина Стил за украса на ресторанта и останах мноооого доволна. Препоръчвам я чистосърдечно!  give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #599 -: март 05, 2012, 18:34:54 »

Привет, относно неприятната ситуация с Дядото, не е добре да се празнува до 40 ден, за годежа ни и проблем малко да се премести. Но вие не отменяте сватбата, къде е проблема? Аз даже тази година присъствах на 2-3 сватби с подобни случай и хората не отмениха тържеството.
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines