Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 06:50:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 179586 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 31, 2012, 10:10:30 »

Бебче, направи си кръвен тест, ще разбереш точно след половин ден всичко.

Аз много  Offtopic но да кажа за сем Даскалови.Имам честа да ги познавам лично и двамата и мога да кажа само хубави неща за тях.Д-р Даскалова ми е давала консултации он лайн на ЛС в Зачатие заради едни спермограми при мъжът ми.Д-р Даскалов го видях на Кръгла маса в Плевен, ако беше по-близко нямаше да се колебая при кой да отида за прегледи.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 31, 2012, 14:24:16 »

Привет от още една поизгубила се съфорумка  tease
При нас нещата са като развитие в застой.  pardon
вечен тотално се отказах да ходя и по лекари и да се моля за изследвания и чудесии. чакам момента да се приберем в бг и да се заемем сериозно , защото стократно се убедих че тук няма да има развръзка и скоро няма да узная има ли ми нещо няма ли ми...
Ориентирахме се и ние към д-р Даскалови (Маги благодаря ти  smile ) и да видим. Писах на д-р Даскалова преди няколко дни и сега съм в тръпнене да ми отговори...

Имам и едно въпросче, което ме вълнува. Ако няма цервикална слуз, може ли да се съди че няма и ову. В смисъл....от ноември месец някъде на сам, с изключение на миналия месец, туй нещо пр мен го няма. Означава ли че и ову няма huhhuh.gif crazy


 Good luck Good luck Good luck на всички !!!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 31, 2012, 18:41:57 »

BeRa аз също писах с д-р Даскалова в Зачатие и получих отговори много бързо , така че съм сигурна че съвсем скоро и ти ще получиш отговор на своите въпроси.Дано скоро се върнете и да отидете на лекар тук , все пак всеки има нужда да му се разясни положението,дори и да не е много добро.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 01, 2012, 18:26:22 »

И Даскалов и Минев са изключителни специалисти в областта, който и от двамата да се избере няма да се сгреши. Но Минев е ветеран в областта на гинекологията и ин витрото, цялата болница за този вид изследвания и оплождане е негова "рожба" и в този смисъл нормално е доста по-бързо да препрати някой към ин витро, защото се е сблъсквал много по- често с този проблем и един вид по-бързо се ориентира в тази ситуация- на ден му минават страшно много такива жени. Аз не съм се сблъсквала с този проблем, но Минев ми следи бременността и мога да кажа, че дори и да не помни имена, той е голям физиономист и като започне прегледа или консултацията, веднага включва за какво става въпрос, без да му се напомня. Всеки си има мнение, но моето специално за Минев е, че той е преди всичко човек, просто един от малкото лекари по призвание и винаги вдъхва такова успокоение, че не бих го сменила за друг. Успех, момичета, но който и да изберете от двамата лекари, самата болница, в която работят е достатъчно на ниво и определено ще имате успех!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 01, 2012, 22:17:02 »

Посум посещавах го 8 месеца, защото първите 2 или 3 месеца все още бях в категорията "тежко невежи" и бях на мнение, че той си разбира от работата .. после започна да ме гризе съмнението, че има нещо не както трябва и се зарових и четях по дни и нощи, образовах се, но все пак това е адски много информация и не се изчита за ден и два, времето си минаваше и докато се убедя, че това не е лекарят, който може да помогне специално на мен бяха минали 8 месеца .. предишния си пост го написах от позиция на времето и не отричам, че съм допуснала грешка, но все пак ме попитаха за мнението ми, а в момента то е точно такова, каквото всички сте го прочели ..
Бера това, че няма видими следи от ЦС по бельото, не значи че изобщо няма ЦС, а също така и не значи, че няма овулация!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 02, 2012, 08:05:06 »

Не за да защитя Рафаела, а за да споделя опит да ви кажа, че на една двойка с репродуктивни проблеми и трябва поне година(извън годината за опит за естествено забременяване), за да намери лекар, за да осъзнае проблема, за да си стъпи на краката и да каже действаме.Много е трудно да си признаеш аз имам проблем.Още по-трудно е да станеш ти лекар.В смисъл точно в тази си част ние четем много информация, ограмотяваме се не защото искаме, а защото е нужно и ни трябва време, за да преценим дали даден лекар ни мота или не.Все пак това не е като да отидеш за Цитонамазка или микробиология.Аз до сега съм срещнала точно един доктор който беше достатъчно честен с мен и ми каза, аз не мога да ви помогна.А съм минала през доста лекари.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 02, 2012, 08:29:55 »

Аз минавам само да пожелая на всички успех в бебеправенето  give_rose Утре съм на преглед и ми е страшно приповдигнато и притеснено, за разлика от първата бременност, сега се чувствам в кошмарно недоумение дали изобщо има бременност и какво се случва. Събота и неделя нямаше къде да направя кръвен, междувременно направих още един уринен и пак е положителен, но пък чертичката излезе по-бледа от първия уринен от онзи ден. Та се опитвам да не се навивам излишно, утре ще видим на прегледа какво ще кажат.Моля само да ми стискате палци всичко да е наред.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 02, 2012, 08:45:25 »

rafaela много ти благодаря за изчерпателния отговор, определено ми помогна. Защото има доста писания по форумите и за двамата и положителни и отрицателни и понягога е трудно човек да кредитира с доверие просто коментар на някое неизвестно момиче. Твоят отговор беше, пълен и точен и ми даде ясна представа.
Посум, разбирам напълно рафаела, и аз съм в лутане и в чудене вече повече от година, ходя си на един лекар, виждам, че има някои несъвършенства( не знам дали са такива или просто четенето по форуми ми изкривява представата), но определено има лично отношение към мен и знам, че  е добър лекар. и се чудя дали да ида и при друг лекар и кой да е той
Аз като цяло съм доста предубедена към цялото лекарско съсловие и ми е много трудно да се доверя, на когото и да било ( доста лекарски грешки в моя род, в това число и с фатален край)
обмислям и варианта София- Стаменов или Владимиров, но пък разстоянието си е проблем.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 02, 2012, 08:45:58 »

Имаш 4 палеца от мен! Чакаме новини. smile Успех!
Аз минавам само да пожелая на всички успех в бебеправенето  give_rose Утре съм на преглед и ми е страшно приповдигнато и притеснено, за разлика от първата бременност, сега се чувствам в кошмарно недоумение дали изобщо има бременност и какво се случва. Събота и неделя нямаше къде да направя кръвен, междувременно направих още един уринен и пак е положителен, но пък чертичката излезе по-бледа от първия уринен от онзи ден. Та се опитвам да не се навивам излишно, утре ще видим на прегледа какво ще кажат.Моля само да ми стискате палци всичко да е наред.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #369 -: април 02, 2012, 13:44:52 »

Здравейте, момичета,
Вероятно никоя от вас не ме помни, бях в този форум преди 5 години....и след хубавата сватба и емоциите покрай нея, започна едно безумно чакане, мъчение и мнооого изследвания. В крайна сметка, след смяна на 2 инвитро клиники, в момента сме на прага на първата инсеминация. Надявам се да е успешна. Не съм спирала да влизам и чета във форума, радвала съм се за всяка мацка, която гушка бебчето си, пожелавам и на всички, които са все още в клуба, да не останат дълго време! Това е от мен...Успех!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 02, 2012, 14:23:13 »

galchos   успех smile
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #371 -: април 02, 2012, 14:39:57 »

О, благодаря, но успехът вече ми се вижда безумно далечен smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 02, 2012, 15:16:58 »

Не дей не се отчайвай.Аз имам едно инсе и едно ин витро на ЕЦ.Не с получи, но знам, че ще съм родител, знам.Вече съм напълно убедена в това.

Румяна аз съм била и при Владимиров, сега съм при Стаменов ако имаш въпроси питай.

Много сме  Offtopic имаме тема за Ин втиртото.Ако имате нещо да питате или споделите, пишете там.И знайте, не сте сами smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #373 -: април 02, 2012, 15:18:15 »

galchos, аз те помня smile
Щом вече сте открили клиника, на която да се доверите, и щом предприемате действия, значи вече сте направили сериозна крачка  Bravo Ще ти стискам палци give_rose

BeRa, не съм сигурна дали липсата на цервикална слуз означава и липса на овулация. Но това би могло да представлява една друга, доста по-малка трудност - цервикалната слуз подпомага придвижването и оживяването на сперматозоидите, така че може да е необходимо да решиш този въпрос. Някои жени пият сироп за кашлица (това е малко като градски мит, не съм сигурна доколко помага). Други ползват специални кремове. Но не обикновени лубриканти, които имат обратния ефект. Трудно е обаче да се правят такива изводи, затова, ако намериш в себе си достатъчно търпение, изчакай срещата с лекар.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 02, 2012, 20:27:11 »

Слънце аз съм пила сироп за кашлица, за да си направя ЦС по-обилен и разтеглив и има ефект, но ако пиеш сиропи, които съдържат гвайфенезин като Рефезин и АЦЦ 200, обаче сега не мисля, че е било особено умно от моя страна да се тъпча със сиропи за кашлица по време на овулация, щото малко или много все пак това са лекарства и те оказват своето влияние
Руми ако вярваш и си спокойна с твоя док. според мен няма нужда да го сменяш, но нищо не ти пречи да си потърсиш второ мнение, за да сравниш дали лечението ти в момента е пълно и адекватно или пък може да се барне тук-там
beb4eto_na_me4o а двата теста, които прави, една и съща марка ли бяха? защото ако са различни марки, може на този факт, да се дължи разликата в насителността на чертичката ..
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines