Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:53:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ "  (Прочетена 41022 пъти)
 
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #30 -: октомври 22, 2011, 17:55:17 »

И аз се притеснявам за кг. От началото на бремеността съм +9кг, не ми се струва да съм надебеляла много, но всички ми се карат да внимавам  nea Докторката всеки път ми казва, че съм повече от нормата, трябвало по един кг на месец да качвам, а аз от последната консултация, която беше преди 2 седмици съм с 3 отгоре  cray Ама какво да направя, не мога да стоя гладна, нали бебчо трябва да яде, решила съм, че няма да се ограничавам пък после ще му мисля... Колани не съм ползвала, сега е много интересно като стана по-студено си купих две бодита XXL - много депресантско от S да скочиш на такъв размер smile с чорапогащниците е много смешно - аз изразох на няколко колана отгоре, защото ми обиват, а аз зимата без тях не мога...Иначе за кръста и гърба имам чувството, че като се обездвижа и залежа тогава ме боли - като обикаляхме като луди във Виена 5 дни хич не ме е болял кръста даже, а днес съм като някоя баба, въпреки че цяла сутрин се суетя и чистя....
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #31 -: октомври 22, 2011, 18:00:37 »

Здравейте бъдещи мами  bye
И аз се записвам в тази темичка с термин през януари. Радвам се, че темата се напълни с толкова много нови мами, че до преди няколко седмици си седеше пуста.

 irkaaa, аз съм с болки в корема от самото начало (буквално от зачеването). Сега към болките (които напоследък отшумяха) имам и стягане в корема, но пия магнезий и почивам. Надявам се да си издържа спокойно до термина. Твоите болки обаче явно са инцидентни и еднократни, така че спокойно. Възможно е и да са т.нар. round lingament pains, тоест връзките, които поддържат матката.

Аз откъм килограми не наддавам особено crazy До петия месец бях качила само 1 килограм. Сега общо съм +4. Коремчето започна да ми личи сравнително наскоро. Аз му се радвам и такова  pqz  heart

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.   - някой ме изпревари, сега ще ви чета smile

Редактирам си поста, за да добавя още нещо.
И аз като shanny трудно понасям стягащите чорапогащници и само се мъча да им разпъвам коланите преди да ги обуя  tease
Иначе, тъй като си ползвам старите панталони, си купих от ДМ едно нещо колан или пояс, което ми покрива кръста и скрива разкопчаните копчета и ципове на панталоните. Много е удобно  good Чудя се за бодитата - дали да си купувам от магазините за бременни или да пробвам и аз с голям размер от обикновените?
shanny, не се коси за килограмите. Идеята изобщо не е да стоиш гладна, важното е да се приема разнообразна и качествена храна. И аз като теб като лежа и ме заболяват кръста и гърба, но то е нормално - човек се схваща  pardon
« Последна редакция: октомври 22, 2011, 18:08:01 от Слънце » Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #32 -: октомври 22, 2011, 18:28:24 »

shanny, няма начин да стоим гладни  nea Напълно те разбирам, като стана сутрин - и първата ми мисъл е че умирам от глад  pardon
Слънце браво за килограмите  good
И на мен изобщо не ми е удобно нещо да ме стяга, засега си купих много хубав, плътен клин, който изобщо не усещам  chee, но зимата надали ще изкарам само с него
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #33 -: октомври 23, 2011, 21:48:42 »

Слънце радвам се да те видя тук. Леко бременеене ти пожелавам.
Момичета, има чорапогащници ( crazy) и клинове за бременни. Няма по-удобно нещо от това, както и от страстоубийствения сутиен за бременни и кърмачки.
За килограмите съм +6, но изглеждам като тюлен, особенно с пуловер.
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #34 -: октомври 25, 2011, 14:47:36 »

И аз като се събудя първото ми изречение преди "добро утро" е "какво ще закусваме" smile
Клин и аз си взех, това ми е най-удобното. Дънките ми за бременни, които си взех по-рано вече ми стягат и май с един по-широк панталон и клина ще изкарам....
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #35 -: октомври 25, 2011, 15:22:37 »

Diavolitsa, благодаря за пожеланията  give_rose
shanny, аз имам доста зимни рокли, повечето от които ще могат да поберат шкембака  blum Та мисля да си ги нося и тази зима, а само да подбера подходящите клинове/чорапогащници. Ако имате такива роклички или туники, пробвайте - на мен ми вършат работа, поне засега  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 25, 2011, 15:45:20 »

Простете, че се намесвам, ама към темата на зимните майчета имам слабост blush heart Миналата година и аз пишех в тази същата, еххх!

Прочетох набързо, че пишете за дрехите - мислете по-скоро за горните, че там е проблем. Надолу с клинчета и дънки, ще изкарате good Аз бях в голяма чуденка за палтенце и накрая приватизирах еко палтото на майка ми blum - тип перелина, черно. Вярно, че беше демоде, ама поне ми беше топло laugh

Късмет, бъдещи мамчета, и много усмивки покрай бременността ви желая! give_rose
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 25, 2011, 16:05:04 »

На мен чорапогащниците и клиновете за бременни ми стягаха.
Много ми беше удобно с този тип чорапи.

Сльнце, как искам да те видя в темичката за коремчетата  heart heart heart
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #38 -: октомври 26, 2011, 13:47:06 »

За връхните дрехи и аз се замислям. За сега се побирам още в миналогодишното ми чке, което беше малко широчко, ама скоро ще късам копчетата май  blush Но и аз от майка намерих едно подобно на пелерина, мисля, че ще изкарам с него, стига да не стане прекалено студено....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 28, 2011, 08:28:31 »

Здравейте blum
За кг-аз за близо 2 месеца към качила по-малко от 1кг.Не,че не ям.Ям като за световно.Коремчето започва вече да личи бая blum
За дрехите-на мен док ми се скара,че нося все още обикновенни панталони и дънки.Трябвало отгоре да са с ластик,че иначе стягали и предизвиквали контракции.А на мен всичките са ми под коремчето crazy Клинове и туники с кеф ще си нося.Не ми е проблем.Само трябва да си купя още 2-3 туники и 2-3 клина и ще съм ок
Ние бяхме онзи ден на док и ни казаха пола.Ще имаме  stork-boy Аз така си и мислех,та не съм изненадана.Таткото беше горд.Направо сияеше от кеф.Имаме и снимка на атрибута на младежа tease
На мен ми изписа и Магнерот,че имам контракции.
Това от нас.Усмивки на всички
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #40 -: октомври 28, 2011, 09:05:44 »

Честито на всички мами много ви се радвам и ви следя редовно girl_wink

Клео чета че доктора ти е казал да не си стягаш корема, и на мен така ми говореше и накрая започнах с дънките за бременни много са удобни но сега за зимата ще ти е супер с клин и туники особено зимните са страхотни girl_wink наистина недей да се стягаш особено както имаш и контракции...
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #41 -: октомври 28, 2011, 11:12:51 »

Клео, честито ви момченце  baby_boy Каката сигурно ще е много доволна  girl_wink

Аз не знам дали вече споменах, че ние чакаме мадама.  stork-gurl И въпреки, че е потвърдено от трима лекари, аз все казвам, че като се роди ще се разбере със сигурност  tease
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 28, 2011, 11:54:10 »

Здравейте и от нас,за дрехите и на мен са ми най удобни клинове с туники,но аз лично предпочитам по голям клин,но да ми е под корема,а за пола на бебчо имаме предположения и за stork-gurl и за stork-boy та накрая ще видим  Wink
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 28, 2011, 16:48:12 »

Здравейте коремчета. Гледам, че сте се пораздвижили.
Мира честити ви сини гащи. Все се каня да седна и да понапиша нещо, но все става нещо. Ние в понеделник бяхме на ЖК и сме много добре, растем и хубавеем  tease
Доки ни каза,че бебчо вече е над 1 килограм и когато съобщих на мъжо тази новина беше много щастлив колко големи сме станали. Взе да ми става тежичко вече. Иначе неможе без проблеми левкоцитите пак са се повишили и неможем да разберем защо така иначе знам че е нормално да се повишават, но все пак се притеснявам. Вчерашните изследвания са горе долу добре. Ааааа забравих да ви се оплача миналата седмица лежах в болница получих бъбречна криза мъка голяма беше но и това отмина. Сега седя и се радвам на ритничетата  blum
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #44 -: октомври 30, 2011, 19:28:56 »

Привет, мами  blum Да се похваля, знаем вече пола, днес бяхме на 4D - и ще си имаме  stork-boy  yahoo yahoo yahoo  Докато го гледахме така сладко си се прозяваше  laugh sarcastic сега през 5 мин гледам видеото.
Относно връхните дрехи - вчера си купих яке и много съм доволна от покупката си  tease много се разпъва, а още по-хубавото е че ще мога да си го нося и като не съм бременна  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines