Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:29:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Безумие в хотел Екзотик  (Прочетена 39117 пъти)
 
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #15 -: септември 10, 2014, 10:31:32 »

По-новите ми впечатления са, че хотела е добър, работи нормално, храната е хубава, персонала е приветлив...Наемайте го смело, няма да сгрешите.
Активен
stanislava_kr
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #16 -: септември 15, 2014, 20:26:46 »

Здравейте!
Сватбата ни беше точно преди 2 дни в Екзотик - на 13.09, и сме МНОГО доволни както от базата, така и от обслужването. Стаите са просторни и добре обзаведени, кухнята им е добра, обслужването - на ниво. За ресторанта, терасата и гледката, която се открива от нея - нямам думи да опиша, всички гости бяха очаровани! Ние сами си организирахме сватбата и само 2 пъти се срещнахме с Ели за по един час, а всичко стана точно както го искахме. Тя ни помогна както за избора на меню, така и за разпределението на масите. Да не говорим, че в деня преди сватбата правихме промени в броя куверти и броя гости - нямаше никакъв проблем. В деня на сватбата й се обадих, за да помоля гостите да отидат малко по-рано от заявения час - отново влезе в положение.
За СПА центъра мнение не мога да дам, тъй като бяхме там само за 1 нощувка и нямаше време да се възползваме.
За мен това е едно от най-добрите места за провеждане на сватби в района, да не кажа най-доброто.

Относно негативните коментари в темата - не знам как може изобщо на някой да му мине през ума хотелът да организира цялото тържество, да настанява гостите по масите и т.н. За тази работа си има други хора - сватбени агенти. Ако имате малко време, за да си подготвите вие списъците, и 2 шаферки, които да ви помогнат с настаняването - можете да наемете агенция само за украсата на ресторанта. За недоволството, че в деня на сватбата управителят не е дошъл да ви посрещне и да ви се представи... просто останах безмълвна. Вие може да искате и собственикът, децата на собственика и всичките му роднини до десето коляно да дойдат да ви посрещнат с поклон. Обикновено в такъв ден никой не иска да ви занимава с нищо и да ви се натрапва - от вас се иска само добро настроение и да се забавлявате. Подобни оплаквания на мен поне ми звучат не несериозно, ами направо смешно.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines