Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:10:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 21 "  (Прочетена 176708 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: септември 03, 2011, 13:16:29 »


Мили момичета,пожелавам на всички успех и нека тази тема е последна за много от нас.Нека има много новини с  PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ
« Последна редакция: ноември 01, 2011, 08:38:11 от Данитка » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 03, 2011, 14:22:33 »

Май и аз ще се записвам в темата. Довършвам си последната опаковка от Логеста другия четвъртък и след това с половинката почваме да се трудим  danceg
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 03, 2011, 14:50:51 »

Чери, като приключиш логеста, още преди началото на следващият цикъл (края на първият "чист") иди на лекар да видят дали не образуваш кисти. При мен се оказа, че логеста ги е подтиснал, и въпреки че всичко останало е в пълна норма, тялото ми произвежда кистички.. та се наложи да се пият малко хапчета.. Надявам се всичко да е ок при теб и да нямаш такива работи smile И бъди готова да имаш нередовен и странен цикъл  pardon
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 03, 2011, 15:02:04 »

Обезателно ще ида, трябва и цитонамазка да си правя. Колкото до странния цикъл, хич не ми се мисли как ще свиквам, защото сега ми е повече от идеален, но тя и гинеколожката ме предупреди, че може да ми се случи.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 04, 2011, 21:31:33 »

Най-после и аз да мога да пиша тук!  danceg Страхотно е!
Ние правим бебе от първата брачна нощ (т.е. от 7 дена). Или по-скоро сутрин!  blum Решихме да запазим сили и си имахме такава, въпреки че всички ни убеждаваха, че нямало как да стане. И така, оттогава вече не се пазим. Аз не съм пиела противозачатъчни до сега и нямам този ангажимент да се съобразявам с тях.  smile Сега започнах да пия фолиева киселина. Тази седмица ще посетя и гинеколога си за консултация. Така или иначе си ми беше време.  smile
М/у другото да ми дадете някакви препоръки като по-опитни на по-новичка?  blush
П.П. И късмет на всички останали! Дано все повече момичета напускат тази темичка и все повече нови да се присъединяват!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 05, 2011, 23:55:19 »

Mони най-добрия съвет, който мога да ти дам е първо да си спокойна, да не се пренавиваш и да прочетеш някои статии в зачатие smile Успех и скорошно измъкване от темата smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #6 -: септември 06, 2011, 15:12:23 »


М/у другото да ми дадете някакви препоръки като по-опитни на по-новичка?  blush


Monikamaria съвета ми е да се консултираш първо с гинеколога ти, хубаво е че пиеш фолиевата киселина нея я препоръчват до 3 месец на бременността. Другото най-важно е да не мислиш само и единствено за това, проследи си овулацията така ще ти е по-лесно (поне аз така направих) и резултата на лице girl_wink друго какво да ти кажа, по-добре е нищо да не четеш само слушай гинеколога си какво ти казва и ще имаш скоро  pqz. Успех!!!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 06, 2011, 15:33:40 »

Мони дано скоро видиш двете чертички , за да не се отчайваш или да си мислиш глупости.Направи си един профилактичен преглед , аз знам че доста искащи да имат бебе пият Неофолик мета, аз също в началото пиех фолиева киселина , но след като се консултирах с лекар също ми предписаха Неофолик мета(по принцип нямам установени проблеми при мен).Успхех и горе главата, само бъди спокойна и бебчето ще се появи в най подходящия момент.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 06, 2011, 16:31:19 »

Лелееее...нова темичка  Bravo
как ме е яд да ги посрещам тез нови теми...записах се в 12-та а вече 21-ва стигнах  cray
ама, каквото това...Господ си знае работата...
тука съм си , да не мислите че съм забегнала...все още сме без резултат, и да ви кажа честно, спрях да се навивам вече за каквото и да било...ако стане стане, ако нацелим ову нацелим, писна ми...
спрях да следя кога ову, кога трябва да ми дойде, кога какви дни са...спрях да отбелязвам каквото и да било...ми то ден два ли е...
3 месеца под ред се психясвам с предварителни кръвни изследвания, за да може ако е станало да отреагираме с прогестерон, за да не е късно, ама само се надъхвам и после ми докривява...никакви изследвания вече няма да си правя...то ако си стане няма как да остане неразбрано, а ако било писано да се задържи ще си се задържи...
Мони, радвам се да те видя сред редиците на клубчето...Успех мила и моля те не си го навивай...остави се на течението, то ще си стане  Good luck
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 06, 2011, 20:08:22 »

Здравейте!
И аз се записвам в новата тема. След преживелиците миналата година, трябваше да поизчакаме с правенето на бебе. От 21 април имаме зелена светлина от лекарката ми, но до сега без успех. Старая се да не губя търпение въпреки, че никак не е лесно.
Успех момичета и да не се задържате много в тази тема.  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 06, 2011, 21:35:11 »

Момичета, мерси за пожеланията!  give_rose
Ама каквото и да си говорим най-важното е да не тръпнеш в очакване и да  не се психясваш! Ама пък как да стане? pardon То нито така, нито иначе! И между другото сэм забелязала,че "случайните" бебета стават супер лесно, а когато се прави с много желание винаги отнема време! Странна работа е това природата!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 07, 2011, 08:00:25 »

Мони моя съвет е да посетиш гинеколог за профилактичен преглед.И от там нататък поне 6 месеца просто не го мисли и не се навивай.Ако не стане 6 месеца вече може да предприемаш някакви мерки.Няма смисъл отначало да го мислиш.не винаги става веднага дори и да няма проблем.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #12 -: септември 07, 2011, 08:49:57 »

Здравейте, момичета! И аз да се отчета... Въпреки наедждите и тоя месец ми дойде... Писна ми! Твърдо съм решила да видя кога е тази овулация, защотоооооо ;-)
Мони, добре дошла! Дано се засечем за кратко ;-)
BeRa, да ти кажа честно и аз се чувствам все така тъпо... Все пиша, чета и пак... Този месец съм решила да психясам и след това се кротвам, когато стане - тогава!

Успех, момичета!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 07, 2011, 11:57:37 »

Monikamaria привет и тук smile Както казват повечето момичета тук - основното е прегледа и да не го мислиш поне половин година, колкото и да ти се иска нещата да станат бързо и лесно може и да не е така, не е нужно да се нервираш излишно smile Успех в начинанието и да се отчетеш по някое време smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 07, 2011, 14:51:45 »

Опа, тропа и аз съм тук.
Моника, недей го мисли много. Отдайте се един на друг, мини си гинекологичен преглед и си пий фолиевата киселина smile

При нас няма голяма развитие. От чера почнах Клостилбегит-а. Този месец го почнах от 3ти ден, а не от 5ти както предния път, за да проследим как ми влияе и дали фоликулчетата нарастват достатъчно. Ако не стане, живот и здраве по-нататък ще минем през инжекционното стимулиране, докато открием средство, което при мен работи smile

Стискам палци на всички. Дано тази нова темичка е много късметлийска  blum
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines