Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:40:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 9 част.  (Прочетена 184482 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 07, 2012, 14:23:35 »

Да, има един по-дебел физелин..по-плътен. Аз го намерих в един склад за цветя. Физелина го наричат и аеро салфетка и е подходящ  pardon
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #436 -: февруари 07, 2012, 15:41:41 »

Аз мислих, че в повечето ресторанти, които имат калъфи се предоставят безплатно, но явно съм се заблудила. Що се отнася до физелина, добра идея е, но не е същото като салфетка от плат.  smile Nina Style, бих искала да те попитам като професионалист, колко би струвало да се ушият такива салфетки и дали ще има агенция, която ако изберем да декорира сватбата ни, би се ангажирала да  ушие в опреден  цвят?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 07, 2012, 16:21:40 »

Аз само да покажа една украса (лимонена) на която попаднах и ми допадна много...пък не е и много сложна :-)


* lemon-wedding-centerpieces.jpg (54.08 KB, 500x600 - видяно 313 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 07, 2012, 16:50:27 »

Аз мислих, че в повечето ресторанти, които имат калъфи се предоставят безплатно, но явно съм се заблудила. Що се отнася до физелина, добра идея е, но не е същото като салфетка от плат.  smile Nina Style, бих искала да те попитам като професионалист, колко би струвало да се ушият такива салфетки и дали ще има агенция, която ако изберем да декорира сватбата ни, би се ангажирала да  ушие в опреден  цвят?
Предполагам,че ще се намери някой да ви ги ушие,но въпроса е на каква цена. Защото,когато шиеш по-поръчка нещо/дали ще е панделки или салфетки ги даваш на клиента на много по ниска цена,защото клиента ги взима под наем. Няма как да му искаш пълната стойност/колкото излиза плат+шев/ защото в крайна сметка той сам може да си ги ушие вместо да ги взима от агенция. А въпросните салфетки примерно ти излизат /плат + шев/ 0,90-1лв зависи от плата/това е примерно/ и ги даваш под-наем най-много 0,40-0,50ст. До тук добре,но на другия ден половината ги няма и тогава агенцията какво прави? Казвам го от личен опит,защото вече два пъти шихме такива салфетки и трети няма да има! Явно в БГ не сме дорасли за такива екстри. Чудно ми е за какво са им тези салфетки на гостите или на ресторанта,защото и ресторантите вечерта събират всички покривки на куп и доста пъти и лентите цветните от масите също липсват,а после ходи ги търси. Всеки вика ами не сме ги виждали или питайте другия управител и прочие. Просто те препращат от единия на другия и отговор не получаваш. Това с шиенето и допълването на бройки няма край. Дано да съм успяла да ти обясня нещата как стоят реално.  danceg good Не че не може да се измисли нещо,но в общи линии е доста рисковано начинание. Аз бях решила да си набавя за всеки цвят и такива салфетки,но след тези два случая видях,че това е невъзможно.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 07, 2012, 21:38:52 »

Спряла съм се на това като украса
http://theultimateweddingplanner.net/Wedding-Reception-Table-Decorations-Flowers-Tower-Centerpiece.jpg
на всяка маса живи цветя по 1 ваза високичка, за да може да е хем изчистено, хем да се вижда... какво мислите?
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 07, 2012, 21:59:28 »

Спряла съм се на това като украса
http://theultimateweddingplanner.net/Wedding-Reception-Table-Decorations-Flowers-Tower-Centerpiece.jpg
на всяка маса живи цветя по 1 ваза високичка, за да може да е хем изчистено, хем да се вижда... какво мислите?

Добре си го измислила  Bravo.Хубаво е good
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #441 -: февруари 08, 2012, 00:02:56 »

Спряла съм се на това като украса
http://theultimateweddingplanner.net/Wedding-Reception-Table-Decorations-Flowers-Tower-Centerpiece.jpg
на всяка маса живи цветя по 1 ваза високичка, за да може да е хем изчистено, хем да се вижда... какво мислите?

Идеята ти е страхотна и много красива. Само един съвет или по-точно лично мнение - високата украса (а в този случай много висока) е подходяща за ресторанти с високи тавани. Ако помещението не е много високо и просторно, по-подходяща според мен е малко по-ниска украса.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 08, 2012, 11:51:15 »

ами аз ориентировачно ви показвам, иначе мисля да бъде направено от агенция, така че предполагам те ще се съобразят с ресторанта  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 08, 2012, 16:05:52 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines