Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:29:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватба извън София  (Прочетена 33685 пъти)
 
elvenpath
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #30 -: август 16, 2013, 10:47:37 »

И аз да повдигна старата тема - март месец сезон ли е за Боровец или не е, т.е. възможно ли е да се намерят достатъчно места и що-годе свестни оферти?
Освен това, като се иде на майната си, фризьорът и гримьорът какво ги правим, и те идват до там и после участват в партито и преспиват? Или се прибират? Или се взимат такива от близкия град?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #31 -: август 16, 2013, 14:53:48 »

След средата на Март не е сезон, места ще има, но там по това време е студено. Цените за сватби почти не се променят, само зимния сезон е скъпо. Гримьор и фризьор потърси от Самоков, ако дойдат от София, няма да остават, ще им платите пътните и те се връщат. За свестни оферти виж хотел Айсберг.
Активен
elvenpath
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #32 -: август 16, 2013, 15:30:51 »

Студ не ме плаши, аз още по-зимна сватба исках, за снимки в снега, ама не можем да се организираме до зимата и остана ранна пролет  blush Благодаря ти за информацията!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 11, 2013, 13:43:32 »

Само в Боровец ли има добри места за сватба извън София? Oh my ... Странно ми е че няма и други предложения..  blush
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 12, 2013, 19:45:30 »

Аз съм с две ръце ЗА Бърдото в Брезник.
Наши приятели се ожениха наскоро там и е фантастично. И цените са наистина добри.
Ние сме си резервирали к-с Жеравна в Банкя, фантастично е там, още първия път, в който стъпих, се влюбих!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 13, 2013, 16:44:34 »

Бърдото на Брезник го препоръчвам и аз. Била съм там по много празници, цените са повече от приемливи, да не кажа ниски, отношението е страхотно. Малко притеснителна поне според мен е настилката вътре в заведението, която е хлъзгава за някои обувки. Другото е, че дансингът е малък и капацитетът не е чак толкова голям.

Иначе хотелските стаи са много прилични (двойна май беше 30лв), има и басейн, но на него не съм била.
Активен
Bebone
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 23, 2013, 22:36:58 »

Здравейте, ние също живеем в София, въпреки че аз съм от Пловдив, а половинката от Ловеч, и не искахме сватбата да е тук, по куп причини. Тъй като решихме да разделим подписването и венчавката от сватбеното тържество, тоест да са в различни дни , доста се измъчихме докато намерим къде да направим сватбата (сватбите  yahoo ). И тъй като аз никога не си избирам лесното  blush , та не една, а две сватбени организация извън София правихме.  Bravo : Сключихме граждански и църковен брак в Хисаря (там се запознахме) в тесен семеен кръг, бяхме наели едно малко хотелче, в техния ресторант бяхме поръчали и да ни осугурят вечеря, от Пловдив донесохме малка сватбена торта и така танци-манци, веселба до малките часове. Десет дни по-късно, в Арбанаси направихме вече СВАТБАТА, към 90 човека, голям купон, чудно си изкарахме. Та последните 4 месеци правихме едни преходи из България покрай организацията, уикендите ту в Северна, ту в Южна България. Но да живеят интернет и телефоните!  good Ако искайте вярвайте, но най-големи грижи ми създаде това да си намеря фризьорка в Търново...
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines