Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 07:03:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 179588 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 05, 2011, 10:57:49 »

Оф тия двата все ги бъркам, но лекарите са затова нали Wink
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 05, 2011, 15:20:57 »

Момичета, връщам се при вас sad Нещо се обърка, вчера се проверих ЧХГ-то, паднало беше бая, гинеколожката само сви рамене "явно е имало бременност и се е разстроила". А днес ми дойде.. и какво като имах положителен тест, качващо се ЧХГ и 10 дневно закъснение...  cray
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: ноември 05, 2011, 15:23:14 »

Знам, че това се случва често. Сега се успокой и другия месец повече късмет. Не го приемай тежко, така е трябвало да се случи  yea
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: ноември 05, 2011, 15:34:17 »

да, поуспокоих се малко, но вчера бая тежко го приех. Мисля през седмицата да ида на ендокринолог да видим какво ще каже тя..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 05, 2011, 17:04:49 »

Съжалявам plesure на ендокринолог задължително, ти нали имаш проблеми със щитовидната, а тя влияе на забременяването.Дано следващия път бременоста ти да е за 9 месеца.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #140 -: ноември 05, 2011, 21:50:32 »

plesure много съжалявам че така се е случило, стискам силно палци и дано следващия път да е наистина положително и да е за 9 месеца... Не се отчайвай ще стане но не си го слагай като фикс идея, ще се случи girl_wink
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 05, 2011, 23:28:09 »

Благодаря ви за подкрепата. Много! Жалко, че не стана сега, щеше да е хубав подарък за първата ни годишнина, но както каза мъжа ми - явно не иска да е раче, ще се целим да огън-човече като нас smile (и двамата сме огнени зодии)

успех и лека бременност на всички ви, момичета
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 11, 2011, 18:14:33 »

И този месец пак съм тук, и другия ще съм тук  cray
Една неуспешна стимулация... Дали ми писна - оооо, да, писна ми. Ама май съм много по-ината, защото въпреки всичко и всички мисля да продължавам. Докога и докъде - самата аз незнам...

Ако някой може да ми каже нещо повече за алое верата, ще съм много благодарна.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: ноември 11, 2011, 18:45:01 »

Стасси, при вас какъв беше проблема, че съм забравила?! Само липса на овулация ли е?!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: ноември 11, 2011, 19:17:57 »

Имам лека форма на поликистозни яйчници и липса на овулация...
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 11, 2011, 19:27:37 »

Имам лека форма на поликистозни яйчници и липса на овулация...

Миличка, ще се оправят нещата спокойно!!! Само вярвай на лекаря си!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: ноември 11, 2011, 21:22:02 »

Стаси, вие сте едва в началото на борбата не върви да ти е писнало.Не ме разбирай погрешно, но аз съм със смяна на клиника, правене на цветна снимка, лапароскопия, изследване на хормони нон стоп, Хашимото, заради което на 45-дни ме боцкат, една инсеминация и едно ин витро на естествен цикъл.Дали ми е писнало?От какво от лошия ми късмет, от това че е трудно.Ми не не казвам, че ми е писнало вдигам глава и продължавам, това е лесно няма поне не и за нас.Оптимизъм, надежда и вяра в лекаря ми това ме крепи мен, както и моя мил съпруг.Като не става със такава стимулация пробвайте инсеминация, не натоварва толкова финансово, а има по-голяма успеваемост от това което правите вие.И вдигнете главите, гледайте хубавите неща около вас, те са навсякъде и се радвайте, защото живота си тече и като се обърнете в един момент всичко ще е минал цикъл следващ цикъл.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 12, 2011, 10:40:17 »

Благодаря ти Ванеса smile
Маги, много си права, знам го. И аз се мъча да си го повтарям постоянно. Просто след такъв ден и аз си имам своите дупки...
Но няма време за много съжаления. Знам, че трябва отново да вдигам глава и да вървя напред.
Благодаря за подкрепата. Мерси, че ви има. Защото близките ми трудно разбират за какво става дума...
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #148 -: ноември 14, 2011, 10:36:31 »

Момичета, аз се извинявам, че се намесвам тъй като ние не сме от бебеправещите, но тъй като ви чета, защото би се искало да сме от бебправещите реших, че мога да ви кажа нещо. Знам, че може би си мислите, че не разбирам тъй като вече имам детенце, но имам няколко много добри приятелки, които имат проблеми със забременяването и до болка ми е познато през какво се минава... Според мен е нормално от време на време да се изпада в страх, паника и разни всякакви дупки cray - често ми се случва и на мен. Но и аз не губя вяра, че всичко в живота ми ще се нареди и ще имам своето щастие - щастието не само да имам дете, но и да мога да го отгледам, а ако не е много нахално след това и още деца да имам. Така че ви подкрепям и се надявам по-бързо да минават тъжните дни и пожелавам повече сили за да постигнете мечтите си  heart
Не ме съдете, това е един от моите тъжни дни и имах нужда и аз да изплача мъката си, тъй като и мен не ме разбират.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #149 -: ноември 14, 2011, 13:43:21 »

StAsSi, миличка, и на роднините ти им е мъчно и трудно! Верно, по различен начин и не колкото на вас двамата със съпруга ти, но сигурно и те си поплакват тайно.
Чета тази тема заради едно от момичетата тук и не съм писала. Мислех, че нямам право, защото не съм имала проблеми със забременяването - даже обратното, имам един аборт /и до ден днешен ми е съвестно и се чувствам виновна/.
Бих искала да подкрепя StAsSi и всички вас, стига да зная как! Наше роднинско семейство по съребрена линия се е  борило с проблема 10 години без да ни кажат. Не смеехме да попитаме или изобщо да отворим дума на тази тема, за да не ги засегнем или да бъркаме в раната. Те също нищо не казваха. Аз имам колежка, която не иска да има деца. Повярвайте, има и такива хора и те нито са лоши, нито ненормални, нито мразят деца. Мислех си, че и роднините може да са решили така – да нямат деца. А те през това време са извървяли целия път по този ад, имали две неуспешни инвитро.....Най- накрая, преди години, жената ми каза, че ще правят трети опит. Нямате представа колко гадно се почувствах, че през главата ми е минала мисъл, че не искат деца. Слава Богу, всичко мина успешно и сега си имаме едно прекрасно момченце! Но месеците на бременността баха кошмарни и за мен. Само чаках да ми се обади как е всеки ден, сърцето ми направо беше на топка. Не можех и да се радвам на снимките от ехографи,  все се притеснявах, да не предизвикам лошото. Хилядите инжекции, все едно ги биеха на мен. Идваше ми да ревна с глас от притесненията всеки път, когато пращахме кръвни проби, ама от мен се искаше да съм сигурна в успеха, да казвам, че всичко ще е както трябва, да съм «позитивна». Веднъж си прехапах устната /аз го имам този навик/ и тя ревна веднага. Искам да кажа, че никой не знае как най- добре да изрази съпричастността  си в такива случаи или дори да опише чувствата си. Възхищавам се на силата ви и от сърце ви желая здрави дечица в най- скоро време!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines