Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:22:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани бебета АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ "  (Прочетена 117831 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #60 -: декември 09, 2011, 10:49:14 »

ЕЕеееееее,най-накрая някой да ни зарадва с една хубава новинка и да размърда темичката blum
Много се радвам мила La_Fleur  yahoo нека наистина да ви е живо и здраво,апък каквото Господ е отредил това да е,такъв ви е  бил късмета,ние с теб сме много еднакви,с изключение на сладкото,понеже и аз по принцип умирам за солено,кисело/ммммм/ и люто,сладко по принцип не ям много и сега съм така,е хапвам ама както преди,за майчиния инстинкт по същия начин-и аз искам мн.момиченце,но вътрешното ми чувство е за момченце,с килата и аз съм там към 3 кг. ,но аз не бях мн.слабичка-62кг.забременях,но съм висока и не беше проблем,даже на работа всички ми викат абе защо така не дебелееш blum,но нека по-скромно да я караме,че после е голям зора със свалянето,поне при мен де.
Аз нямам търпение да отида на преглед на 13.12 и да си видя съкровището danceg и тогава ще ви кажа какво ще е и моето ангелче yahoo,апък и ритничетата като почнем да усещаме и ще сме 6 точки tease
Хубав ден на всички мами и да погалите коремчетата си от мен blum
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 09, 2011, 11:03:55 »

La_Fleur честито  мила Bravo няма  значение  какво ще е, важното е  да е живо  и  здраво. По  мои  наблюдения желанията на татковците надделяват Wink
 bobi123 и  аз  съм  така с  храната... сладкото  почти  го  пропускам ,  но за  солено  и  кисело  умирам
 Аз  да  се  похваля, че снощи усетих  бебо yahoo беше  като едно  преплъзване... Ви  не сте  ли  усещали  нещо  такова все  още
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #62 -: декември 09, 2011, 12:07:39 »

Ами да ти кажа и аз незнам какво усещам,чакам да усетя риткането,на моменти ми се струва,че нещо странно усещам,ама не съм сигурна,затова нищо не казвам,като се убедя че е то ще кажа,червата ми къркорят,някой казват,че това е първото усещане,ама незнам дали са черва или бебето в крайна сметка,моя мъж си слага главата на корема ми и казва,че чувал нещо,ама незнам и аз ,само аз нищо не усещам още sad
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #63 -: декември 09, 2011, 12:21:38 »

Благодаря ви момичета give_rose! Наистина е важно всичко да е наред, полът е подробност и Божа работа! Сега ще чакаме мама Златомира ще даде ценни съвети как се гледа момченце girl_wink! Забравих да спомена за 4Д-то, че моят преглед ще е при д-р Троянчев в Пловдив, силно ми го препоръчаха! И в нашия град имаме такъв апарат, но е важен не само той, а най-вече лекарят, който те гледа, защото аз като бях в София и там им беше модерен апаратът, но ме претупаха за 5 мин., бях в 16 г.с., че и полът пообъркаха, защото казаха, че не се виждало да е момче pleasantry. Така че има смисъл да си давате парите само при доказани специалисти! Иначе цената на прегледа наистина е средно около 50 лв. в различните градове.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #64 -: декември 13, 2011, 16:20:29 »

Здравейте,мамчета blum
Айде да се отчета след прегледа good
Ще си имаме момченце,видях му подробностите yahoo
Пак бяхме игриви,опъвахме краката,чудо голямо,толкова релаксиращо ми действа danceg
Тежим 202гр.,за см.не ми казаха,засега всичко е наред,за ФМ ще ходим м/у 10.01 и 15.01 ,растем пак малко по-големи-с 8 дена по-напред ми излиза термина по размерите на бебчо yahoo
Това е от мен,взех си да пия витамини Mamavit и продължавам фолиевата.Казвайте вие как сте коремчетата растат ли blum И м/у другото казах на доктора,че не го усещам още и той каза,че е нормално,за първескини към 20-21г.с. енормално,така че ако има такива като мен да не се притесняват blum Много целувки и ви гушкам силно всиииички мами give_rose give_rose give_rose
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #65 -: декември 13, 2011, 17:10:41 »

Привет и от мен, аз пък се върнах от феталната, беше много забавно (ако преглед въобще може да бъде забавен, де! Wink). Всеки път щом картината се задържеше на даден орган и изтръпвах да не чуя нещо лошо Girl_hide, но слава богу всичко е наред smile. Малкият ни спеше много сладко beddybye, ама досущ като мен с вдигната ръка над главата, а и в нослето е чипо каквато бях и аз като малка. Таткото даже още повече подробности забелязал, ама може и от щастие да си внушава pardon. Тежим близо 500 гр. и сме високи 26 см. Прегледът беше с цена 70 лв., но за мен си струваше всяка стотинка, а и д-р Троянчев ми обясняваше много подробно всичко, та чак останах и без въпроси. Засега това е от мен, Bobi, честито и на теб за малкия мъж give_rose!!!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #66 -: декември 13, 2011, 17:32:24 »

Благодаря ти,La_Fleur give_rose
Радвам се,че всичко е минало нормално и толкова вълнуващо,а за мъжете е наистина нещо прекрасно danceg
Диск ще ти дадат ли с клипчета на бебо blum 4дто е нещо невероятно поне за мен yahoo пък и мн.ясно,че на теб ще прилича бебчо-все пак е мъж а те вземат повечето от мама blum
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #67 -: декември 16, 2011, 11:33:38 »

Здравейте, момичета!
Дано не объркам нещо, но ми се струва правилно мястото за съобщаване на новина.
След вълшебната ни сватба тази година вече можем да се похвалим, че сме в очакване за сладко бебче!  heart

По първоначални данни трябва да се появи през Май догодина.
Сега съм в 17-та седмица и точно преди 2 дни ни съобщиха, че очакваме момче.
Всичко за момента е наред, мисля че бебчето е с 3-4 дни напред в развитието.
Т.к. аз винаги съм си мечтала за принцеска, бях малко в шок след новината, но все така щастлива!
Настройката е страшно нещо, направо имах чувството, че са ме хвърлили на някакъв пустинен остров и не знаех къде се намирам и какво да правя!
Все пак най-голямата радост е, че всичко с бъдещото ни бебе е в реда на нещата и разбира се, това е най-най-важното! Просто ще си науча урока и това е!  blush

Ще следя темичката и вашите вълнения!
Пожелавам на всички магически моменти в очакване на бъдещите ви дечица и разбира се, усмихнат и топъл празничен месец!!  heart
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #68 -: декември 16, 2011, 13:00:52 »

Еееееее,супер Destiny,много се радвам че ставаме все повече и повече,повлякохме крак и всичко си идва по местата,да ви е живо и здраво синчето,аз като гледам май май засега имаме само 1 госпожичка,май всички ще сме мъжки мами yahoo
Настройката е наистина голяма работа,но нека се радваме на това което ни е дадено от Господ,пък дай Боже следващия тур да ни е на момиченца,налиии danceg да си ги нашарим blum
Аз днес съм на банкет,утре на сватба и трябва да се пазя,пък както обичам да си поигравам,но щом е за нашето съкровище ще бъдем предпазливи good
Весел и узмихнат уикенд на всички мами give_rose give_rose give_rose
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #69 -: декември 16, 2011, 14:05:13 »

Благодаря за топлото посрещане, bobi123!  give_rose
И аз като теб обичам да танцувам и миналата седмица на фирменото парти не направих изключение. Тъкмо и бебетата ще са танцувални после!
Късмет и весели празници!  Girl_hide
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #70 -: декември 16, 2011, 23:43:58 »

Привет Destiny, добре дошла сред мъжките майчета girl_wink! Като прочетох поста ти, се успокоих и за себе си, защото аз също много, ама много исках момиченце и цял живот съм си представяла как ще го обличам, как ще му правя прически, как ще му говоря и възпитавам, но се оказа момченце и бях малко сюрпризирана. Но да ми е живо и здраво, ден след ден възприемаш нещата такива, каквито са и пак се радваш, макар и не на розовото, а на синьото, така че много добре те разбирам smile. Аз лично вече нямам търпение малкият да се появи на бял свят и да си го гушна, даже име сме му измислили с таткото, а вие мами мислихте ли вече по това или е раничко?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #71 -: декември 18, 2011, 12:09:56 »

Oх,защо така бееее,всички мами ли сме си мечтали за момиченца,не че нещо,ама както казва La_Fleur направо като видя дрешка за момиченце и откачам и въпреки,че си знаех,че ще е момче все ги заглеждам,незнам, някакси има много разнообразие от дрешки,друго е,като видя тези малки роклички,тунички,елеченца розови и ЛИЛАВИ направо отвътре ми става хубаво blum и въпреки всичко само чаках да ми излезне пъпка и си виках "А,може и да е момиче",от най-малкото се зарибявах,ама нека каквото да е да е живо и здраво апък и мъжете ще си ги направим красавци danceg
Относно имената и ние сме решили ,аз първоначално не бях много съгласна за името,ама после склоних и сега го харесвам името.
Вчера бяхме на сватба и имаше кръщене преди да влезем ние,малеееее бебчо беше толкова мъничък МЪЖ в синичко облечен и с моя мъж неможахме да му се нарадваме не отделяхме очи от него и си представяхме как след броени месеци с Божията благословия ще си имаме и ние такова ЗЛАТО и ще си го гушкаме yahoo БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО good
Аз още не си усещам бебчо,но коремчето май почва да си расте видимо,което ме радва tease
Надявам се и вие да сте добре и все повече щастливи,че Господ ни е дарил с възможността да се радваме на нашите коремчета и след време бебчета yahoo
Целувки и прегръдки от мен и бебо give_rose give_rose give_rose на всииииички мами
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #72 -: декември 20, 2011, 16:18:12 »

Честито Destiny  за бебчето.
 Ето ме и мен отново, изследването за Даун мина успешно.
Честито Боби123 за мъжката рожба,
аз все още не знам какво ще е бебчо, но на 6/ти януари ще се види. Аз винаги сам си мислила че първото ми бебче ще е момче и все още чувствам че ще е, а таткото преди да забременея искаше момиченце, а сега и той си мисли че ще е момче, даже вече купихме някои дрешки, а чорапките са толкова мънички и сладурски.
Поради убедеността ми че ще е момче, изобщо не сам се заглеждала дори за бебешки дрешки за момиченца.
Гледайте сега голяма изненада на 6/ти да ни кажат че ще е момиче, незнам за шока на Destiny , но аз със сигурност ще съм.
Каквото Господ даде,то е добре дошло и ще си го обичаме, независимо дали е момиченце или момченце.
Боби123 какво е това за пъпките, аз миналата седмица бях много пъпчасала, но защото бях прекалила с палачинките със шоколад, сега лицето ми е чисто, аз лично си похапвам солено и ме избива на лютичко.
На мен ми казват, че ако ти е лошо и повръщаш първото 3/месечие, значи че ще е момиче, а ако не, че ще е момче, майка на 2 момичета ми го каза
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 20, 2011, 18:16:18 »

На мен ми казват, че ако ти е лошо и повръщаш първото 3/месечие, значи че ще е момиче, а ако не, че ще е момче, майка на 2 момичета ми го каза

От повръщане и неядене свалих 6 кг през първия триместър, а резултатът при нас е мъжки  blum

Не вярвам на такива неща  pardon
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #74 -: декември 20, 2011, 18:19:30 »

fibi ,аз знам ,че когато ти излизат пъпки и петна по лицето ще е момиче,но явно всичко си е бабини девитини,апък за повръщането и да ти е лошо въобще не вярвай,защото аз съм също жив пример,казвам ти го от личен опит,първата ми бременност беше неуспешна но до 3тия месец така ми ставаше лошо и ми се виеше свят,ама като пяна бях,мн.зле и накрая бяха даже 2 момчета,така че всичко си е явно до организъм.Аз  пак съм пъпчасала яко ама си знам вече със сигурност,че ще е момченце,така че не гадая blum
Вие много рано сте се ориентирали към дрешките,мен ме е страх още,но дано всичко с всички ни да е наред и да дойде сувсем скоро времетода си пазарим както му е реда,да се радваме на покупките си и след това на БЕБЧЕТАТА ни yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines