Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:42:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175537 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: февруари 29, 2012, 22:29:29 »

Jela ,изчисти си кутията  girl_wink . На кой ресторант се спряхте?
Активен
Jela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #571 -: март 01, 2012, 07:45:31 »

В кутията нямам нищо...не знам защо ви дава така sad Сватбата ще бъде в Ленинград smile Днес трябва да запазим ритуален дом, църква, фотограф и DJ smile
« Последна редакция: март 01, 2012, 07:50:01 от Jela » Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: март 01, 2012, 10:16:16 »

В кутията нямам нищо...не знам защо ви дава така sad Сватбата ще бъде в Ленинград smile Днес трябва да запазим ритуален дом, църква, фотограф и DJ smile

  Поздравления за избора на ресторант give_rose На кой DJ ,фото и видео се спряхте? Погледна ли църквата "Свети Константин и Елена" или си харесахте друга църква? smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: март 01, 2012, 10:33:51 »

Аз харесвам най-много църквата -"Св. Георги" *THUBMS*
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: март 01, 2012, 10:50:28 »

Аз харесвам най-много църквата -"Св. Георги" *THUBMS*
И аз много я харесвам. Иван Рилски също е хубава църква.  good
Активен
Jela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #575 -: март 01, 2012, 11:29:53 »

Здравейте,

Спряли сме се на цървка "Свети Константин и Елена". Свободните часова ни устройват чудесно. Има ли някой, който да е ходил на сватба в тази църква или неговата да била там smile За видео какво ще ми препоръчате?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: март 01, 2012, 11:36:05 »

Здравейте,

Спряли сме се на цървка "Свети Константин и Елена". Свободните часова ни устройват чудесно. Има ли някой, който да е ходил на сватба в тази църква или неговата да била там smile За видео какво ще ми препоръчате?

Провери Студио Шоколад/Пеьо Иванов/,Студио 1/Димитър Димитров/, Сащо Маринов,Студио Зани,Студио Мезофорте /Тодор Стойков/ Всички имат сайтове погледни ги в нета.   good
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: март 01, 2012, 11:38:43 »

За видео Митко Димитров!, той участва и снима клипове на Ивана и снима в Господари на ефира. Разгледай негови видеа в сайта и в интернет. Той ако е зает за вашата дата си има екип от други момчета. На две мои приятелки тази година Димитър Димитров ще им снима сватбите. Много е добър и дано е свободен за датата ви. Успех и честито за църквата най-хубавата е  smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: март 01, 2012, 12:07:15 »

Жела, ние бяхме с Тодор Стойков от Мецофорте Видео и останахме супер доволни от видеото и фотографа Иван Банчев. Най-добре разгледай сайтовете на всички споменати от НинаСтил по-горе и наеми тези, които най-много ти харесат на теб. Това са най-често споменаваните имена, защото са най-търсени и добри.Всеки си има различен стил на работа и от сайтовете се вижда. good
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #579 -: март 01, 2012, 14:47:55 »

Jela, нашата сватба беше миналата година в "Св.Константин и Елена", останахме изключително доволни, беше най-прочуваствената част от сватбата, аз бях писала по-назад в темата за самия свещеник, говори ти едно поучително и усмихнато, направили сте чудесен избор на църква !
Активен
Jela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #580 -: март 01, 2012, 17:55:07 »

Много се радвам, че сме избрали хубава църква:) Да ви попитам относно музиката за вземането на кума и булката. Може ли да ми препоръчате?
Активен
alexityyy
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #581 -: март 02, 2012, 08:52:04 »

Здравейте на всички. Чета ви сигурно от половин година вече и най-накрая пиша и аз lol) На нас с годеника ми също ни предстои сватба през септември. Вече имаме запазени ресторант - Виенски павилион, фото - Нина Николова, видео- Димитар Димитров, дж- Алекси и запазен час в гражданското. Даржах да запазим основните неща, за да ми е спокойно - юни и юли са ми изключително ангажирани месеци и трябва цялата подготовка да е готова до тогава и август останалите неща да се доуточнят. Сега съм в търсене на сватбена агенция, искам първо да се срещна с повечето и да преценя. Как ви се струва наемането на агенция от София? Благодаря на всички за страхотните съвети, които намерих тук, без вас нямаше да знам и 1/3 от нещата, които знам сега  Bravo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: март 02, 2012, 09:53:07 »

Jela, опитах да ти изпратя инфо и телефонния номер на нашите музиканти, но ми даде грешка
-изчисти си писмата, надвишен лимит smile Аlexityyy
good, ако живеете,или работите в София си струва да поразгледате Софийските агенции, но в Пловдив има също много сватбени агенции едва ли ще има разлика, дали агенцията е от Пловдив,или Софийска. Напиши в Гугъл -Сватбени агенции от Пловдив и ще видиш колко много имат сайтове. Ако сте си от Пловдив -наемането на агенция от София е излишно за мен щом сватбата е тук smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: март 02, 2012, 10:35:00 »

alexityyy, добре дошла. give_rose В Пловдив има добри агенции, но вие си знаете каква украса искате и с какви пари разполагате. Моето мнение e да се срещнете първо с няколко пловдивски агенции, а после с няколко от София, да сравните и да решите. Аз не виждам нищо лошо в наемането на агенция от друг град, независимо кой. Всичко опира до това какво вие искате и какво агенцията може да предложи за сумата, която сте предвидили.
« Последна редакция: март 02, 2012, 13:42:21 от sunset » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: март 02, 2012, 10:36:16 »

alexityyy  welcome-2 . В Пловдив има достатъчно добри агенции  Wink . На коя дата ви е сватбата?
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines