Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 08:01:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 179600 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 21, 2012, 15:40:54 »

Карамелче, нито знаем дали го правиш на своя глава нито дали ти е назначено от лекар.Затова и те разпитвахме толкова много.Никой за нищо не обвиняваме, но има много докачливи момичета и ние не налагаме мнение, все пак не сме лекари, а просто минали по този път.Не вярвам, че Гери, нито пък аз сме искали да те обидим.Разбираме те че ти е напрегнато, но и при нас е така, затова моля без остри забележки.Повечето от нас са стигнали до тези неща в следствие на много четене и блъскане и недей да отблъскваш подадената ти ръка така лесно, защото не сме се намесили директно в нещата казани от лекарката.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #331 -: февруари 21, 2012, 15:42:59 »

малко офф ще стане, но не съм искала да звуча ядосано, просто по начина, по който го казвате, все едно се карате smile ако мислех, че няма дам и се помогне тук даже не бих писала.. и все пак извинявам се, ако съм ви  обидила с нещо и благодаря за помощта smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 21, 2012, 15:46:41 »

не, че нещо ама много ми се изправя косата като го чуя това 'ти си знаеш' - да не съм лекар, че да знам как и кога точно трябва да се правят изследванията? хубаво, разбрах сега, че нещо не е в час и че си има определена процедура, ама не съм си ги назначила сама тези хормони нито пък на своя глава съм решила да си ги правя ..
ето сега например ще имам за какво да говоря с нея, след като знам, че нещо не е ок в начина на 'лекуване' ама недейте така да тръгвате даобвинявате хората, че правят нещо неправилно след като не го правят на своя глава..
Карамелче и аз не съм лекар.Аз мога да те посъветвам само от личен опит и борба дълго време с нередовен цикъл.Казах ти си знаеш защото не искам да налагам мнение и не казвам че моя описа нначин е най правилния.Аз просто се опитах да помогна и отделих от времето си за да ти напиша ,но явно ти по друг начин го възприемаш и просто няма да те притеснявам повече със съветите си .Никъде не съм те обвинила.За пореден път си мисля ,че просто трябва да си мълча и да не давам съвети на хора които не искат такива.Просто спирам,ако някой иска съвет от мен моля да пита на ЛС.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #333 -: март 10, 2012, 18:26:19 »

Момичета привет от мен - влизам за да ви поръся с малко бацили и да ви ви споделя ,че видях така жадуваните  от мен и съпругът ми  PREGQyahoo(преди 3 месеца).Не споделих нищо защото исках да се уверя ,че този път всичко ще е  наред.За наше щастие досега всичко е наред и надявам се и за напред..
ПОжелавам ви от все сърце да ви се случи и на вас и да видя в най-скроо време тази тема напълно опустяла,защото се застояхме много ....Целувам Ви и ви вдъхвам кураж бъдеши мамчета   give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 11, 2012, 15:04:34 »

Момичета, имам проблем с един тест, все нещо не мога да го взема Wink

Та, става въпрос за тестовете за овулация. Правих преди 3-4 месеца, но всички тестове от опаковката бяха с ужасно бледа контролна ивица и горе - долу колкото нея бледа тестова. Тогава реших, че тестовете са негодни. Обаче, сега отворих друга опаковка и пак контролната ивица едвам се вижда. Този цикъл пуснах хормони на 3-тия ден, между тях и LH, и чичо доктор каза, че са супер. Та, дали все ми се падат счупени тестове или тези тестове може да не им се появи контролната ивица ако нещо друго ми е разбъркано в организма?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #335 -: март 11, 2012, 15:06:20 »

Момичета привет от мен - влизам за да ви поръся с малко бацили и да ви ви споделя ,че видях така жадуваните  от мен и съпругът ми  PREGQyahoo(преди 3 месеца).Не споделих нищо защото исках да се уверя ,че този път всичко ще е  наред.За наше щастие досега всичко е наред и надявам се и за напред..
ПОжелавам ви от все сърце да ви се случи и на вас и да видя в най-скроо време тази тема напълно опустяла,защото се застояхме много ....Целувам Ви и ви вдъхвам кураж бъдеши мамчета   give_rose

Аз нали ви казах, че тази година много щъркели ще видим smile Лека и успешна бременност smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 11, 2012, 15:30:00 »

pebbles аз с тестовете за овулация нямах късмет.Препоръчвам ти да направиш фоликуметрия един два месеца, за сигурност кога ти е овулацията.При мен тия тестове все не бяха на ред.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #337 -: март 11, 2012, 17:34:16 »

И при мен не дадоха резултат, каквото и да правех все нямах две еднакви черти. Направих си следната сметка, разделих дните от цикъла на три, първата и последната-почивка  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 11, 2012, 19:17:49 »

И при мен не дадоха резултат-липса на черти а едновременно с това фоликуметрия с доказана овулация.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 11, 2012, 20:56:22 »

Благодаря за отговорите give_rose

Все пак основният ми въпрос е, ако някой е запознат, може ли да не се появи контролната черта, при някакво отношение на хормоните ми, или ако тестът е наред винаги си се появява.

Просто може да не се тормозя с тези тестове, че и без това процедурата ми е сложна в момента.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #340 -: март 11, 2012, 21:06:42 »

pebbles, нищо ти няма на хормоните, тестовете са си такива, не се притеснявай, док ти е казал. Маги ти е казала, фоликуметрията е най-сигурен вариант, но зависи как ти виждаш нещата- рано ли е или не за такава стъпка и от колко време правите опити. Успех  Good luck
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #341 -: март 12, 2012, 10:23:38 »

Незнам за Вас ,но и при мен овлуцаията ми се изрази чрез тестовете с много слаби две линийки- и контролната и другата - след  2 седмици видяхме и  PREGQ
Явнно на всеки по различен начин действат.
Аз бях взела едни английски
http://www.multipharm.eu/userfiles/productlargeimages/product_110.jpg  - ето тези (снимката е голяма затова не я поствам като изображение)

pebbles,мОмичетата са ти дали добри съвети така ,че съветът ми е да се вслушаш в тях .

Успех момичета
Активен
Mademoisellle
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #342 -: март 26, 2012, 19:01:22 »

Ние предполагам ще бебеправим скоро...
сега се дърпа за бебе... и аз не знам но се надявам скоро да се задвижа по тази тема
« Последна редакция: март 26, 2012, 20:57:00 от Mademoisellle » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 26, 2012, 22:16:34 »

Бих те оправдала само ако "учех" е 9ти клас в гимназията. Макар че един здравомислещ човек не би направил бебе тогава. Нямам за цел да те обидя или линчувам, просто поста ти е шокиращ.

И за да не съм офф, ние не сме го обсъдили на 100%, но ще предполагам ще започнем отново с опитите лятото-есента, събираме пари, за да не ни тежи после, първо искаме да си стъпим на краката. 
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 27, 2012, 00:06:55 »

Момичета, като човек прекарал две години в темата, с доста трудности и през какво ли не преминал, за да стигна до тук в съседната стая да спи едно дяволче ви казвам, че стига силно да вярвате, да правите каквото е необходимо, то един ден ще бъдете възнаградени. А повярвайте ми стават чудеса. (тези, които са по-дълго в темата знаят за какво говоря)
Поста на Mademoisellle ще го подмина без да го коментирам, първо защото е редактиран вече и второ, защото си мисля, че хора, които самите те не са готови за деца се оправдават с друг, а най-глупавото е извинения от рода ще ни се смеят, че детето се появи преди сватбата или на сватбата бях бременна.
Да си кажа и аз за тестовете за овулация, явно при всеки е различно, защото аз уж все засичах овулация, а доки казваше, няма. А всичко с тестовете си беше като по учебник.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines