Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:24:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 9 част.  (Прочетена 184112 пъти)
 
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #15 -: октомври 14, 2011, 09:54:25 »

daisyto да, всичко това се коментира с управителя на ресторанта. Той ще ви каже може, с какво разполагат, имат ли достатъчно персонал да предлага и налива на всеки гост. Почти всички ресторанти разполагат с такива "помощни" масички.  good  Ако се спрете на този вариант не се притеснявайте за гостите - нужно е само веднъж да минете по всички маси и да кажете на гостите кое къде е разположено. Дори и някой да не е разбрал ще види от къде си сипват останалите.  Wink Може тази работа да я свършат хората, които ще посрещат и настаняват гостите - да ги поемат от вратата, водят ги до мястото им и обясняват кое-къде-как. Но си права наистина, че ако се слагат по всички маси бутилки ще е нефункционално - не всеки пие уиски например. А ако са на масичките ще може да сложите повече видове алкохол и няма да се притеснявате че за някой няма да стигне или няма да има това, което пие.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 19, 2011, 10:58:32 »

здравейте момичета. Аз съм новичка тук.Украсата за моята сватба ще я оставя в ръцете на агентка обаче имам малък проблем. Не мога да измисля каква да е темата на сватбата или цветовете,сватбата ще бъде през м.Май“моля ви дайте някакви предложения
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #17 -: октомври 19, 2011, 19:34:59 »

sladkata2  - не знам дали точно аз да кажа, но мисля, че колкото и да харесваме лилаво, зелено или ....който и да е цвят, щом става въпрос за цветове на сватба- мисля че трябва да се съобразим най-вече с цветовете, които определят мястото, където ще се провежда по-голямата част от празника - а в повечето случай това е ресторанта. Ако например ресторанта е с червени стени, които няма как да покрием - как ще изберем за теза примерно морска??? Това е моето мнение поне, за темата едно от най-определящите неща са цветовете. Иначе за пролетна тематика - на мен лично много ми допада темата Люляк - с лилаво, розово и бяло и...люляци в съответните цветове. Също с макове, което е типично пролетно цвете, а и е доста нетрадиционно.

Преди съм попадала на доста интересни картинки с тези цветя, ако пак се натъкна - ще постна..
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 19, 2011, 20:07:11 »

sladkata2  - не знам дали точно аз да кажа, но мисля, че колкото и да харесваме лилаво, зелено или ....който и да е цвят, щом става въпрос за цветове на сватба- мисля че трябва да се съобразим най-вече с цветовете, които определят мястото, където ще се провежда по-голямата част от празника - а в повечето случай това е ресторанта. Ако например ресторанта е с червени стени, които няма как да покрием - как ще изберем за теза примерно морска??? Това е моето мнение поне, за темата едно от най-определящите неща са цветовете. Иначе за пролетна тематика - на мен лично много ми допада темата Люляк - с лилаво, розово и бяло и...люляци в съответните цветове. Също с макове, което е типично пролетно цвете, а и е доста нетрадиционно.

Преди съм попадала на доста интересни картинки с тези цветя, ако пак се натъкна - ще постна..
Много точно казано!  good На бордо ресторант лилава украса може да те убие. Комбинацията става,но точно определено лилаво,а не какво да е. Ще е добре всичко да е съобразено с ресторанта,защото това е важно за цялостната визия.  good
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #19 -: октомври 19, 2011, 20:56:36 »

В галерията си съм качила някои красоти с цветя от хартия, тъй като не знам как да кача няколко снимки в един коментар  blush

това пом поми ли са? изглеждат много красиво
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 19, 2011, 21:22:58 »

Моята сватба също ще е през май. Аз съм решила цветовете да са зелено и жълто, освен бялото де. Мноо ми е свежо и пролетно. sladkata2, твоята сватба на кой май ще е?
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 20, 2011, 08:39:05 »

Моята сватба също ще е през май. Аз съм решила цветовете да са зелено и жълто, освен бялото де. Мноо ми е свежо и пролетно. sladkata2, твоята сватба на кой май ще е?
Решили сме за 05.05.2012 и мисля поне за сега цветовете да са бледо розово и бяло.Има доста време до сватбата но аз все бързам да си организирам нещата
« Последна редакция: октомври 20, 2011, 08:40:45 от sladkata2 » Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #22 -: октомври 20, 2011, 14:17:23 »

абсолютно съм съгласна с abrakadabra  good
цветовете на декорацията (съответно темата на сватбата) изцяло зависят от интериора на ресторанта. Ако той е в топлата цветова гама (жълто, оранжево, червено) никак няма да се съчетае с розово например (студената цветова гама)... то всичко става, но ще струва много пари да "обличате" цялото помещение, само и само да постигнете този цвят. Да не говорим, че има и новооткрити заведения или след основен ремонт, които имат нужда от минимални усилия за да придобият празничен вид (например само по една красива панделка по столовете). А и зависи какво искат младоженците, как си представят нещата.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 20, 2011, 14:34:52 »

прикачвам снимка на ресторанта да видите какъв цвят е (зелен)


* 230401_220730957938687_100000053520254_936098_4682366_n.jpg (67.46 KB, 553x374 - видяно 339 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 20, 2011, 14:41:35 »

 sladkata2  цветовете на ресторанта ви дават широк избор от цветова гама - жълто ,оранжево ,лилаво ,зелено ,от кафяво до екрю и други.Няма да имаш никакъв проблем относно цветовите съчетания.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 20, 2011, 14:48:09 »

иска ми се да е в бледо розово и бяло но незнам дали ще пасне
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 20, 2011, 16:47:58 »

В нашият ресторант част от стените са сини, други каменни, но вътре им страшно много големи естествени цветя и няколко шадраванчета. Ето го: ,


 Мисля, че зелено и жълто ще паснат като цветове.
« Последна редакция: октомври 20, 2011, 17:05:05 от veseto_87 » Активен
daisyto
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #27 -: октомври 20, 2011, 17:21:15 »

veseto_87, това Св. Валентин ли е? Много хубаво колко хора се събрахме за майски сватби yahoo

Иначе си избистрям концепцията за украсата, но засега мога да кажа, че цвета ще е жълто+естествени пролетни цветя smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #28 -: октомври 20, 2011, 17:30:04 »

това пом поми ли са? изглеждат много красиво

Май са направени от малки цветя като тези залепени на сферична основа.
По подобен начин pink_panther е направила сфери с рози от креп хартия.


* diy-paper-flower-wedding-5-e1287952606190.jpg (39.09 KB, 600x395 - видяно 453 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 20, 2011, 18:31:41 »

veseto_87, това Св. Валентин ли е? Много хубаво колко хора се събрахме за майски сватби yahoo

Иначе си избистрям концепцията за украсата, но засега мога да кажа, че цвета ще е жълто+естествени пролетни цветя smile
Да, Свети Валентин е. smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines