Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:13:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 185225 пъти)
 
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 16, 2011, 00:54:37 »

Здравейте момичета  Hide Най накрая събрах смепост и аз да се запиша в тази тема  smile
С моя мъж правим опити от месец  heart
Аз не искам това да ни става фикс идея,когато ни е писано ще стане и нашето чудо  baby_boy baby_girl
Пия фолиева киселина и следя овилацията по съвет на доктура ми и така...пожелавам на всички успех  Good luck и много  PREGQ stork-gurl stork-boy PREGQ Какво по-хубаво от това може да си пожелае човек за Коледа??? smile


П.С. Сега е студено зима е и скоро чакаме сняг идеално за БЕБЕПРАВЕНЕ  gape smile good
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 16, 2011, 10:49:01 »

Аз пък да ви кажа, че започнах работата на мечтите ми и ще задържим с бебето поне още половин година, за да ми изтече изпитателния срок и да ме назначат на постоянен договор.
Успех Мяука, дано бързо стане вашето бебче   girl_wink

Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #227 -: декември 16, 2011, 11:57:51 »

Е момичета и този месец оставам в тази тема  cray

cherry_dream  успех в работата smile
miauka дано стане по бързо и д видите  :PREGQ:в най скоро време
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 16, 2011, 12:05:06 »

На мен ми закъснява този месец...Да не сме направили бебето преди сватбата? smile Мисля си, че е от стрес и нерви покрай операцията на моето момче. Ще изчакам още няколко дни де, закъснението е само 3 дена.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 16, 2011, 12:42:27 »

cherry_dream успех на работата smile
Bibsi8792 недей унива. Ще стане един ден чудото. Сега е зима, време да се постоплим под завивиките  blum
miauka не го мисли. Ще стане smile
veseto_87 направи си тест най-добре, да си спокойна. А закъснението може да се дължи на много неща, стрес, времето, така че спокойно....
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 20, 2011, 22:46:27 »

Момичетаа и моята чуденка продължава- днес трябваше да ми дойде обаче хич няма изгледи за това  crazy Ходих при моя позната в Медицинска академия и ми гледа гърдите и каза имам разширени канали на гърдите и затова ме болят и ,че най-вероятно не се касае за бременност .На ехографа ,каза че нищо не се вижда да има бебе...
Направо ще полудея нищо не ми е ясно, най-вероятно имам  завишен пролактин (поне така каза д-рката),разчетох се из нета и направо си изкарах акълите ,защото жени с такъв завишен хормон не могат да имат деца,поне не и докато не се излекуват angry Януари ще ходя по-доктори  nea и да си правя изследвания cray
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 21, 2011, 10:07:08 »

panteryx   давай го по-леко и не се шашкай, всяка болест се лекува и след това може съвсем нормално да се забременее.Завишения пролактин не е голям проблем, да не кажа, че въобще не е проблем.Пиеш хапчета, следиш се и готово.Не се шашкай, виж какви са резултатите, какво лечение ще ти назначат и се лекувай.

Много са редки случайте при който жена въобще не може да забременее и завишения пролактин не е един от тях.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 21, 2011, 10:39:32 »

panteryx не съм специалист ендокринолог, но си мисля, че може и да не ти дойде при завишен пролактин. Мисля си го по логика на кърменето - когато се кърми често и продължително и нивата на хормона са високи, няма овулация и цикъл. Според мен трябва да изключиш категорично бременност. Напълно е възможно все още да не се види на ехограф и в този смисъл аз съм за кръвен тест. Поне там ще си сигурна за какво става въпрос.
Както Маги ти е казала - спокойно - това е първата стъпка към излекуване и към решаване на какъвто и да е проблем въобще. Преди да четеш нещо и да си създаваш отрицателни настройки първо направи изследванията, сигурно ще се окаже нещо съвсем безобидно и лесно поправимо.  give_rose give_rose give_rose
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: декември 24, 2011, 08:28:35 »

пращам ви мнооого мноооого бацили сега по коледните празници, на Коледа стават чудеса!!!  Dance Dance Dance Dance Dance Dance
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 25, 2011, 16:02:35 »

Еми на мен  ми дойде ,така че със сигурност не съм бременна  sad ще ходя да си правя изследвания.
Благодаря за съветите момичета ,много ми помогнахте  give_rose и Честита Коледа на всички бъдете живи и здрави! butterfly
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 25, 2011, 18:41:40 »

panteryx най добре си направи изследвания и нова година нов късмет  girl_wink kiss

Честита Коледа на всички  Santa2 DEER
« Последна редакция: декември 25, 2011, 18:44:15 от miauka » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #236 -: декември 26, 2011, 16:27:44 »

Весела Коледа на всички! Нека има много топлина в домовете ни и обич в сърцата ни.
А сега по темата - на някой случвало ли му се е като страничен ефект от утрогестана да има извънменструално кървене? Питам , защото тоя месец ми се случи именно това - в деня , в който трябваше да почна утрогестана (16-ти ден) направо си ми тръгна пак цикъл с болки в гърдите и всички екстри crazy. Обадих се на гинеколожката , но тя ми каза , че трябва да продължа приема на лекарството и , че кървенето ще спре , добре , но защо се е получило така? Според нея прогестерона не е влязъл в норми.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 02, 2012, 15:07:06 »

Момичета имам един въпрос, но първо да ви кажа накратко какво става: последният ми цикъл беше на 6-7 декември (не мога да кажа точно, защото при мен всеки път започва с няколко капки един-два дни и за това не знам кой да броя за първи ден crazy) и след това активно правихме бебенце, но от 29 декември насам започна едно мнооого слабо кафеникаво течение, което не се засилва и единствения признак, че може да е цикъла ми  са болки и тежест в гърдите, нямам бокки в корема, кръста или други предменструални симптоми pleasantry. Четох в интернет за т.нар. имплатационно течение, но не съм сигурна дали е възможно да е това ( дай Боже  pqz) Искам да попитам дали на някоя й се е случвало такова течение и дали знаете колко време би трябвало да продължи? Освен това кога горе-долу според вас да си направя тест за бременност, защото ако чакам дата когато би трябвало да ми дойде, това значи някъде след 6-7 януари crazy Ще съм ви много благодарна, ако споделите опит по този въпрос give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 02, 2012, 16:32:19 »

V_e_S_i , всичко е възможно, но да се надяваме да е станало бебето smile. Ако не ти се чака до 6-7 януари, пробвай кръвен тест. Ще спестиш няколко дни и нерви.
Пожелавам ти да започнеш новата година с хубава вест!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #239 -: януари 02, 2012, 23:05:31 »

red_roses, възможно е при прием на утрогестан (или друг прогестеронов препарат) да има извънменструално кървене. Даже си е доста често срещано явление. Не знам каква точно е причината, но лекарите обикновено предупреждават за него, когато изписват лекарството. Доколкото знам, това кървене е по-слабо от нормалната менструация, но пък казваш, че при теб има и обилно течение и болки в корема. На мен АГ ми е казвала да удвоя дозата докато спре междинното кървене, но при мен не се наложи. Ако искаш да си по-спокойна, може да се посъветваш и с друг лекар.

V_e_S_i, много вероятно е да става дума за имплантационно кървене (дано да е това) - ако не е много обилно и е като леко зацапване. Ако не спре, най-добре отиди на преглед. Уринарен тест можеш да си направиш най-рано около 11-12 дни след доказана овулация - и то ако използваш някой от тестовете за ранно диагностицирфане - напр. Престо. За кръвния тест са достатъчни 10-11 дни от овулация. Важно е обаче да знаеш кога точно ти е настъпила ову. Така или иначе, при теб е минало доста време, а и до 6-7 не остана много - скоро ще се разбере smile
« Последна редакция: януари 02, 2012, 23:09:39 от Слънце » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines