Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:36:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо пратихте темата ми за огненото шоу в кошчето?!  (Прочетена 13116 пъти)
 
f4_fire_team
Регистриран

Публикации: 6



« -: септември 23, 2010, 15:50:14 »

Искам да попитам, защо пратихте в кошчето ми темата за огненото шоу ?! Каква е идеята? Първо текста ви се струваше рекламен, после направо в коша ?

Защо може чалга певиците да се обсъждат като атракция на сватба, а огнените танцьори не може ? Това някаква дискриминация ли е ?


Очаквам адекватен отговор, а не заяждане и скандали .


Благодаря!
Активен
f4_fire_team
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #1 -: септември 23, 2010, 15:57:04 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,25798.0.html  - въпросната тема smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 23, 2010, 16:08:20 »

Едно е бъцещи младоженци да питам за чалга певици другите сватбари, друго е чалга певицата директно да се самопредлага и то със собствена тема, започната от самата нея.Това е разликата според мен.Лично мнение без заяждане.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 23, 2010, 16:15:12 »

Темите с явна или скрита реклама се трият без обянения!!! good

Това са правилата на форума и те са за всички!!!

Маги, покрепям написаното от теб!!!


П.П. Тази тема също ще бъде изтрита!!!
Активен
f4_fire_team
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #4 -: септември 23, 2010, 16:54:01 »

Темите с явна или скрита реклама се трият без обянения!!! good

Това са правилата на форума и те са за всички!!!

Маги, покрепям написаното от теб!!!


П.П. Тази тема също ще бъде изтрита!!!


1) Това не беше реклама...иначе щеше да е ...изберете най-доброто за вашата сватба ... огнено шоу....

2) Идеята беше да се направи статистика, какво предпочитат младоженците.

3) Трябваше ли да вляза да се регистрирам като Penka_SladkotyYy .... и да питам, а бе знаете ли нещо за огнено шоу по сватбите и да регистрирам DJ_Bai_Ivan, и да отговоря, ами да виж www.f4-bg.com  - шоу F4...

За мен е безмислено дали от мое или от чуждо име ще се говоря за моята дейност.

А каква е идеята на тоя форум... взаимопомощ около сватбата. Е не излизам извън темата, и насочвам младоженците. В такъв случай темите за булченските рокли  са реклама, защото са продукт, който се продава...и всичко е продукти и услуги, които се продават. Дефакто за нищо не може да се говори конкретно.

Даже в темата за чалга звездите има и цени, оферти, тарифи .... тъпо и обидно е за мен, да ме дискриминирате, а да толерирате чалга звездите...замислете се! Признайте си го пред себе си, ако нямате смелоста да си го признаете тук...

Желая весел и споен ден на всички!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 23, 2010, 17:32:07 »

Здравей f4_fire_team  колкото и да не ти харесва това е форум за взаимна помощ.Тука булки обменят информация и си помагат с организацията на сватбения ден.Като цяло ако искаш да се рекламираш си има начини и те определено не са начина по който го правиш.Ако се регистрираш като булка и дж еди кой си пак ще бъдеш изтрит.Тук не толерираме рекламата независимо дали се отнася за сватбени агенции,дж,певици ,танцьори и т.н.
f4_fire_team  ако искаш да си правиш статистика направи го в сайт който позволява този начин на реклама и статистика или просто си направи блог-сайт и там можеш да си пишеш каквото решиш.
Така че просто приеми че това са правилата в този форум-независимо дали на някой му харесват или не.
Активен
gruzbaron
Гост
« Отговор #6 -: август 23, 2011, 11:58:54 »

аз незнам кво против имаш моята тема ? , кво ти пречи моята тема ?
или кво дай да плюем новите а? била преместена ? е кат е преместена там в коша според тебе кат си толкова умен как ще ми отговори някой МОЛЯ НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ТЕМИТЕ бля бля , аз бих казал на човека културно че темата му не е правилна или там не та занам кво изкаш ,
все пак виждаш  че вчера съм се регистрирал
аз си мисля че форума е да си помагаме ?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 23, 2011, 12:46:36 »

Знаеш ли какво - дразниш!
Щом модератора така е преценил, значи е прав! Всички модератори ли искаш да ти се изредят за да обясняват едно и също нещо  beating

Катинар!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines