Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 09:12:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 179624 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 22, 2011, 21:26:02 »

Добре дошла на Стеличка! Пожелавам и на теб една малка сладка двойка бебчета!  blum
Чери, пожелания и на теб за едно малко сладко момиченце! baby_girl Знам, че това искаш.  blum
Аз, момичета, дори не знам дали да пиша.  blush Ходих на лекар. На ехографа не се видя нищо друго освен едно малко петънце, което евентуално можело да бъде бебче, но лекарят не се ангажира да го потвърди. Каза, че има голяма вероятност да съм бременна, но все пак не е сигурен. Каза ми и за моя сигурност да си направя и тест(все още не ми е дошло). Естествено не издържах и веднага си купих един. Резултата беше  PREGQ Не смея да се зарадвам. В сряда съм пак на лекар, въпреки че 99% е ясна работата. Излизайки от банята, след като си направих теста, питах мъжа дали ще си го пази и му го показах. Разплакахме се. После той пак плака. А аз въобще не разбирам какво се случва. Честно ви казвам! pardon
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #76 -: септември 23, 2011, 09:25:06 »

МОниииииии честито  миличка  yahoo yahoo yahoo Ах колко ме зарадва поста ти ако знаеш ...Mariaid  е права организма няма как да произведе хормона ако няма бебче .. danceg danceg danceg Накара ме да се усмихна много широко честно и много искрено..
Хайде мама Мони ще се радва на пухкавелко или пухкавелка след 9 месеца smile  danceg И МОни бъдещият татко е плакал от щастие не му се чуди smile Мъжете също плачат smile

МОмичета исками се все по често да чувам тази страхотна новина
А с мен какво става - момичета нормално ли е корема да ме свива от болка.В понеделник съм на лекар да видя дали всичко е нормално.
И сега се сещам нещо друго ,тъй като ми изписаха JASMINA за изграждане на лигавицата и и Метергин също с подобно действие - нормално ли ми е след като го изпия да ми се повдига и постоянно да ми се повръща?? Ще споделя на лекуващият ми лекар.В листовките пише ,но пише че и са доста редки нежелани реакции .. бива ли да съм с такъв късмет ми кажете ???

Но хайде сега да се порадаваме на Мони и пу пу да не ти урурки миличка smile
« Последна редакция: септември 23, 2011, 12:40:18 от Bibsi8792 » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 23, 2011, 11:20:52 »

Monikamaria приканвам те да се запишеш в темата за бъдещи майки и там да получиш честитките .
Към останалите потребители : Темата е за Бебеправещите и проблемите ,които срещаме .Тук не е място за честитки и записи .Постовете ,които не са потемата ще бъдат изтрити !
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 26, 2011, 11:57:29 »

Момичета, имам един въпрос, който може и глупав да ви се стори, но информацията би ми била полезна. В периода между овулацията и следващия цикъл, пречи ли спорта и физическото натоварване?
При мен все се случва така че след ову се юрваме по някакви екскурзии и планинарство и се чудя дали пък физическото натоварване не пречи на имплементацията евентуално. В тези 2 седмици (м/у ову и следващ цикъл) няма как да знам дали е станало чудото и да се пазя повече, а при все че вече половин година правим опити ми е трудно да се ограничавам постоянно от физическо натоварване  crazy
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #79 -: септември 26, 2011, 12:29:52 »

Момичета, имам един въпрос, който може и глупав да ви се стори, но информацията би ми била полезна. В периода между овулацията и следващия цикъл, пречи ли спорта и физическото натоварване?
При мен все се случва така че след ову се юрваме по някакви екскурзии и планинарство и се чудя дали пък физическото натоварване не пречи на имплементацията евентуално. В тези 2 седмици (м/у ову и следващ цикъл) няма как да знам дали е станало чудото и да се пазя повече, а при все че вече половин година правим опити ми е трудно да се ограничавам постоянно от физическо натоварване  crazy

Според мен е хубаво да ограничиш физическото натоварване ,да се пазиш и да си почиваш повече след като правите опит за бебче.
Прочети мнението и на другите момичета ,които може да са по запонати от мен в такива ситуации
Успех
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 26, 2011, 14:43:32 »

Според мен е хубаво да се ограничи постоянното силно физическо натоварване. Но от друга страна не трябва да се затвориш в една стая и 15 дни да не станеш от леглото. Ако е писано да стане имплантацията, дори и при леко физическо натоварване пак ще стане.
Така че моите препоръки - не се претоварвай много, но недей и да си го вкарваш като фикс идея и да ограничиш абсолютно всичко. Все пак неможе всеки месец половината да го прекарваш в психическо натоварване, постоянно мислене и не ставане от леглото smilesmilesmile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 26, 2011, 15:36:34 »

Благодаря ви момичета за мненията!
Аз първия месец като започнахме с опитите се пазех като че ли съм бременна до цикъла, ама сега вече не ги мисля толкова нещата и гледам да не прекалявам с алкохола най-вече. Но с физическото натоварване не знам как ще успея - ако знам че ще е този месец- да се пазя, но пък може ли постоянно да съм в очакване и да ограничавам спорта! В първата седмица не мога понеже имам тежък цикъл, после пък гледам да си насоча силичките към бебеправенето blush и ако и след ову не мога... pardon
Ще видя и докторката ми какво ще каже по въпроса и ще трябва да измисля нещо.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #82 -: септември 26, 2011, 15:50:19 »

Мони, да ти споделя моя опит. Аз бях правила 2 теста и отидох на гинеколог. Нищо не се видя. Прибрах се и пак тест -  PREGQ Казаха ми, че трябва да се минат поне 5 седмици от забременяването (не от първата дата на последния цикъл!) и тогава може да се види и евентуално да се чуе сърчице! Успех, мила! Според мен по-добре изчакай и тогава отиди. На мен последно ми е дошло на 07.08. и ходих на 12.09 на гинеколог, но не се видя нищо. Казаха ми да отида първата седмица на октомври...
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 29, 2011, 08:35:54 »

Момичета, аз и този месвец си оставам в тази темичка, но вчера бях при докторката и решихме да направим някои изследвания този месец-микробиология, хламиди, фоликуметрия. Иначе тя първоначално предложи цветна снимка направо ама малко се стреснах като ми обясни рисковете и за другия месец ще оставим да посвикна Wink
Относно спорт след Ову каза че няма никакво значение, така че смятам да си спортувам, даже се надявам по-редовна да стана.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 29, 2011, 22:46:44 »

zvun4e, права си.  smile Аз днес бях на лекар и вече е официално потвърдено, но влизам в шеста седмица. За сърчицето ще ходим чак на осмата. Не се притеснявай, а идвай да се записваме в бебешката тема!  smile
Засега се отписвам от темата и пожелавам на всички останали да ви заразя!  girl_in_love
Кала, мила, само не се психирай, защото знаеш сама колко по-трудно става тогава! Хайде, успех и скоро-скоро да се видим в другата тема!
Стискайте ми палци, момичета, и отново - успех на всички!!!! heart
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 05, 2011, 06:43:16 »

Привет момичета  girl_wink имах следния казус тези дни. Закъснява ми и очаквайки да е така си направих тест на втория ден от закъснението..резултата беше една ярка чертичка и една дооста бледа. та си реших че е фалшива тревога и да си продължа да чакам да ми дойде. Та чаках чаках и нищо освен други симптоми. Направих си втори тест вчера и пак вторта черта беше съмнително слаба и неясна и затова директно утре съм на лекар. На вас бледи ли ви бяха чертичките???  scratch one-s head
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 05, 2011, 10:12:31 »

steli4ka ,тестът ти е положителен,независимо,че чертичката е била бледа.И моята бе такава.  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 05, 2011, 11:20:14 »

Първата ми бледа черта е на 3г вече,а втората е на 13 седмици tease
Изчакай 10дни закъснение и иди на доки.Успех
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 05, 2011, 16:15:56 »

Утре сутринта съм на лекар и ще видим какво се случва.  Doubt Но защо така ги правят тестовете с подозрителни чертички...има ли бебе, няма ли....??? Може да полудее човек така или да се излъже като мен в началото и да си мисли, че няма нищо   crazy
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #89 -: октомври 05, 2011, 16:22:31 »

Утре сутринта съм на лекар и ще видим какво се случва.  Doubt Но защо така ги правят тестовете с подозрителни чертички...има ли бебе, няма ли....??? Може да полудее човек така или да се излъже като мен в началото и да си мисли, че няма нищо   crazy

Подозрителна или не е чертичка, която показва наличие на бременост мила  - Ако няма бременост => няма хормона на бремеността /както му казвам аз /  Girl_hide  в организма  и => няма начин втората линийка да се показва загадъчно на теста  girl_wink ако и ти нямаш този хормон /но ти го имаш smile /  ! С напредване на бремеността хормона се увеличава .Сигурна съм,че ако си направиш тест след примерно 2 седмици чертичката ще е доста по ясно изразена.
Хайде вече и ти махай се от тази тема  blush  danceg  и отивай в темата на Бъдещите мами smile  give_rose

Около мен какво става - ходих миналия петък на преглед ,лекарката която извърши манипулацията  ме прегледа и каза че съм се възтановила напълно за сравнително кратко време.Но ще изчкаме до втория цикъл тоест края на ноември и ще се заемаме за работа smile  girl_wink
« Последна редакция: октомври 05, 2011, 16:29:50 от Bibsi8792 » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines