Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:51:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отворено писмо от Ваняя СТИЛ...  (Прочетена 46415 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 14, 2011, 18:50:57 »

Аз предлагам да се направи тема "За и против Пачоран"!  funnytooth Това разбира се е шега, тъй като всички знаем какво ще стане!  girl_impossible
Относно конфликта м/у Нина и Ваня стил. Смешен е! Но...Нина постъпи достойно и не се включва в него. А и от цялата история излизат наяве единствено некоректното поведение на Ваня спрямо форумците и екипа, който поддържа самия форум. Повярвайте ми, че си направихте много лоша услуга. А ако си мислите, че като сте направили профил на някаква Стефка-Мефка и ползвате евтини трикчета да ни убедите, че е реална, ние ще повярваме и ще се вържем, трябва да сте много глупава! Когато лъжеш по такъв начин обиждаш човека отсреща, просто защото си вярвал, че ще се върже на такива наистина евтини номерца!  nea Личат си от много далече м/у другото! А и заплахите са ви просто... sarcastic
Поздравявам Тео, че направи тази публикация!!! А и смятам, че модареторите много правилно са изтрили постовете! Как така ще се държат постове от този сорт, че и след това с подобен тон ще имате претенции, при положение, че вие явно не спазвате правилата на форума! Това е поредната нагла проява на неуважение спрямо екипа на форума и спрямо нас - евентуалните клиенти!
А и защо не отговорихте на Тео на въпросите му? Може би защото явно е показал истината.  pardon

И въпрос към Пачоран - кой сте вие, че да определяте ние булките, какво имаме право да правим и то във форум, който е създаден за нас? Вие нито сте достатъчно компетентен, нито умеете да общувате с хора без да ползвате всеки миг, за да доказвате нещо, нито някой го интересува. Ако вие не обиждахте и не нареждахте във всеки, повтарям - всеки ваш пост, може би нямаше да са такива реакциите на другите. Останалите професионалисти поне имат смелостта да покажат лицата си и постъпват доблестно по този начин. Не се крият зад някакъв си псевдоним като вас!  bad Ако сте се отказали от сватбения бизнес, макар че не вярвам, бих се радвала!!! Защото си представям на колко хора сте очернили най-щастливия ден в живота! Това да не допускаш клиент да изрази мнението си, ще ви попитам, от страх ли е? Точно от същия страх предполагам, благодарение на който не отговаряте на постове, които са попаднали прекалено много в целта!
Деничка  goodpost Bravo
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #31 -: септември 14, 2011, 19:52:10 »

 Прекалено много си позволявате уважаема Г-жо, нямате абсолютно никакво уважение към никого. Това, че някой неволно или волно е допуснал грешка, не значи  че трябва да го качим на бесилото. Заставам в защита на Ваня стил въпреки допуснатата грешка. И това е единствено поради факта, че всички от този бранш тук са с комерсиални цели. Те не са нещо по-различно ат агенцията.
 Престанете да се занимавате с мене, обърнете внимание на съпруга си, вашето внимание към моята особа е излишно. И престанете да делите членовете на форума на ние и вие и тези ....Не създавайте групичики по интереси, интриги и други подобни активни мероприятия както в полицията са известни. Работете активно, радвайте се на живота и не се дръжте арогантно. Нямам никакво намерение да се разкривам особено пред хора с вашето поведение - интриганти и недоказани психолози. Които вместо да работят пълноценно и да изкарват заплатата си с труд драскат по форумите. Групичката в която членувате нека да не пречи на развитието на този форум. Не се опитвайте да докажете, че с една проведена сватба знаете всичко за организацията на това събитие.
 От както съм член на този форум не съм направил опит дори да се свържа с много от колегите, които пишат тук. Визуално даже не съм виждал някои. Колегите също се придържат съвсем умерено към контактите. За разлика от вас ние не правим групички. Просто се чудя зяща се занимавате с материя, която е далеч от образованието и професията ви. Един съвет - не използвайте това пространство, за да се доказвате  по един или друг начин.
 Наистина ви моля да не пишете или споменавате моя псевдоним - така, както аз правя. Не споменавам името ви или псевдонима. Некоректно е. Няма да изпъкнете пред останалите с арогантнотто си поведение спрямо мен. Хванете мъжа си и тормозете него, не мен.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 14, 2011, 21:42:51 »

Не можах да се сдържа и затова ще пиша НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ПОСЛЕДНИЯТ ПОСТ(за да не ползвам псевдоними) . Форума е  за това да се изказва мнение,но този груб тон срещу не една, ами няколко съфорумки хич не ми се по-нрави !Като си говорим за уважение и КУЛТУРА не е необходимо да се правим на много големи. Просто умните и възпитани хора не го правят.Познавам доста такива хора и никой от тях не се самоизтъква!Също така мисля ,че никой не създава групички по интереси,просто на доста от хората в този форум им е ясно,за какво иде реч.   
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #33 -: септември 14, 2011, 22:14:03 »

   
 Добре ! Кажете ми по какъв начин да се държа, за да не накърнявам освободеното тук самочувствие на групичките. Защо аз да нямам право на мнение, или останалите ....Обяснете ми с какво се самоизтъквам - материално положение, образование, социално положение, семейно положение.... Защо този форум се превърна в феминистки ? Къде са мъжете ? Няма ги ! А защо ги няма ?
 
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 14, 2011, 23:42:07 »

Първо - мисля, че отдавна сме офф-топик!
Второ - в поста ми е имало критики към Ваня стил единствено и само, защото ползва форума за ... цели и на всичкото отгоре проявява неуважение.
Трето - Пачоран (имате псевдоним, сложил сте го - ползваме го  pardon ), мъже има и то много! Просто истинските такива не са като вас!  pardon Не постъпват така, определено, и съответно ние "феминистките" (аз определено не съм такава м/у другото,) затова тях не ги тормозим. Хубаво е и да разберете, че няма как просто, ние клиентите да не разбираме какво искаме, какво харесваме и от какво сме доволни!
А вашето виждане за групички във форума граничи  с параноята м/у другото.  crazy Явно всички ние сме една групичка, а вие сте си в отделна такава!
П.П. Личните ви нападки за "недоказани психолози" ги приемам като поредното доказателство за теорията си относно вашите проблеми.  smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #35 -: септември 15, 2011, 13:42:49 »

 Уважаема съфорумке Моникамария, наистина имам молба да ме оставите на мира. Имате законен съпруг, тормозете него.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 24, 2011, 00:08:43 »

Ето пример как от тема за едно започва спор за друго и чак стигате до лични нападки...
Чак е смешно, прочетете си мненията, направо е ужасно, нямате ли си друга работа не знам.
Реших да пиша, защото видях, че има мнения, които касаят мен и моята сватба.
Относно Ваня Стил ще кажа следното: избрах я сама, не от форума, защото реално, когато започнах да пиша тук, попаднах само на две-три нейни мнения. Сега виждам, че под нейния аватар пише, че тя има много малко мнения- 40 или там някъде като бройка.
Разбира се, Нина Стил беше също вариант, тъй като за нея разбрах именно от форума и то просто, защото жената пише нон-стоп тук. Нищо лично, изобщо не я познавам, просто се набива на очи. Та затова тя бе и другия вариант за украса. Така и не стигнах до среща с нея. И знаете ли защо?
Ами защото тя действа и във фейсбук по подобен начин. Вижда, че аз съм бъдеща булка, имаме общи приятели фотографи и оператори и решава да ми прати покана. Нищо лошо няма в това, приех я, но просто ми дойде малко в повече натрапването. Аз се сприятелявам с хора, които познавам, а не приемам просто така някой. Пак казвам няма нищо лошо в нейната постъпка, но това да си навсякъде, по всяко време и на всяка цена, не ми допадна.
Ваня Стил я избрах от отзиви от други клиенти, по препоръка, срещнах се с нея. Допаднахме си и сключихме договор. Всичко, което имах като изисквания, се спази, а то не беше никак малко. Нямаше никакви гафове и тя се прояви като професионалист! Писала съм във форума, в друга тема благодарностите си към нея, тук няма да го правя, за да не излизаме извън рамките.
Ще кажа и своето мнение за това, което мисля: Първо, нормално е Ваня, която рядко пише тук и то се вижда, да се издразни, когато реши да изкаже благодарности към мен и още един нейн младоженец, да се изтрие мнението и. Да, може и да не го е написала на правилното място, но е нормално да не се знаят точните правила и какво от това, че се е объркала. Означава ли това, че след като си е изказала съмнението и възмущението, задължително стои зад всички постове които са срещу другата агенция? Малко прекалено ми се вижда smile Тео, хубаво си се разровил в google, за да проследиш информация за nid nidova, но не ти ли идва на ума, че това може да е булка, като всички останали, защото аз също си направих труда да я намеря във фейсбук и мога да ти кажа, че ми излизат общи приятели със нея, определено си е реално момичето!
Сега може би ще започнете и мен да ме проследявате и да ме обвините, че работя за Ваня Стил lol Спомням си в началото във форума ме бяха набедили, че съм оператор под прикритие lol
Както и да е, пожелавам успех на Ваня и по-добре бъди, както досега с рядки влизания, виждаш, че клиентите те намират по друг начин! На Нина също и желая успех, въпреки нейния начин на работа и реклама!
А на останалите съфорумци- пишете по темата и не падайте толкова ниско, за да се нападате един друг, ужасно грозно е!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines