Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:24:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kleo_20 - 14.10.2007  (Прочетена 87125 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 26, 2007, 18:54:32 »

Бъди силна сладурче! Вярвай в добрия изход от получилата се ситуация с милото ти! Ще видиш, че той ще се оправи и за сватбата ще е в отлично здраве.  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 26, 2007, 19:58:26 »

много ви благодаря милички така ме успокоявате give_rose надявам се съвсем скоро да забравим всичко лошо и да се насладим на хубавата ни сватба.организирахме вече медения месец в малта ще сме :girl_in_love:и както казах вече утре си взимам роклята и мисля че малко по малко нещата ще се наредят няма на къде иначе трябва да се оправят
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 27, 2007, 09:41:34 »

мила kleo_20 нека денят ви бъде изпълнен само с положителни емоции - изкарайте един незабравим ден и нека той бъде пълен с  CHEERS heart Sunshine Flower Party time Dance2 weddingday
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 27, 2007, 19:16:32 »

Миличка, дано се оправи милото ти!!!!!!!!!!!!! Пожелавам ти скоро да излиза от тая болница и активно да се включва в подготовката, че време не остана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #19 -: септември 27, 2007, 19:35:27 »

Миличка толкова се радвам за теб, наближава Големия ден.   girl_in_love  Всичко ще се нареди идеално и никой няма да е болен и без настроение на сватбата.
Знам, че  ще бъдеш една нежна и приказна булчица    и милото ти няма да може да ти се нагледа от щастие. Желая ви много любов и целувки,   heart  heart  girl_in_love kiss2 любов заедно любов заедно

дано всичките ви гости да падат от изтощение на дансинга, толкова много да се забавляват и дълго да помнят сватбата ви!    Party time
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 27, 2007, 20:22:22 »

милички добре че сте вие така ме обнадяждявате и успокоявате give_rose много ви благодаря.аз утре може би ще си взема роклята и ще ви покажа снимки нямам търпение вече
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 28, 2007, 17:22:57 »

Сладурче, масововто форумско стискане на палци ДАВА резултат, аз се убедих на няколко пъти, така че бъди спокойна! Присъединявам се към стискането и аз, и знай че всичко ще бъде наред! Clover kiss
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 28, 2007, 21:33:29 »

Сега установявам, че аз си чета ли чета темата, а не съм написала нито една дума  crazy
Та значи, миличка стискам палци милото да се оправи по-бързо и да не е нещо сериозно, да можете да се насладите на сватбения си ден пълноценно и да бъдете едно мноооого щастливо семейство, което скоро да си увеличи бройката!  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 28, 2007, 21:35:37 »

Благодаря ти Мария @}->--мила до безобразие както винаги DANCE надявам се и аз милото скоро да се оправи и да го изпишат от болницата :)днес беше като игленик надупчен но аз не губя надежда че скоро всичко ще е наред good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 30, 2007, 17:40:34 »

и аз стискам палци мила!Ще видиш, че скоро ще се оправи!!!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 30, 2007, 18:01:16 »

благодаря и на теб миличка @}->--хубаво е човек да усеща че има кой да го подкрепи @}->--дано всичко се нареди добре и скоро да си дойде в къщи и да организираме нещата че имаме 2 седмици мале как лети бързо времето cray не мога да повярвам чак :girl_in_love:мила благодаря ти и от вашите усти в бойиите уши good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 30, 2007, 21:39:31 »

Съкровище толкова ми е мъчно,че цели две седмици ме нямаше и не бех до теб(освен в мислите си) и съм пропуснала толкова неща около теб и терзанията ти!дано не си ме забравила и се радвам,че най-важните неща са се наредили за теб,а останалото и то ще се нареди-къде ще иде! :girl_wink:А за любимия ти не се тревожи-щом аз самата претърпях цяла операция преди сватбата и успях да се оправя и да не ми личи,не се тревожи!А и казват,че щастието и любовта всичко лекуват!Ти само бъди до него и ще видиш,че всичко ще е наред!
А ти мила разказвай как вървят нещата,аз вече съм тууууук! yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 01, 2007, 21:46:10 »

Тони мила така ми липсваше cray и сега сякаш се успокоих много като виждам че отново си тук и ми помагаш така ме окуражаваш нямаш представа как се успокоих като видях че си се върнала и си писала и в моята темичка@}->-- вярвам че всичко ще е наред и се надявам да бъде.утре ще поръчвам букета и останалите цветя и ще мина на прегледите и ужасните изследвания shok bad мразя да ме бодът и ще дам да ми украсят чашите виното и шампанското надявам се и обувки да си купя утре...мале колко много работа!купихме на милото помпичките за астмата и се надявам да се пооппави скоро но се скарахме жестоко заради подредбата на гостите явно сме прекалено изнервени покрай всички приготовления и за това така но се надявам и това да отшуми girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 01, 2007, 22:17:07 »

Ама миличка разбира се, че ще пиша в темата ти,дори ме е яд,че не успях аз да ти я направя,но ти си такова съкровище,че виж колко много хора те обичат и са ме изпреварили!Но вече съм тук и ще помагам с каквото мога,макар да съм сигурна,че накрая всичко ще е наред и ще се смеете като нас на сватбения ден!Мила знам,че сте изнервени и няма как-толкова неща ви се струпаха на главата!Аз ако бях щях да ъсм и по-зле,ама така самата сватба ще ви се услади още повече,а и като мине ще се успокоите съвсем!Сигурна съм!И задачките,които ти остават не са толкова много,ще ги отметнете малко по малко,има време!Радвай се,че и времето е хубаво и поне то не ви подтиска,а и рокля си имаш,а това така ти тежеше!Миличка знам,че е трудно да се отпуснеш особено преди сватбата,но си намери начин,че иначе съвсем ще се изтущиш....
Целувам те и те прегръщам макар и от разстояние! girl_in_love give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 02, 2007, 20:49:51 »

спокойно напред мила Клео!Всички сме с теб и те подкрепяме и стискаме палци всичко да се нареди навреме, за да видим една прекрасна усмихната и щастлива булка съвсем скоро!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines