Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 08:59:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kleo_20 - 14.10.2007  (Прочетена 89107 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 11, 2007, 18:51:48 »

така като чета какво пишете и сърчицето ми ще вземе да изхвръкне от вълнение girl_in_love danceg много мразя като не зная какво ме очаква и да се хвърля на сляпо но ккаво да се прави!!след половин чак трябва да тръгна от работа и да започна да се оправям че ще ме "подберат" на бързо и няма д азнам от къде ми е дошло!!милички нямам търпение и ще ви разказвам с най-големи подробности и снимков материал задължително ще приложа!за сега знам само че трябва да си обуя удобни обувки(явно ще има денссс DANCE)и до там дори кои приятелки ще идват ня зная а кумата е искала спец разрешение от милото да ме пусне!!ох извинете ме зная ч есъм досада ама съм така развълнувана girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 11, 2007, 22:12:35 »

Милата ми тя!Кой знае колко се забавляваш сега?Хей мила има ли голи там? =]Ох хайде да идва утре и да разказваш.... girl_in_love give_rose
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 11, 2007, 22:26:34 »

Айде мацооо и да рапукате дансинга от танци-манци ...така както си го може младо гадже , а не омъжена  жена  DANCE DANCE  yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 12, 2007, 08:21:41 »

ето ме и мен *YAHOO*росна росна китка laugh както каза шефа ми сутринта
започвам разказа:бях се изнервила на ента степен и притеснила кумата готви нещо звъни на милото да и каже кой номер е блока абе бях кълбо от нерви!!и бях инструктирана като ми клипне да тръгвам към мястото на срещата чакам чакам нищо брей P-(и към 22.50 ето ти го на еврейския смс(клипчето де) и тръгвами аха да затворя варатата и да се метна на асансьора и от ъгъла изкачат моите мили друки начело с кумата и крещат "изненада"  yahoo и кумата с един огромен букет много красив и останалите с по един балон blush леле много са ми мили  air_kiss и тръгваме ние като аз съответно не знам на къде...тук малко ще спестя защото една приятелка яде в kfc..
и аз не знам къде отиваме въртят ме сучат ме и къде къде (в планета на гарибалди са открили нов клуб за мъжки стриптийз) и къде мислите ме заведоха барабар петко с мъжете та там :laugh:и влизаме ние много хубава музика всичко как си требе
та питате имало ли е гол мъ нееее умаше 10 голи мъже :laugh:та полицаи та пожарникари и всеки при мен естествено нали съм вип  yahoo "айде булка в неделя всичко свършва" та ме въртяха кълчи кълки наляво надясно беше страхотноо yahoo DANCE danceg не мислете че вашето момиче посрами форума само в началото бяах леко така притеснена blush blush ама после взе че ми хареса и айдееее
много беше хубаво (имаше един пич от стар академи ако сте гледали Деян жокера та това мамче как танцува той е главния на групата нео бойс или нещо такова)момичета беше незабравино преживяване толкова емоции не бях изживявала отдавна неее никога!!!моята кума  есладур и половина и мнбого и благодаря з атова което направи за мен!имах нужда определено!!на всяка която и предстои НЕ ГО ПРОПУСКАЙТЕЕЕ *YAHOO*и аз малко бях предубедена но вече съм твърдо за моминското парти!разпускате от стреса покрай сватбата!!нужно си е определено *THUMBS*относно снимките-от притеснение какво ще ми с еслучи забравих апарата но кумата има на телефона си няколко компромата"мира пипа коремче мира пипа дупе мира пипа гръбче laugh laugh"така че ще покажа смао д ами ги прати DANCE и ето сега отново съм на работа не наспала се но доволна и днес ми е последен ден преди отпуската и никакъв зор няма да си давам!!след снощи съм и в невъзможност
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 12, 2007, 08:41:37 »

еее Клео това се казва моминско парти !!! направо имаш супер кума !!! smile браво на нея за изненаадата !! smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 12, 2007, 08:51:56 »

Ох така се радвам за теб.... :girl_in_love:Но за апарата дето си го забравила P-(Ти май нарочно,за да ням акомпромати!Много си лоша!100 пъти ти напомних!И ако не пуснеш снимки като дойда ще те  beating
Много готина кума имаш!И аз исках такова щуро парти,ама .......малко по-тихо ми се падна както знаеш :mad_girl:Но сега сме решили с приятелки да си отидем на дискотека и да си го направим както си знаем!
И днес мила никакво презорване!Само ти разрешаваме да ни пишеш :laugh:Целувки и страшно се радвам за теб! girl_in_love kiss2 give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 12, 2007, 08:52:22 »

Миличка клео, партито ти е било страхотно, прекарали сте си много добре Bravo а за кумата ти просто нямам думи, истински ангел good
А този клуб не бил ли на певицата Рени?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 12, 2007, 08:59:44 »

благодаря милите ми give_rose апарата Тони не го забравих нарочно!!знам че съм виновна ама от нерви и притеснение и вълнение  :angry:сега съм много ядосана на себе си!!не се сърди моля те  @}->--само чакам златната ми кума да ми прати снимките които е направила и веднага ги пускам на показ laugh много ми е добричка и мила направо не мога д аповярвам че направи такова нещо за мен!и всичките ми приятелки така се забавляваха и си пийнаха!!абе по щуро от сватба брей yahoo
spirit да на тази певица е само че отдолу под него са направили No Limit така се казва клуба за мъжки стрийптиз и жени  с слаби сърца!! tease
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 12, 2007, 09:04:20 »

Клео,поздравления за партито.Аз заминавам за малко и няма да съм тук събота и неделя и искам да ти пожелая успех в неделя.Всичко най-хубаво.Много любов,здраве и щастие. :*Пожелавам ти всичко да мине по вода на сматбата и най-романтичния меден месец след това.А след него ще чакаме снимки и разкази.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 12, 2007, 09:04:44 »

Аааа и аз съм го чувала :girl_wink:Някой път може да ме заведеш girl_wink
Няма да се сърдя бе!Аз малко съм такава!Но бързо ми минава и не мога да се сърдя и карам :laugh:Пък и на теб как да ти се разсърди човек... :girl_in_love:Само че аз много искам да гледам твои снимки,че тези вече на изуст ги знам :mad_girl:Така разбирам повече неща за теб като гледам снимките...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 12, 2007, 09:14:23 »

 give_rose @}->--благодаря!а теб обезателно ще те заведа само ми ела в софия да те прихвана и право там отиваме laugh много весело ще си изкараме!ама вече като омъжени "дами" трябва да спазваме благоприличие-еее до втората чашка де не повече  laugh а снимки имам бол но не съм кой знае колко интересна!!и за това да не омръзвам със себе си не слагам мноог!!но след сватбата и медената седмичка ще натуря толкова че чак ще ми се разсърдите сигурно хехе
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 12, 2007, 09:20:26 »

Ох нямам търпение...и за нсимките,и за излизането girl_in_love
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 12, 2007, 09:36:20 »

Клео, миличка страхотно изживяване е билоооо, а????? laugh 10 голи мъже... laugh
еееее браво, много вълнуващо преживяване е било Bravo
чакам с нетърпение снимкитеееее!!! danceg DANCE Bravo
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #103 -: октомври 12, 2007, 09:50:18 »

Поздравления за партито Клео! Страхотно сте си изкарали. Искам от сега да ти пожелая най-прекрасната сватба, защото няма да имам време да влизам форума два-три дни.  Много приятни емоции, много любов,  целувки и луди танци на самия сватбен ден!  Dance girl_in_love  А на младото ви семейство много да се обичате и подкрепяте един друг и скоро да се чуе топуркането на малки крачета около вас!!!!!!!!!!!!    give_rose CHEERS PREGQ stork-gurl baby_girl Baby_G
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 12, 2007, 09:53:44 »

ехх give_rose cray просълзи ме наистина Cray в момента съм така чувствителна благодаря ти сърдечно за милите думи!и на всички останали които ме подкрепят и са до мен в момента!
танче сладур отново благодаря  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines