Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:20:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 9 част.  (Прочетена 183059 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 06, 2012, 18:09:28 »

Ето нещо и от мен


* decoration175.jpg (42.93 KB, 380x434 - видяно 2569 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 06, 2012, 18:12:24 »

и това..


* decoration95 (24).jpg (15.18 KB, 160x240 - видяно 2533 пъти.)
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 06, 2012, 18:39:07 »

Модератори, изключително ми е неприятно, когато триете постове " Ей така за .....! ". Триете или нетриете постове, ресторантите се категоризират. Има създадени правилници за това и норми. Вдигнете си .... , поразходете се по ресторантите, елате и изразете мнение. Неприятно ми е, когато се крие обективното. Няма как в 70 % от ресторантите в София / провинцията е аут по дефолт с много малки изключения / срещу съществуващата стойност на куверта да получите това, което се дискутира по-напред. Има КАТЕГОРИЗАЦИЯ. На табелка пред всеки ресторант има "категорията". Традиционните за сватби ресторанти най-често са до категория 3 звезди. Говоря за по-големите градове в страната. В същност става въпрос за едни 20 % върху стандартната цена на куверта, по-точно почти 10 лева на куверт в повече. И естествено меню с още 20 % по-скъпо. Това е, просто и ясно !

 Offtopic
Мнението ви http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31172.0.html въобще не е по темата.

Време да се престане с неуместните забележки към модераторите.  nea
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 06, 2012, 20:29:48 »

ellimink много ти благодаря smile Аз вече съм измислила почти всичко...няма да ме взимат от апартамента на ресторанта,а ще ме вземат от моя град,който е на 60-70км от Хасково.А след сватбата ще запазим втория етаж на една от местните дискотеки.За балоните,тях така или иначе ще ги има,но обмислям за тях да закача по един пом-пон.А за листенцата от роза се отказах,така или иначе като го обмислих ми се стори много изтъркано...Бутилките ще ги скрия в хартия,само салатите остават проблем,но с него май ще се примиря. smile  girl_wink
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #424 -: февруари 06, 2012, 20:35:01 »

Утре ще ходя до Рая-та, ако на някого му трябва нещо конкретно да поверя да казва?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 06, 2012, 20:59:45 »

А защо не използвате изкуствени листенца? Знам, че е тъпо, но е някакъв вариант pardon
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #426 -: февруари 06, 2012, 23:27:10 »

От къде мога да си намеря такива изкуствени листенца за предпочитане в розовата гама?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 07, 2012, 09:25:35 »

formite ,виж тук  http://www.aegeanparadise.eu/CATALOG2011.pdf -100бр листенца-2.20. Магазинът е в Пловдив, но сигурно правят доставка. Също мисля, че може да има в Джъмбо,Карфур...

П.С Момичета ще е много по-лесно, ако пишете от кой град сте (в профила си или в самия коментар,за да няма отделни постове "А ти откъде си? )
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #428 -: февруари 07, 2012, 11:57:14 »

Идейките са супер, но ще видим тази събота ще се срещам с една агенция и ще (украсява ли са точно този ресторант в лилаво,аз бях на сватбата и беше супер)  видим какво ще ми предложат.  pleasantry  smile
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #429 -: февруари 07, 2012, 12:15:21 »

Аз мисля, че листенцата от рози може да си нарежете сами, само трябва да си намерите подходящия цвят рози от  магазинчета от типа " За 1 лев".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 07, 2012, 12:21:39 »

От къде мога да си намеря такива изкуствени листенца за предпочитане в розовата гама?
Бриколаж , магазин Рая на ул.Цар Симеон за София
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #431 -: февруари 07, 2012, 12:24:37 »

Аз много харесах украса в която има платнени салфетки в цвета на сватбата, имаше съвети да намеря плат и да се ушият, но аз мисля дали, не може да се наемат от агенция. Нашата сватба ще бъде най-рано ноември ( съобразяваме се с наши близки, които искаме да дойдат от чужбина), другата идея за дата е 3.03. 2013 година. Може би е рано, но след като изчетох и разгледах идеите за декорация, усещам,че се въодушевявам. ( става въпрос за Пловдив, иска ми се  да е в някой от ресторантите които имат калъфи за столовете)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 07, 2012, 14:04:38 »

Аз много харесах украса в която има платнени салфетки в цвета на сватбата, имаше съвети да намеря плат и да се ушият, но аз мисля дали, не може да се наемат от агенция. Нашата сватба ще бъде най-рано ноември ( съобразяваме се с наши близки, които искаме да дойдат от чужбина), другата идея за дата е 3.03. 2013 година. Може би е рано, но след като изчетох и разгледах идеите за декорация, усещам,че се въодушевявам. ( става въпрос за Пловдив, иска ми се  да е в някой от ресторантите които имат калъфи за столовете)
Платнени салфетки почти никой не предлага. Поне в Пловдив. Причината е че се шият примерно лилави и след сватбата 50% са изчезнали незнайно къде. Кетъринговите фирми предлагат бели и ако изчезнат бройки на другия ден си ги заплащате подобаващо.  good Това е инвентар,който няма наваксване.  Колкото до ресторант,който разполага с калъфи са много такива. Но в повечето се заплащат и не са безплатно. Само Санкт Петербург ги предоставя безплатно. Може и да има още някой,но поне аз не се сещам сега.  good
« Последна редакция: февруари 07, 2012, 14:09:18 от Nina Style » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 07, 2012, 14:11:30 »

Направете си от физелин....има различни цветове.. Аз го обмислях като вариант, даже си бях купила да пробвам дали е добре и изглежда супер, но в нашия ресторант ще ни осигурят платнени салфетки в екрю  Bravo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 07, 2012, 14:16:48 »

Направете си от физелин....има различни цветове.. Аз го обмислях като вариант, даже си бях купила да пробвам дали е добре и изглежда супер, но в нашия ресторант ще ни осигурят платнени салфетки в екрю  Bravo
Физелина за салфетка ли имаш предвид?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines