Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:27:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 9 част.  (Прочетена 186327 пъти)
 
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #30 -: октомври 21, 2011, 12:24:39 »

veseto_87 мисля, че жълто ще пасне много добре на наситения син цвят. good зеленото преобладава в помещението (от живите растения).
там има толкова много зеленина  smile някак си представям от тези мъничките светлинки пръснати из нея..да проблясват на приглушено осветление  blush
или пък може да ги накичите с хартиени цветя  smile нещо подобно на тези, които formite показа
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #31 -: октомври 21, 2011, 17:32:21 »

Май са направени от малки цветя като тези залепени на сферична основа.
По подобен начин pink_panther е направила сфери с рози от креп хартия.

знаеш ли откъде се набавя тази хартия?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #32 -: октомври 21, 2011, 20:06:30 »

Всякакви хартии и други полезни нещица има в rakhiva
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 23, 2011, 20:49:56 »

brakadabra , да ти кажа червено и синьо си отиват за украса, но всичко зависи от тоналността.
И друг път съм ги пускала тези снимки.





Formite, това е мн яко с цветята, аз на мойта сватба имах пом пони от тишу хартия, но единствената, която намерих беше в джъмбо и бе мн тънка, не е като такава, която съм купувала от Щастите, с тази тънката мн лесно ми се скъсваха, но както и да е. Според мен има по подходяща хартия, но не знам тук как се води.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 23, 2011, 21:00:46 »

veseto_87 ,  на тези сини стени ще отива кафяво и синьо , на мен кафявото ми е страст за украса де и тези съм ги пускала, дано не се дразнят модераторите, но новите момичета няма как да видят всяко мнение.




Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 24, 2011, 10:58:08 »

и на мен ми харесва кафявото, и мисля мойта украса да е кафяво и розово,седи страхотно. pardon
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 24, 2011, 13:17:41 »

Аз пък не харесвам кафяво. Ще мисля други варианти.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 24, 2011, 13:57:04 »

Аз пък не харесвам кафяво. Ще мисля други варианти.
Ах, пък че си капризна smile Ще намериш твоя цвят, знам, просто ти трябва време да решиш какво искаш, а и на тези стени трудно може да стане нещо, което да се връзва, освен ако не го опаковаш. Тук са показвани сигурно всички цветови вариации, все на нещо ще се спреш. Успех!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 24, 2011, 14:02:15 »

Ааа, не съм капризна. smile Никак даже. Не харесвам само кафяво и розово. Разглеждах и старите теми и доста от нещата ми харесаха, но някак не мога да избера...  pardon
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #39 -: октомври 24, 2011, 14:04:23 »

Ааа, не съм капризна. smile Никак даже. Не харесвам само кафяво и розово. Разглеждах и старите теми и доста от нещата ми харесаха, но някак не мога да избера...  pardon

Мила незнам само на тази стена синята ....на какъв цвят ще се върже ,че е доста особено синьо,но моят съвет е да не го съчетаваш със зелено .....
tweety bird e права ,рано или късно ще намериш подходящият цвят
Успех и от мен
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 24, 2011, 19:25:50 »

Ами можеш да си останеш в тоналността на стените- синьо и да го съчетаеш с бяло или беж, шампанско или зелено. Иначе с тези стени ще ти трудно много да съчетаваш други цветове. Не че не отиват, но както писа вече tweety bird зависи много от тоналността и яркостта им. Съгласата ще е трудна, трябва са е много прицизна, иначе лесно може да се превърне в кич.  good
Погледни тук, може нещо да те грабне
http://www.flickr.com/photos/mypersonalartist/2939345422/
www.google.de/search?q=wedding+tiffany+blue&hl=de&client=firefox-a&hs=wpj&rls=org.mozilla:de:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=qJ2lTrKICab54QTW5Jj4BA&ved=0CDAQsAQ&biw=1920&bih=886http://www.flickr.com/photos/mypersonalartist/2939345422/
Успех с търсенето
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #41 -: октомври 25, 2011, 13:09:14 »

не съм се спряла на цветова комбинация все още... харесвам червено, розово, комбинации на тези с други цветове... бих искала да има контраст и цветност, без да изглежда шарено... идеята с google image търсене е много добра
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 25, 2011, 20:20:10 »

не съм се спряла на цветова комбинация все още... харесвам червено, розово, комбинации на тези с други цветове... бих искала да има контраст и цветност, без да изглежда шарено... идеята с google image търсене е много добра
Вскички там търсим първо smile
редакция, за да не остане поста празен.
Харесваш червено и розово в комбинация???- Тогава гледай индийските сватби.
Или харесваш червено с комбинация и розово с някаква ?
« Последна редакция: октомври 25, 2011, 21:10:00 от tweety bird » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #43 -: октомври 25, 2011, 21:39:31 »

извинявам се, не съм се изразила добре. харесвам червено с бяло примерно; или розово-бяло; или наситено розово-зелено; или розово-синьо и т.н.
« Последна редакция: октомври 25, 2011, 22:38:51 от theone » Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #44 -: октомври 25, 2011, 21:51:30 »

theone, пак добре, че има комбинации, които ти харесват остана само да се решиш. Лично аз много харесвам комбинацията бяло и розово и смятам на моята сватба да заложа на нея. Само се надявам нещо да не ме разубеди. За мен тази комбинация (бяло-розово) е символична  blush.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines