Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:28:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 9-та част  (Прочетена 162128 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #375 -: февруари 27, 2012, 11:01:45 »

Най после и ние си имаме покани (не всички са готови, но...)



Всички покани са с имената на гостите smile
 yahoo  Bravo
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 27, 2012, 11:06:27 »

Ради поканите мнооого ми харесват  Bravo, единствено панделката мисля, че ако е по-контрастна ще стои по-добре, така ми се слива леко, но това може и да е от снимката  give_rose
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #377 -: февруари 27, 2012, 11:44:48 »

Да по скоро е от снимката (снимала съм с телефона, който няма светкавица) sad на живо панделката изпъква повечко. Иначе истината, е че за поканите не ми пукаше особено,  blush но пък това което се получи мн ми харесва smile girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #378 -: февруари 27, 2012, 12:21:23 »

rady17 , ако имаш време и ти се занимава, резни отново краищата на панделката и ги лакирай с лак за нокти, да не се нищят. Много ти са хубави поканите, за да не ги доизкусуриш /вероятно само някъде има такива крайчета, не на всичките  good/
Активен
rosito88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #379 -: февруари 27, 2012, 13:00:47 »

Shorty поканите ти са просто уникални, страшно много ми харесват, толкова много магазини обиколих, но такива красиви покани не видях  Bravo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #380 -: февруари 27, 2012, 16:42:19 »

О да това с панделките е ясно, поканите не са готови това е само как ще изглежда (тази панделка е сложена за н-ти път).  smile Има още работа по тях, сега качих снимки, защото после едва ли щях да кача  smile
Активен
anelia_
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #381 -: февруари 29, 2012, 01:33:08 »

Момичета, поканите са и страхотни, както и текстовете. Аз съм решила да измисля нашия текст, но все още съм в началото.  И тъй като сватбата е поредица от традиции, на мен ми се иска да избягам от някои и да направя нещо различно. И, ако ми дадете съвет и мнение, ще съм блгодарна. Та от известно време си мисля за видео покана за приятелите ми, а хартиени за родители и по-възрастни. До сега съм намерила няколко, показвам първите 3 варианта и чакам мненя, за да ми помогнете в избора.

http://krasimirlambov.com/category/%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0%b5%d0%bd%d0%b8-%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bf%d0%be%d0%b2%d0%b5/%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b0/
- в момента е 79 лв. на промоция, а инъче е 158 лв.

http://www.snimam.com/index.php?pg=videopokana - 200-250 лв. според зависи, дали са само снимки или и видео и дали снимките са обработени

http://www.bgfoto.info/pokana.html - 390 лв. - тази е прекалено скъпа и обещаха да направят отстъпка като разберат за колко души ще е.

Ще се радвам и на друго мнение. Моят бъдещ съпруг ми каза да правя каквото искам, но не ме удоветворява този отговор:sadsad
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 06:02:19 от anelia_ » Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #382 -: февруари 29, 2012, 09:35:01 »

Някои покани ги изгледах целите, други ми доскучаха много рано. Просълзих се на една - от първия линк, втория вариант - на Красимир Ламбов видеото с албума. Единствено не ми хареса че накрая се прелистват всички страници наобратно, може би ако просто се затвори албума и на задната корица да има пак ваша снимка или просто надпис "Ще се женим!" или нещо закачливо, което да се върже на цялостния тон... Но не знам дали би направил подобна промяна, предвид че цената е в промоция. Още повече че това е само моето мнение  give_rose
Активен
steisy
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #383 -: февруари 29, 2012, 09:55:30 »

Хубави са, но аз си мислих че електронните покани излизат по-евтино, а според тези цени които Анелиа е написала излиза, че изобщо не е така! И аз като Денито най-много харесах поканата от първия линк!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 29, 2012, 10:10:22 »

То по-добре потърси в интренет как се прави такова клипче с ваши снимки, като сложите някакъв текст на всяка снимка и пак ще бъде хубаво и оригинално, но ще е за без пари  blum . Или ако имаш някой познат, който разбира повече от тези неща може да ти помогне, макар че в днешно време всичко можеш да намериш в нета.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #385 -: февруари 29, 2012, 11:56:27 »

относно електронните покани можеш да използваш няколко формата и да си ги направиш сама. направи ми впечатление, че на един от линковете плащаш допълнително за повече от 30 бройки?!?!? това не успях да го разбера, тъй като те ти правят едно клипче, след като получиш файлът може и на 1000 човека да го изпратиш...
флип бук - представлява файл прелистваща се книжка. на word слагаш каквото ти харесва - фон, снимки, текст и т.н. може да е 2 страници, може 200... след това го минаваш през програма, която го прави на тази книжка. изглежда много добре. повечето програми предлагат 30 дни пробен достъп, тоест достатъчно за да си свършиш работа без да купуваш софтуер. ние ще правим този вариант.
клипче - може да го направиш само със снимки и текст или да включиш и видео. има доста програми, с които да го направиш в къщи сама. не е трудно, може да ти отнеме малко време докато се научиш да работиш с тях, но за ден-два би трябвало да си готова. някои програми правят доста неща и ефекти автоматично, тоест ти само трябва да подредиш последователността на снимките и/или клипчетата. аз използвам vaio movie story.
сигурна съм, че ще намериш подходяща за теб в гуугъл. успех smile
Активен
Pepelqshka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: февруари 29, 2012, 12:26:04 »

Ето и нашите покани..


* Снимка1045.jpg (29.66 KB, 336x448 - видяно 214 пъти.)
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 29, 2012, 12:57:36 »

Аз също много мислих за видео покани...но родителите ни решиха че възрастните нямало как да ги видят...след това решихме да даде на възрастните хартиени покани....но накрая всичко отпадна...видях твоите варианти...ние мислихме за нещо по-различно...да сме ние на видеото,не наши снимки,а видео с нас.Имам доста събрани варианти,ако те интересува мога да ги потърся и да ти ги изпратя smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 29, 2012, 13:35:12 »

Аз последните дни си вдигах нервите с тия покани; уж сме набелязали един вариант ( този http://2.bp.blogspot.com/-w6adlhtqgZ4/TsGEyOZQLGI/AAAAAAAADX8/cefrvbI8Jx0/s1600/P1300904_c.jpg ) , а милото ся дава други идеи. Мога да правя някои покани (не да ги поръчвам), но не съм чак толкова добра и сръчна. Освен това имам и мн. материали, но не съм сигурна дали ще станат сполучливи, а съм такъв характер, че като не се получи 1вия път и се ядосвам (искам да стане веднага  smile ).
Та вчера щях да `лепна по главата на милото` розите от ръчна хартия (дет дадохме 14 лв и ги гласях за поканите ни) като той каза, че му бил светъл единия цвят (а ръчна хартия в златно няма )... По-рано не му бе светъл цвета...
Голям каприз имам до себе си - ама то затова сме заедно, щот си приличаме  battle
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 29, 2012, 13:54:38 »

Езра  ,сподели  какво  те мъчи.Как  искате  да  са  поканите.Казвала  съм  ти и преди,можем да  се  видим и  да  ударя  едно рамо за  правенето.Не се  отказвай.А розите все ще потрябват  за нещо,ако ли  не във  Взаимопомощ може д а  ги предложиш.Горе  главата.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines