Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 17:47:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ "  (Прочетена 40638 пъти)
 
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 10, 2011, 10:44:28 »

Здравей й натеб,добре дошла CABUHKA :)радвам се,че се събират повече мами blum
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 10, 2011, 11:34:14 »

Ехеее,момичета!Малко по малко се пълни вашата темичка.  Girl_hide Ще я следя с интерес!  blush
CabuHka ,много се радвам да те видя тук.  yahoo
Илката,честит мъж!  baby_boy
Клео,вие вече знаете ли какво ще е вашето бебче?  smile
На всички ви желая лека бременност и мнооооооооого здрави и пухкави бебчета на финала.  LOVING

Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 10, 2011, 17:40:05 »

Нека наистина да ставаме повече - това е един още по-вълнуващ момент от сватбата.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 10, 2011, 17:41:13 »

Нека наистина да ставаме повече - това е един още по-вълнуващ момент от сватбата.
Наистина не може да бъде сравнено-много е вълнуващо.  yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 11, 2011, 12:06:54 »

Привет и от нас give_rose
Малко бяхме болни всички в къщи,но така е с тези пусти детски градини girl_impossible
За пола-не знаем все още.Раничко ни е.Аз по цикъл трябва да съм 16 седмица,но бебчето нали е станало по-късно,та има бая да си почакам.Поне до средата на другия месец angry
На всички желая усмихната и успешна седмица
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #20 -: октомври 17, 2011, 16:45:19 »

Здравейте, момичета!  Girl_hide
Хайде  и аз да се присъеденя, с най-голямо удоволствие, към вашата темичка give_rose
И ние чакаме нашето първо бебче с голямо нетърпение  yahoo yahoo yahoo,
датата на термина е за 09.03.2012г. Изчаквах с включването, поне за да знаем пола, ама то много срамежливо нашето бебче и все се крие  blush
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 17, 2011, 17:34:11 »

Здравейте и от нас,добре дошла irkaaa и при нас не се знае със сигорност пола на бебето,но има повече предложение за момиче,но имаме и за момченце,мисля,че съм се настроила,че накрая ще знаем със сигорност и затова си взимаме нещица,които става и за двете blum,важното е само да са ни живи и здрави бебетата,а за вторите ще имаме повече притенции Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 17, 2011, 17:57:31 »

Честито Ирка smile. А ние бяхме в Пловдив и там видяхме пола - момиченце smile baby_girl  Sunshine
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #23 -: октомври 18, 2011, 22:27:57 »

Хайде и аз цоп в отбора! Ще си сложа лентичката, но съм в 21ва седмица и ще имаме момченце.
Сабинка много се радвам да те видя тук. Май и вие като нас сте чакали да мине сватбата.
Ирка, то май и вие така?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 18, 2011, 22:59:20 »

Така си беше. Чакахме да мине и започнахме с пробите smile. Честито и на теб smile Ще се следим всички заедно.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #25 -: октомври 20, 2011, 15:28:11 »

Ние също чакахме сватбата да мине  good
Вчера максимално се възползвах от хубавото време за разходка и мисля, че съм попрекалила. Като се прибрах, много ме болеше корема, или по-точно пъпа  huhhuh.gif. Днес също имам леки болки от време на време, и се чудя вече дали да не звънна на докторката да я питам. Как смятате нормално ли е, дали е от претоварването?  blush blush blush
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #26 -: октомври 20, 2011, 15:32:05 »

Здравейте и от мен! След еуфориите от сватбата не съм влизала във този форум, ама ни налегнаха еуфориите по престоящото чакане на нашия юнак. Та сега реших отново да се запиша, радвам се че виждам познати булки и в тази темичка вече smile
Ние чакаме нашето мишле около 30.01.12, аз вече съм една толумбичка, както казва сестра ми, но ми е много хубаво. След гадните първи 4 месеца вече всичко е цветя и рози! Скоро се върнахме и от дългоочакваното сватбено пътешествие, юнака беше с нас на сватбата /5 г.с. някъде smile / , нямаше как да не е и на сватбеното ни пътешествие lol)
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #27 -: октомври 20, 2011, 15:38:43 »

Ирка, нищо чудно да е от претоварването, и при мен е така. Да не говорим, че преди без причина си ме болеше нон стоп по цели дни, докторката каза, че е от разширяването на матката и е на периоди. Но ако не спира да те боли и те притеснява по-добре да звъннеш на докторката си отколкото да се стресираш...
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 20, 2011, 21:23:10 »

Ирка, звънни - по-добре да питаш. Сигурно е от това, но да ти е мирна главата.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #29 -: октомври 22, 2011, 16:49:53 »

Как сте бъдещи мами? smile
Болките ми отминаха и не звъннах на докторката, реших другата седмица направо да отида, освен затова да я питам, а си видях и резултатите от последните изследвания - хемогоблина ми е по-нисък blush
Иначе как сте с килограмите, моите изведнъж започнаха да се покачват, и от 44кг  вече съм +10  shok, както писах и в друга тема коремчето не ми личи много, но пък ми тежи. Имам ужасни болки в кръста  cray
Замислям се за бельото и коланите за бременни , дали вършат някаква работа  huhhuh.gif Някоя от вас ползвала ли ги е?
Ами това е засега от мен kiss
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines