Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:07:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво на Грънчаров и син - Русе  (Прочетена 12023 пъти)
 
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« -: август 28, 2006, 07:33:24 »

Добре се справиха хората с роклята ми - без нито една проба като я видях се намъкнах в нея и си я взех - никакви корекции - чудесно - не знам как го правят - но бравоо
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 28, 2006, 07:35:09 »

Еййййй, това е страхотнооооо!!!!!!!!  good hiphip Наистина браво!!! Чудесно! hiphip End
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #2 -: октомври 05, 2006, 17:34:39 »

Бравоооооо  hiphip Това е страхотно ,че не се е наложило да правят корекции и да се разкарваш пак на проби. Много са малко такива хора ,които само с вземане на мерките и да ти ушият точно по мярка желаната дреха good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 15, 2007, 15:23:07 »

Надявам се,че и при мен ще е така  blush Въпреки че от 3 месеца чакам за проба и още не са я почнали а сватбата е след 20дни,ох ще видя другата седмица май ще има проба
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 22, 2008, 20:40:40 »

Аз сериозно мислех да си поръчам при тях рокля и определено са ми фаворити. Платовете не са лоши, роклите са добре ушити, а цените са просто мечта. Просто си харесах модел в Асеновград, но ако не бях, щях да отида право при тях.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 17, 2008, 17:33:22 »

Аз искам да похваля Грънчаров и син Русе.Роклята ми е страхотна, като ходих там на проба ме взеха много на сериозно и три жени се въртяха покрай мен и ми взимаха размери бодяха роклята и т.н. след това ми я изпратиха по куриер и аз се намъкнах в нея smile
Много съм им благодарна  give_rose
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 18, 2008, 09:22:34 »

И аз искам да кажа БРАВО!!!! на Грънчаров и син...роклята ми стана мечта ,много бързо и само с една проба, момичетата в магазина са страшно мили и отзивчиви и въпреки че ние си направихме една рокля комбинация от 3 различни техни модели, стана точно както я исках...материите им са страхотни,не се измачка дори след като я носих..така че от мен с две ръце  judges judges judges
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 31, 2008, 17:14:18 »

И аз искам де се присъединя и да кажа едно голямо БРАВО на фирма Грънчаров и син - Русе. Единствено и само в техния магазин ме грабнаха три модела рокли, голямо колебание беше коя от трите да закупя...Страхотни модели, материи, изработка, цени и всичко каквото си помисли една бъдеща булка може да открие при тях... а продавачките - няма по-любезни от техните Bravo Bravo Bravo
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 31, 2008, 17:19:39 »

Моята рокля също беше от там и аз бих се присъединила към другите момичета които казват че не само отношението е на ниво но и цените са добри.
Аз си направих роклята от два техни модела, долната част беше от един модел, а бюстието ръчно изработено от друг.Получи се перфектно, само малко корекции имаше, свиване и скъсяване, но стана бързо за около 10 дена мисля.И перлите ми бяха от там, тяхна си изработка, а също поканите и фибите за коса  Bravo Bravo Bravo
Благодарение на тях сбъднах мечтата си да се чувствам като истинска "принцеса", колкото и тривиално да звучи, едно голямо БЛАГОДАРЯ.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #9 -: януари 27, 2009, 12:16:05 »

момичета,къде точно се намира магазинът им?мислех,че е този в близост до Пантеона,обаче там е май друг *crazy*благодаря ви предварително!
дано не съм  Offtopic
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 27, 2009, 12:22:04 »

Значи магазина им се намира в началото на пешеходната зона откъм общината точно срещу сладкарница Неделя.В една сграда като вървиш към общината от ляво се пада на втория етаж.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #11 -: януари 27, 2009, 12:25:05 »

magi_st, give_rose благодаря ти!
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 28, 2009, 18:52:24 »

И аз искам да благодаря на Грънчаров и син, роклята която ми ушиха беше по модел от Интернет и общо взето сглобявахме нещо, от което не се знаеше какво точно ще излезе но сега само като си погледна готовата рокля и мога да подскачам цял ден около нея  yahoo - стана приказна и само чакам момента да я сложа на сватбата си smile наистина стана невероятна професионалисти са !  Bravo
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 03, 2009, 11:39:04 »

Аз също си поръчах роклята от Грънчаров и Син, но от магазина им във Варна.
И аз така бях обградена от 3 момичета които постоянно даваха идеи и бяха много мили.
Тъй като не живея в Бг пробата ми ще е 10 дни преди сватбата и нормално си имам притеснения дали всичко ще се получи добре, но вярвам, че ще се справят и си оставам оптимист good. Казаха ми че имат и други булки живеещи в чужбина и обикновено след като е взета пробата както роклята е на основния пласт, то се шие до 3 дни. Роклята ми е комбинация от техен модел (на полата) и мой модел по снимка за горната част и воала ще ми го правят те.
Надявам се всичко да е наред когато си я вземам
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines