Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:59:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Десислава и Светослав  (Прочетена 3669 пъти)
 
desisanka
Регистриран

Публикации: 1


« -: октомври 05, 2011, 10:51:05 »

Здравейте на всички! Както се казва аз съм новобранец в форума smile .
С моят приятел - бъдещ съпруг сме заедно от 5г и взехме решение да направим сериозната стъпка към подписването на граждански  брак  heart .
Датата е 11,11,2011г аз много настоявах за тази дата и се надявам да ни донесе само положителни неща в семейният живот  smile .
От днес започвам да раздавам поканите, както и официална вечеря с бъдещите кумове (подготвила съм се с : Пиле , пита и ракийка ).
Роклята е купена , ресторанта капариран , Dj също общо взето по-големите неща са готови , без костюма на младоженеца angry .
Друго важно нещо с което трябва да се заема е настаняването на гостите, тъй като с моя любим не сме от едно и също място. Резервирала съм за сега само 5 стаи в хотела над ресторанта , но трябва още поне 10 стай , което ще излезе доста соленичко , а ние сами си правим тържеството.
Та така аз съм много развалнувана вечер почти не спя , а заспя ли сънувам сватбата crazy
Ние не сме в града където ще е сватбата , работим в софия и ми е малко трудно и с подхотовка по телефона , но на края на месеца излизам в неплатена и започвам с дооформянето на дребните неща smile
Вълнението е ОГРОМНО  , а моя мил не помага с нищо и казва само '' Както ти решиш , каквото ти избереш............" Имам чуството , че ще направя някой гаф накрая с подготовката , но дано да са напразни притесненията girl_impossible
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 05, 2011, 12:14:37 »

Добре дошла, Деси! Датата е много интересна, наистина! Дано да ти донесе много късмет и семейно щастие! Bravo
Пожелавам ти безпроблемна подготовка и чакаме да качваш снимки на нещата, които си приготвила или купила! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 05, 2011, 22:06:07 »

Личните теми за сватбите се правят 1 месец преди датата - т.е. темата ще бъде отключена на 11.10.2011
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines