Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 04:18:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани бебета АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ "  (Прочетена 117917 пъти)
 
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 13, 2011, 09:26:57 »

bobi123, всичко с времето си , миличка smile
ще дойде и този момент, когато бебчо няма да те остави на мира, а чуството е страхотно smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #31 -: ноември 13, 2011, 20:13:42 »

Да мила,знам,търпение му е майката good
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 19, 2011, 19:12:57 »

Здравейтеее!
Да ви се "похваля" , миналата седмица когато ви казах, че бебчо много мърда и ме събуди, нашата мома решила да се обърне с главата към пъпа ми и с краката надоло, и си казвам, че мърдането е по странно, отидох при моята лекарка и тя каза, че всичко че е наред и че бебчо се е обърнал... та това е smile Днес си бях на село , прибрах се току-що и викам да седна да се похваля, че след малко ще влизаме да се къпим и по леглата, че сме изморени...  рязохме и пребирахме 12 кубика дърва , беше голямо шоу smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #33 -: ноември 20, 2011, 14:57:36 »

Айде и аз да се похваля,че бяхме на преглед ,направихме генитичните излседвания и сега чакаме резултати.Иначе бебо е добре,играе в несвяст,преобръща се,върти се,абе чудо сме,таткото откачи от радост,вървим с 8 дена по-напред,др.месец ще пия и витамини и така.Това е покрай нас засега  blum
Прегръдки и галки по коремчетата give_rose
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 20, 2011, 23:19:25 »

И ние  тази  седмица бяхме  на преглед за Даун и  чакам и  аз  да  излязат  резултатите, а  иначе от  прегледа  не останах  много  доволна, тъй  като  докторката  не  обясняваше  нищо и  така  и  не  разбрах  какво  точно  трябваше да гледа ... Но  пък  си  имаме още  няколко  снимчици на бебока,  който вече  е  доста  по- оформен и  този  път се  беше опънал по гръбче и си  беше опънал крачето нагоре smile няма търпение да  дойде  време за следващия преглед, за да  го  видя  пак, че става  все  по-интересно yahoo
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #35 -: ноември 21, 2011, 18:29:16 »

Така е lola_bunny danceg
И нашия бебок днес беше седнал и ми беше толкова интересно blum ,ама така хубаво се бе настанил,като голям човек направо,нещо невероятно е yahoo Аз си пратих кръвта на 17.11 и ми бяха готови резултатите вчера ги проверявах и имаше вече,аз незнам ти къде си си пратила да ти изследват кръвта,но ако е в Майчин дом-София мога да ти дам сайта и да си провериш и твойте резултати,кога прати ти кръвта си?
Активен
vilinka__
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 24, 2011, 20:18:32 »

Здравейте и от мен, бъдещи мамчета! Честито на всички и лека бременност!  smile Аз очаквам бебока да се появи на 8 април, живот и здраве.  yahoo
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #37 -: ноември 24, 2011, 21:43:01 »

vilinka_ честито мила give_rose Добре дошла и ще чакаме с нетърпение да се появят нашите бебчета живи и здрави и ние покрай тях blum Лека бременност и на теб good
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #38 -: ноември 24, 2011, 22:42:05 »

Здравейте на всички бъдещи мами, аз съм с термин 1-ви май, но таткото си е харесал 18 април danceg, иска овенче, та ще видим, нека стигнем до там и всичко мине благополучно, желая го на всички! Аз не мога да се похваля с безпроблемна бременност (първа ми е), беше съпроводена с всички "екстри" - гадене, повръщане, прокървяване, бях за кратко в болница (съвсем в началото). Само тогава се бях поизплашила, защото имаха съмнения за т.нар. "кухо яйце", но в момента, в който разбрахме, че има плод, има и пулс се успокоих smile. Нито съм се залежавала, нито съм спирала работа и да съм активна (до колкото имам сили) ме кара да се чувствам много добре. Аз също ходих на изследване за Даун в "Майчин дом", не го намирам за излишно, всъщност бих направила всяко едно изследване или преглед, който гинеколожката ме посъветва, защото и имам доверие, а и мисля, че носи някакво успокоение. Там ме гледаха и на 3Д, но все още не могат да са категорични за пола на бебчето, но по-важното е, че всичко му е наред smile. Щастлива бременност на всички! give_rose
Активен
vilinka__
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 25, 2011, 08:14:17 »

bobi123 благодаря ти! La_Fleur - дано нямаш проблеми за напред и да родиш едно здраво и силно бебче! Колкото до пола на бебето няколко лекари ме посъветваха да отида на 4D, но аз все още се колебая.Едно,че в моя град няма такива екстри, друго че ми се струва малко излишно (мое мнение).Така или иначе след месец надявам се гинеколожката ми ще успее да види и на обикновенния видеозон. Поздрави на всички мами! smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #40 -: ноември 29, 2011, 11:11:34 »

Здравейте,мили бъдещи мамчета give_rose Нещо ми се струва,че имаме застой в тази темичка,дайте да се размърдаме малко,някоя от вас няма ли да се похвали с нещо интересно,вълнуващо tease
Аз утре съм на консултация,като мине ще разказвам,иначе съм добре,мисля януари да поработя малко.
vilinka_ както си решиш и както ти е най-изгодно така ще направиш,пола в случая ти е най-малкия дерт,то всичко да е наред,апък пола и по-късно пак ще се научи,на мен доктора ми каза че декември като отида ще може да ми каже със сигурност за пола,да видим преди Нова Година  с какво ще ме зарадва-с принц или принцеска yahoo,но каквото и да е само да сме живи и здрави и да мине всичко като по вода без никакви проблеми good
La_Fleur честито миличка,дай Боже всичко да е 6 както казах,и когато бебчо реши тогава да излиза и какъвто Господ е решил такъв да е пола danceg Много е хубаво това,че работиш и аз мисля да почна апък каквото сабя покаже.Успех на всички ни и много гушки give_rose give_rose give_rose
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #41 -: ноември 29, 2011, 14:18:39 »

Прди броени дни и аз бях на поредната консултация, бебето е толкова подвижно, много му се радвахме с гинеколожката Girl_hide, насрочихме средата на декември дата за 4Д. Не заради пола държа на този преглед, а както вече казах за свое лично успокоение, защото нещата при мен вървят все мааалко по-сложничко. Ето, тъкмо се бях успокоила и снощи например, едва в началото на 5-ия месец съм, но за първи път получих контракции и то болезнени, така че днес ще се наложи пак консултация с лекарката ми. Дано при останалите мами всичко е наред!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #42 -: ноември 29, 2011, 17:19:35 »

Мисля,че добре си направила,че си се решила за 4 д,ти усещаш ли го вече бебчо yahoo
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #43 -: декември 01, 2011, 14:04:48 »

Ами струва ми се, че вече го усещам, но голямото ритане тепърва предстои smile. Както казах вече съм с контракции, едва не ме оставиха в болница, много потискащо ми действа самата мисъл, но се разминах само с "Магнерот" и проверки през няколко дни. Може от януари да се залежа повечко, че сега самата мисъл за празници ме държи много ентусиазирана и енергична girl_wink
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 01, 2011, 23:30:36 »

Здравейте! Днеска  бяхме  на преглед и  бебо е  толкова  порастнал и променен yahoo Беше  голям  смях. Толкова много  се  движи( въпреки,  че  още  не  го  усещам), но по  време на  прегледа  не  спря  да  шава. Първо  все  едно  махаше, след  това  си  хвана  пъпната  връв и започна да  я  дърпа и да я опъва, след  това  Доки каза, 4е си я е преметнал през  рамо и бил усмихнат tease .... Ох, толкова беше вълнуващо. Не  очаквах да  видя  такива  неща и  въобще, че то  прави  такива  работи, но  вайното  е, че  явно  му е  забавно danceg Искам ехограф  в къщи  и да  си  го  гледам и  гледам  всеки ден.
Дугите  бъдещи мами как са? Как се  чувствате? Усещате  ли  вече бебоците?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines