Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 09:11:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 179623 пъти)
 
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #60 -: септември 17, 2011, 09:42:34 »

Е момичета отново се връщам в тази тема.Радостта ми беше прекалено  кратка.Преди няколко  дена направих missed abort ,тоест задържан аборт. cray cray cray cray cray cray -  направиха ми абразио .
За тези които не знаят какво е задържан аборт - организма не иска да изхвърли плодния сак ,затова се налага оперативна намеса . Диагноза : Плоден сак с нормални размери ,но за жалост кух....много ми е тежко и много трудно.Сега ще изчакаме 2-3 месеца ,ще се подложа на куп изследвания  и дай боже в най-скоро време да се зарадваме с мъжа ми истински ...
zvun4e спирай танците незабавно ,пази се много ,а ние ще стискаме палци всичко да е нормално този път и да се радваш след 9 месеца на здраво и пухкаво бебче!!

Прегръщам Ви всички и леко Ви се усмихвам макар да съм срината психически  cray
« Последна редакция: септември 17, 2011, 15:08:04 от Bibsi8792 » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 17, 2011, 12:00:02 »

Bibsi8792 прегръщам те силно.Кураж....всичко ще мине и следващия път ще е наред.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 17, 2011, 12:25:55 »

Bibsi8792, много кураж и вяра и ще преодолеете разочарованието. Дано скоро имаш истински повод за радост!
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #63 -: септември 17, 2011, 17:03:37 »

Bibsi8792, мила, много добре знам какво ти е! Стягайте се и не мисли само за това... Знам, че ти се струва невъзможно, но... !!! КУРАЖ!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #64 -: септември 17, 2011, 19:37:45 »

Благодаря ви момичета   give_rose
Прегръщам ви много силно всички
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 18, 2011, 10:10:21 »

Bibsi, ужасно е това което ти се е случило!!! Бързо възстановяване!!!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #66 -: септември 18, 2011, 11:31:06 »

И моята радост не беше прекалено дълга. Със същата диагноза съм и аз, но с тази разлика, че чухме сърдечна дейност, но в 9г.с. е спряла. Установиха го в 12г.с., когато вече исках да изкрещя на целия свят колко съм щастлива.  cray Записвам се пак при вас...
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #67 -: септември 18, 2011, 14:05:34 »

И моята радост не беше прекалено дълга. Със същата диагноза съм и аз, но с тази разлика, че чухме сърдечна дейност, но в 9г.с. е спряла. Установиха го в 12г.с., когато вече исках да изкрещя на целия свят колко съм щастлива.  cray Записвам се пак при вас...

Миличка съжалявам ,че и съдбата на вашето бебче е била такава sad Прегръшам те много силно ...
Ще полудея,вече честно ви казвам
Mariaid колкото и да е трудно на всички ни трябва да вярваме ... да се надяваме и да не се страхуваме,макар че оттези 3 неща аз съм на дъното ....
Защо трябва да има толкова много болка на този свят ... стремиш се към нещо с всички сили и най накрая страдаш  cray cray cray
vanessssa  мерси мила... физически всички ще се възтановим ,но психически незная как ще го преодолея
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 18, 2011, 18:45:46 »

Mariaid, Bibsi много се натъжих и за двете ви, момичета. Прегръщам ви и ви желая сила да се справите с болката и съвсем скоро да се възстановите за нови опити.
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #69 -: септември 19, 2011, 10:31:12 »

Здравейте, незнам какво ме накара да отворя тази темичка, тъй като все още не съм на този етап (надявам се скоро), и попаднах на тези така трогателни и много натъжаващи истории на Mariaid и Bibsi . Толкова ме впечатлихте, че си позволявам да пиша и ако мога да дам някакъв кураж. Момичета, горе главата, знайте и вярвайте, че там някъде съществува един Господ, или някаква друга необяснима сила, и когато този Господ (сила), ви отнеме нещо незаслужено, след това компенсира за причиненото страдание. Пожелавам и на двете, много кураж и скоро да бъдете компенсирани за сегашната си мъка и да ни зарадвате с хубави новини. Успех момичета!!!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 19, 2011, 13:34:15 »

Здравейте и от мен, момичета! Дойде ред и аз да се "запиша" в този клуб pleasantry, но дано да е за кратко girl_wink

Bibsi, Mariaid, много съжалявам за случилото се и дано това да са последните лоши новини и от тук нататък тук да четем само радостни от вас, а и от всички останали give_rose Good luck

Ние започнахме с опитите още през брачната сутрин ( защото се прибрахме към 7 сутринта funnytooth) и сега заминаваме за медена 3-дневка, където се надявам да направим близнаци!!! Това ми е мечта още от малка, а и имаме в родата, така че - стискайте палци!!!! girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 19, 2011, 15:47:17 »

Бибси, Мариаид, милички, не тъжете! Сигурно ви е много трудно, но бъдете силни и знайте, че сигурно е за добро! Трудно е така да се мисли, но ... Важното е че това е малка трудност по пътя ви към хубавите неща! Сигурна съм, че съвсем скоро ще имате нова повод за радост. Само малко търпение е нужно!
Веси, добре дошла в темата!  yahoo От сърце ти пожелавам да си направите една двойка   baby_girl baby_boy!!!
Аз утре съм пак на лекар, дори ме е страх да кажа защо!  secret  Стискайте палци!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #72 -: септември 19, 2011, 15:53:49 »

Бибси, Мариаид, милички, не тъжете! Сигурно ви е много трудно, но бъдете силни и знайте, че сигурно е за добро! Трудно е така да се мисли, но ... Важното е че това е малка трудност по пътя ви към хубавите неща! Сигурна съм, че съвсем скоро ще имате нова повод за радост. Само малко търпение е нужно!
Веси, добре дошла в темата!  yahoo От сърце ти пожелавам да си направите една двойка   baby_girl baby_boy!!!
Аз утре съм пак на лекар, дори ме е страх да кажа защо!  secret  Стискайте палци!

От теб искам само да си спокойна ... прегледа при лекаря ще мине нормално .Сигурна съм ,че ще ти каже хубави новини ,които няма да ти дадът повод за притеснение .
Благодаря за куража мила  smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 21, 2011, 16:24:49 »

Момичета, прегръщам ви и ви желая скоро да се справите със загубите си.

Иначе и аз официално съм в темата, вече правим бебче, а на медения месец мислим да се съсредоточим сериозно, та се надявам скоро да напусна темата  Girl_hide

Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 22, 2011, 00:52:29 »

Привет и от мен  blush присъединявам се и аз тук. Вече мина повече от месец от както си спрях хапчетата и работим по въпроса за бебчето...другата седмица е първа след нормален цикъл и ако всичко е наред вече мога да очаквам две чертички... Искаме много близнаци, но това разбирасе е само хууубаво пожелание  Acquaintance  Надявам се и стискам палци на всички участнички в тази темичка скоро да си споделяме коя колко и расте коремчето и заедно да се справяме с главоболието и всички неизбежни неприятности. Стискам още по-силно палци за тези, които са преживели нещастие и разочарование, дано всичко отмине и скоро да се зарадвате на здрава и спокойна нова бременност. Успех!  Ashamed
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines