Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:36:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 5  (Прочетена 181912 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #315 -: май 14, 2012, 22:33:49 »

danceg
Черпя по  една паста  girl_wink
Bamce, спри се бе жена, ако продължаваш да ги постваш тия красоти ще ми вкараш мъжа в разходи да ми купува машина за релеф smile Тортата е мн яка.

Аз не мога да стигна до майсторенето от други задачи, трябва да украся бутилкиете, да дооправя свещите, да вържа по една джуфка на чашите и да направя тейбъл картичките. За повече красоти заповядайте в моята сватбена тема след събота, за да не оспамвам целия форум  с едно и също smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 15, 2012, 08:10:58 »

Няма  спиране ,Киви...хахах,хванала ме е музата,после кой  зане кога  пак  ша  дойде lol

Относно  разоряването  си е  напълно  истина.На мен  съпругът ми  я подари машинката  и комплект към  нея  ,като изненада  за Коледа и от  тогава  си скубе косите :laugh:Милия  той,ама какво да ме  прави...

Боцнала  съм се  в  твойта  темичка и ще  я следя,но  бая имам да  наваксвам  там с  четенето.Ще  чакам и  нещицата  да  ги  дзакна smile


Публикувам тук,някой  неща ,за да  кажете,като  критици,кое  ви харесва  и кое  не.Все пак и  вие  доста  помагате blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 15, 2012, 17:34:34 »

Страхотни неща сте сътворили. Аз за рд на дребния съм решила да правя едни мини албуми, които се отварят като ветрило, ама не точно smile Голямо обяснение дадох. Като ги направя ще покажа smile В тази връзка да попитам какво е най-подходящото лепило за лепене на картон, така че да не огъва?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #318 -: май 15, 2012, 17:37:36 »

Ползвала съм сухо лепило, течното е подходящо за твърди картони. Лесно става и с двойно лепящо тиксо.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 15, 2012, 17:47:58 »

И  аз  бих  ти препоръчала  двойно лепещото.Много  зависи от  сухото лепило,колко е качествено.Имала  съм случаи ,в които  след  престояване  да ми се огъне картичката  и  за  това не предпочитам да  го ползвам него


И аз  ще  правя  албумче,за моята племенница,която има  скоро  бал.Върти ми се  в  главата да  го направя като приказка,ама още не  съм  го  домъдрила нещо Girl_sing
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 15, 2012, 18:00:03 »

Благодаря, ще пробвам най-напред какво ще стане с един албум и после ще правя повече. Дано ми се получи както искам. Освен това и книга за пожелания искам да направя и още 100 неща, поне прокт на поканата направих. Имам 2 месеца и много идеи ще видим до къде ще я докарам smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 15, 2012, 18:02:03 »

до където  трябва good Успех и да не  забравиш  да покажеш
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 16, 2012, 20:02:40 »

Ето ме отново Girl_hide
Да се  похваля - Поканка за  рожденния  ден  на моята  малка  племенница:)) ( За  мене  малка,детето  си  е  пораснало ,ще  прави  фаталните  13)


* DSCN2970.JPG (67.11 KB, 443x333 - видяно 170 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 16, 2012, 20:42:57 »

Еее, много е хубава bamce. Аз няма да успея да докарам такова качество. Като гледам какви ги твориш и направо се отказвам от моите замисли smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 16, 2012, 20:59:43 »

ААаааааааааааа  тия  да  ги нямаме,тц,не се приема.Няма  сама като кукувица  да  си поствам  тука само.Яяяяяябързо  всичко на  тезгяха  да  видя кой  какво прави Wink

Поне някояидейка може да обменим blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: май 16, 2012, 22:13:48 »

Ами нещо нямаме вдъхновение  Wink. Аз съм го ударила на шев и кройка за лично ползване, че лятото идва. Разкърцала съм 3 плата, из цялата къща котката разнася конци....нямам нищо за показване. Къде и се пише текстът на тази пастичка- покана?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 17, 2012, 08:12:34 »

Ами аз мога да покажа проекта за поканата за рд на дребен. Ама тя ще е на фотошоп и не е много за тази тема. Май по-добре в нашата бебешката тема да я пусна. Иначе аз идеи имам мнооого, ама време и материали ми липсват. smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: май 17, 2012, 08:16:44 »

Ако може да  ги пуснеш  и тук,нищо  че е на  фотошоп..(още не  съм се  заровила в  бебешките  теми:(( )

Свекърва,картичката  се  отваря ,както  стандартните  и вътре  се  пише  текста.Не  съм  го  снимала отворено,защото  си  губи  чара...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 17, 2012, 09:16:56 »

Ето я:



Само че е правена на пейнт, за да си представя как ще изглежда горе-долу. Като я направя на фотошоп ще стане далеч по-красиво... Темата на рд е МОЕТО ШАРЕНО ДЕТСТВО и основния елемент са тебеширите, за това и поканата ще е такава. Тортата и другата украса, както и книгата за пожелания ще са шарени, някакви тебеширени smile
« Последна редакция: май 17, 2012, 09:45:15 от Капризче » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 17, 2012, 09:38:35 »

 Bravo,сртахотна  тематика си избрала.А  ти ще правиш ншщо като кръщене? Книгата  за поженалия ме  учуди
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines