Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:23:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 5  (Прочетена 182938 пъти)
 
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #135 -: януари 26, 2012, 16:44:43 »

Едно сърце от мен за Свети Валентин


* DSC09318.JPG (19.66 KB, 160x120 - видяно 2493 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 26, 2012, 16:55:37 »

Дай малко инфо за направата на сърцето.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 27, 2012, 09:56:22 »

какво  си използвала  за  основа?
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #138 -: януари 27, 2012, 12:36:01 »

http://www.youtube.com/watch?v=DzW4Ncz9VOA   Сърцето е правено на същия принцип.За основа съм използвала кашон изрязан под формата на сърце ,хартията е тишу ,само използвах с200 вместо сухо лепило
« Последна редакция: януари 27, 2012, 12:40:24 от zvezdi4kata » Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #139 -: февруари 01, 2012, 10:34:51 »

Хей къде сте всички? Творите ли? Може би сте вече на вълна мартенички...или валентинки?

Нещо зимно,детско и весело от мен: Играчка магнитен Снежко,кликни  ТУК ако искаш да видиш как съм го направила.


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #140 -: февруари 01, 2012, 16:21:23 »

krasart, този Снежко ми напомни за едни кукли, които се целуваха с магнит! Ще взема да направя и аз две главички /на момченце и момиченце/ от чорапи и да сложа магнити на мястото на устните. Детенцето на брат ми става на 2 в края на месеца и се чудех за дребен подарък, към който да добавим финикийските хартийки  Wink.
Аз пак съм в треска - снаха ми става на 30 години и се чудя какво да измисля. Тя носи шапки и шалове, има ли някой нещо интересно и модерно за плетене? Другата ми идея е за плетени вълнени чорапи и после бродирани - като национални. Моля, помагайте!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 01, 2012, 16:42:57 »

svekarva малко  Offtopic ама искам такава свекърва като теб.за съжаление не мога да ти помогна с плетенето и идеите.Насочи ни какво друго харесва за да се включа с други идеи.
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 01, 2012, 23:14:00 »

Краси, страхотен е снежкото  Bravo Направо и аз се влюбих в него! Браво за идеята
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 02, 2012, 00:33:42 »

Е, не, Краси ме разби! Много е готин тоя снежко, кой не си направи един! Victory Аз дете си нямам, но самата аз съм такъв дечко като стане дума за Коледа, че и само с мен къщата ни пак е пълна!

Искам да попитам от какъв магазин се снабдяваш с тези стериопорни топки? Идея си нямам откъде да ги намеря...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #144 -: февруари 02, 2012, 09:29:22 »

Ariel, аз ги виждах в Кауфланд по Коледа, но сега ги купих от "Рови, рови". Яд ме е, че имаше и магнити, но са свършили и сега трябва да ходя до Джъмбо.
gucci, снаха ми обича всичко зелено /това са нейни думи  Wink/, от творческите домакински и "женски" дейности има отношение само към готвенето, общо е бизнес ориентирана. Иска ми се да е лично, защото е все пак годишнина. Сетих се за нещо по твоята част, където пък аз нямам опит: чух /не видях обаче/ по някакво телевизионно предаване за гривни, на които се нанизват камъчета и висулки. Ама и не го чух съвсем точно, че вършех нещо друго....Идеята е, че има някаква основа и след това по различни поводи се добавят елементи. Аз не държа да го правя, но като обикалям из магазините, нищо не ми "хваща" окото. Май такова бижу е по- добре....Имам време до април, тя се връща тогава в Бг за седмица и няма да го пращам в колет. Ще погледна пак назад в темата.  :offtopic:Дали да не си спретнем нова тема "Подаръци за приятели и роднини?"
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #145 -: февруари 02, 2012, 09:40:10 »

Svekarva, за биснес ориентираните млади дами, чудесна работа би свършил един органайзер в зелено Wink. Аз съм хвърлила око на един кожен (има различни цветове) със сменяеми листи, Orange ги продават.

Страшно практична вещ и можеш да я ползваш с години, естесвено с това качество струва доста sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #146 -: февруари 02, 2012, 10:16:53 »

kiwi, чудесна идея, но не бива да е от естествена кожа, а и листовете по възможност да са рециклирани, или после да се разграждат....На вас ви се струва шега работа, ама тя е "твърд природозащитник" и изобщо "защитник" на всякакви теми по пестене на енергия, та трудно се вписва в стандартни подаръци. Сега ми идва на ума, че играе йога. Някой знае ли какви са изискванията за килимчета? Ако може да са от памук, да и изплета едно зелено? Аз също съм по практичните подаръци и трудно излизам от битовизма.....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: февруари 02, 2012, 10:22:29 »

Силно ме съмнява да е естетвена кожа, листите със сигурност може да рециклира после, ако вече не са рециклирани, но е хубаво да знаеш дали има нужда от такава вещ или пък си води записки в електронна форма.

Постелката за йога според мен трябва да дава упора, за това се ползват в салоните едни гумирани, не се плъзгат. Не знам дали плетеното ще върши работа.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 02, 2012, 10:27:47 »

Незнам дали тук е темата, но да си кажа болката...много ми се иска за автомобила да направя някаква украса сама, а не да купуваме... някои има ли изея какво бих могла да направя сама... благодаря много smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #149 -: февруари 02, 2012, 12:07:28 »

cveta_d86, виж в галерията ми. Аз почти я бях направила и като минахме на друг вариант, я подарих. Мога да ти кажа за материалите, а и да ти дам, каквото е останало, ако ти харесва. Има тема - украса на автомобил.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines