Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:46:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kleo_20 - 14.10.2007  (Прочетена 86980 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 03, 2007, 19:36:17 »

благодаря ти Диди @}->--още нямам обувки и имам проблеми с гримьорката но дано се надерят нещата
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 04, 2007, 12:21:15 »

Клео не се притеснявай мила. ... и аз нямам обувки така като се гледам нямам и желание да си търся.
Не искам типично булченските , а някакви , които мога да нося и след това...
И моята гримьорка не знаела дали ще я пуснат за 20ти, че снимала филм и можела да не дойде  Cray
Много ме вбесяват такива фурнаджийски исотрии в последния момент ..направо пощурявам  hysteric

Ако искаш ще ти дам телефона на една мацка, която гримира добре и сигурно ще е свободна за деня.. ?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 04, 2007, 12:25:20 »

Миличка не се притеснявай! И аз нямах гримьорка до последния момент и даже си мислех, че ще се наложи да се гримирам сама, но късмета ми се усмихна точно в петък следобяд преди сватбата (буквално в последния момент), така че съм сигурна, че и при теб нещата ще се наредят! Само бъди оптимистично настроена и не оставяй на никакви мисли и тревоги да те притесняват!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 04, 2007, 20:04:37 »

благодаря ви милички Бени толкова си мила give_rose остават ми 9 дни моминство и вече съм разтресена от предсватбени вълнения и все се притеснявам дали ще усопея ще свърша ли всичко и диск за диско водещия трябва да правя или поне списък а нямам време леле ужас милички разбирам ви напълно как сте се чувствали преди сватбения ден времето така бързо лети а задачките са така многобройни *crazy*луд да стане човек
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 06, 2007, 10:12:31 »

Мила, а най-важното сега е ти да си спокойна и отпочинала, а всички се премазават от ангажименти преди сватбите и нямат сили за нищо...стискам палци да свършиш с всичко поне един ден преди сватбата, за да можеш да починеш и да помечтаеш!!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Желая ти успешна полседна моминска седмица, изпълнена с радост, а не нерви и много усмивки!!!!!!!!!! kiss2 kiss2 danceg danceg danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 06, 2007, 10:19:48 »

благодаря ти мила @}->--последните приготовления трескаво текат danceg а аз от работното място контролирам нещата!надявам се да се справям
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 06, 2007, 11:02:26 »

Не се съмняваме в теб съкровище!И гледай повече да почиваш ей! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 06, 2007, 11:22:55 »

НЕРВИТЕ МИ СА ОПЪНАТИ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ!!нямам и кога да почивам всеки дне съм на работа и деня преди сватбата също cray иска ми се всичко да свърши вече не съм вярвала че ще е толкова трудно и изнервящо а милото все се караме cray
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 06, 2007, 12:35:47 »

алоооо beating госпойцата, кви са тия неща дето чета, я се стегни, никакви нерви не пускай и не позволявай да ти утрепят деня  beating кви са тия колеги и шеф дето няма да ти предложат да ти вземат ден,два  crazy и не превръщай хубавият празник във война  beating били се карали ами малко по-спокойно, да не искаш да се гледате на кръв в деня на сватбата, я се стегни, всичко ще е наред, не оставяй нещата така да се влошат че вечерта преди сватбата да си легнеш напрегната и изнервена. колкото по-малко нерви толкоз приятно е усещането след сватбата. не отивате на заколение, а на сватба, спри да се ядосваш, не си струва.  beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 06, 2007, 13:13:22 »

Ще те послушам мила give_rose ама то е по-силно от мен но си права че е безмислено да се нервирам!не мога да огрея на всякъде и да свърша всичко сама и същевременно се притеснявам дали това което съм оставила на другите ще е както аз си го искам!!права си край с нервите оставям се да си минава всичко покрай мен и това си е в крайна сметка това трабва да е най хубавия и щастлив ден в живота и на двамата!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 06, 2007, 16:22:56 »

Точно така!Горе главата!но много съжелявам,че си толкова заета и напрегната... give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 06, 2007, 20:56:42 »

най накрая си купих обувките yahoo *YAHOO*или по-скоро пак спечелих и са сандалки мног са красивички yahoo нямам фотоапарат в къщи(че милото ремонтира у тях и се преселих при мама)но скоро ще ги видите а и даже да е след сватбата пак няма да е много време нали е с лед 7 дни yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 06, 2007, 21:28:16 »

Ех как се радвам за теб!Пожелам ти да си най-танцувалната булка с тях! :laugh:И аз бях със сандалки и ми бяха много удобни,чак накрая се събух и шляпах босичка,ама никой не успя да ме излови и запечата :laugh:Мила браво на теб!Виж как всичко се нарежда! Bravo give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 06, 2007, 21:38:53 »

мила да си призная аз от теб се вдъхнових и като се запънах "не със сандали ще бъда и точка!!!"и това си е! цял ден гледахме с милото нещо затворено ама аз не та не искам си сандалките аз!!!и така сега си ги имам и са ми така красиви! :girl_in_love:благодаря ти мила аз знам че ще ги събуя но и да ме изловят хич не ми пука аз съм ис на моята сватба ако искам ще съм боса през цялото време laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 06, 2007, 21:44:06 »

Радвам се,че съм те вдъхновила,много сладко и елегантно стои!И много хора ме караха да си ги показвам :laugh:А за снимките аз съжелявам,че нямам такива като съм боса,защото обичам щурите неща и щеше да е хубава снимка girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines