Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:38:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани бебета АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ "  (Прочетена 112695 пъти)
 
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 10, 2011, 20:12:10 »

Eeee, най-после се престрашихте момичета!
Много се радвам, че вече не съм сама!!!  yahoo
Колко е хубаво да не си пиша самичка, а да има с кой да си споделям хубавите и лошите моменти, не че с другите момичета не мога,ама ддруго е като си имам дружки в темичката!
Желая ви лека и безпроблемна бремнност, момичета!
Погалете коремчетата от мен smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #16 -: ноември 10, 2011, 21:06:25 »

lola_bunny добре дошла,мила,на кой май ти е термина,благодаря ти за пойеланието,дано на всички ни е спокойна и безпроблемна бременността give_rose
Злати,аз моето коремче,макар и още почти невидимо си го галя всеки ден по няколко пъти danceg погали и ти твоето по-голямо коремче от мен good
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #17 -: ноември 10, 2011, 21:44:58 »

Момичета, аз като майка на юнче ви желая да напълните темичката само с хубави мисли, емоции, всичко да е наред с вас и бебчетата  give_rose. А ние майките, които вече имаме дечица ще ви се радваме и ще се радваме да помогнем с някой съвет или просто хубава и нежна дума heart
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 10, 2011, 22:57:13 »

Злати, и аз го носех ниско моя дребо и даже си личеше по корема ми. В следствие на това цялата бременност бях с контракции, а последния месец и нещо го удържахме вътре с хапчета. Това не означава, че при теб ще се случи така, защото в много случаи с наедряването на бебето нещата се оправят, но все пак се пази, полягай си повечко и в никакъв случай тежки физически усилия  give_rose
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 10, 2011, 23:15:51 »

Добре дошли на новите мамчета  give_rose

Zlatomira__ , както е написала Svetli- не означава, че и при теб ще е като при нея. Аз пък не съм имала никакви проблеми- нито с контракции, нито с болки. Чак в болницата разбрах какво е контракция. В осмият месец се преместихме в друго жилище и няколко дни не си седнах на д...то от чистене и подреждане.
Ходих на работа и на един курс до последно. С това искам просто да те успокоя smile

Галки по коремчетата, момичета  heart
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #20 -: ноември 11, 2011, 13:12:00 »

Zlatomira_ ,lola_bunny вие пиете ли някакви витамини blum
Аз мисля да си изпия цялата фолиева,не само да я пия до 3 месец,понеже опаковката ми е от 120 хапченца и мисля да си я допия докато свършат,тя не вреди и без това give_rose
В микробиологията ми се изолира Candida albicans ,докторката ми каза че ще се проведе лечение като направя 3 месеца че и без това бях малко проблемна и така,сега си чакам резултата от цитонамазката,дано всичко е наред good
Надявам се да сте добре мамчета,прегръщам ви и ви галкам по симпатичните коремчета yahoo danceg give_rose
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 11, 2011, 14:37:51 »

Аз пия Prenatal- това са  витамини с  фолиева киселина. Това  ми  препоръча докторката,  но  ми  каза  че  може да  ми се повръща от  тези  хапчета  и  ако  е  така да  си  взема  чиста  фолиева  киселина. Сега  и аз ще  ходя да  си  взимам  изследванията. Да ви  питам  вие  какви  изследвания  сет  пускали  до момента и  ще  правите  ли  това за Даун?
Коремчето  го  галкам  постоянно и  ако  можех щях  и да си  го  целувам  постоянно, ама не  става... ьхихихи  DANCE
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #22 -: ноември 11, 2011, 15:39:30 »

Ами аз си правих рутинните изследвания,цитонамазка и микробиология засега. На 15.11 съм на лекар за Синдрома на Даун,ще си го правя колкото и да ми казват,че нямало смисъл.Той се прави в 12-13 г.с. ,ти сега в коя си? По-нататък мисля и феталната морфология да правя,ама тя е към 24-25 г.с. мисля,не съм мн.сигурна и така,това е което мисля да си правя blum
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 11, 2011, 16:46:33 »

Аз  съм  в 11г. с. , а  иначе  термина ми  е за 31.05. И аз  другата  седмица уж ще  ходя да  си  правя това на  Даун,но ме убеждават да  не  го  правя в Бургас, а да ходя  до  София.... Та се  чудя  какво а  правя
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #24 -: ноември 11, 2011, 17:10:07 »

Знаеш ли какво,мила,като се обадих да попитам да си запазя час,сестрата на доктора е мн.мила и ми обясни,че доктора ти прави ехографа,отиваш да ти вземат в някоя лаборатория кръв и се изпраща кръвта с данните от видеозона до София в Майчин дом,така че аз мисля,че навсякъде така процедират,попитай пак как стоят нещата но ако е по същият начин,защо да ходиш до София като така или иначе ще ти отидат там изследванията Wink give_rose
Ти иначе как се чувстваш?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 11, 2011, 17:55:36 »

Lola,аз не мисля,че е разумно да се грабнеш чак до София за ФМ.Имате ли някаква обремененост в семейството?Аз ФМ направих в П-в и съм си доволна.БХС е чисто статистическо изследване.На ФМ ще ти замерят нухалната гънка и ще ти кажат има ли смисъл от БХС или не. good
Все има и добри лекари в Бургас,не може да няма кой да ти направи една ФМ,но все пак ти си знаеш най-добре. pardon
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 11, 2011, 23:57:44 »

ФМ е препоръчително да се направи три пъти - около 12, 20 и 30 седмица - това ми е останало в главата, но ако греша да ме поправи някой.
Иначе БХС се прави и в Университетска болница във Варна. Там трябва да се отиде обаче  със снимка и измерване от ултразвук, направено при гинеколог, взимат кръв и изпращат резултата по пощата.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 12, 2011, 04:08:27 »

Скъпи дами, влитам неканена в тази темичка, само да предложа нещо на всички от София, които се чувстват добре и им се ходи на разни гимнастики и т.н. за бременни - ако имате свободно време днес вечерта към 19-20 часа, пишете ми на ЛС, че имам нещо интересно. Не е рекламно, промоционално и т.н. и нищо не продава, няма нищо общо с Авент, Нестле, секти, църкви, гурута или нещо такова biggrin, обаче е.. думата по която филтрите ти определят писмото за спам - безплатно. Дано не ядосам някой модератор с това, че не знам къде и как да го напиша (а ужким съм старо куче). Ще го пусна и в другата отчетна.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 12, 2011, 08:24:17 »

Добро утро!
боби123, аз пия пренатал и фолиева киселина.С първата си бременност пих фолиевата к-на докато родя, и сега не мисля да я спирам!
бежките, светли дано при мен не се наложи да влизам в болница, че аз никога не съм влизала и когато влезнах да раждам се разписах на 3 ден и излезнах, плача постояно и изпадам в депресивно състояние.
лола бъни, добре дошла сред нас smile
Колко е хубаво да има и други момичета тук smile страхотно е!
Вчера легнахме да спим с дребен и татко му.По едно време ме събужда мърдане в корема, въртях се на ляво на дядно по гръб, не докато не станах бебка не се успокои.Беше страхотно събуждане  Love girl
Хайде това е от мен smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #29 -: ноември 12, 2011, 11:18:03 »

Злати,много яко звучи такова събуждане yahoo и аз нямам търпение да настъпи тоя момент,но.....всичко с времето си blum.Благодаря ти за инфото и на мен ми се иска да пия някакви витамини и фолиевата ще си я пия.Бебка ще е дискотечна явно още в корема на мама,радвай се danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines