Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:19:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 5  (Прочетена 182800 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 16, 2011, 13:47:06 »

ето малко идеи от мен за коледна украса
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 16, 2011, 13:48:41 »

Повечето неща са с подръчни материали.ето и още едно.

tweety bird много ти благодаря.

Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 16, 2011, 14:03:08 »

Страхотно,браво
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 16, 2011, 14:35:21 »

bamce тези неща не съм ги правила аз.Това са просто идеи някой от които мисля да осъществя.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #64 -: ноември 16, 2011, 15:28:30 »

 Браво на tweety bird и gucci за това, че припомниха темата за Коледа  Flower Тези дни си търся идейки за подаръчета и ми попадна един сайт с описание как да си направим различни видове кутийки за опаковане :

 http://www.printradar.com/2009/12/01/36-do-it-yourself-gift-box-tutorials-for-your-christmas-presents/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: ноември 16, 2011, 16:21:32 »

Аз като подготвям и детско коледно парти във фирмата, попаднах на Krokotak.com - страхотни идеи има!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 16, 2011, 23:19:46 »

Michelle, страхотни кутийки...искам да е празнично...smile
Видях, че в раздела Празници е темата за Коледа и т.н., но ако искате тук може да се продължи, тъкмо да се концентрират нещата, така и така се показват неща, които се правят от нас. Нека решим къде ще е, че да гледам там smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 17, 2011, 19:42:37 »

Идейките  са  страхотни,голямо  вдъхновение  са,мерси
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 17, 2011, 23:00:33 »

Момичета, вие вече се подготвяте за Коледа, а аз съм на вълна Никулден, защото дребен има имен ден smile Харесах си една покана в нета и мисля да я сътворя(или поне се надявам да успея).

Имам едно питане: дали има перфоратор с различни размери кръгчета? Идеята ми е да направя кръгчетата от разноцветна хартия и да ги налепя на белия картон. Синята лента да е синя панделка, а октопода, морското конче и костенурката при мен ще са рибка, октопод и мидичка. Вече съм си харесала картинки от нета, ще ги отпечатам на картон и мисля с двойно залепящо от това по-дебелото да ги залепя. Текста още не съм измислила, но и това ще направя smile


* pokana.jpg (75.38 KB, 498x401 - видяно 305 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #69 -: ноември 17, 2011, 23:07:33 »

Капризче, някъде из сайтовете за крафтъри гледах изрязващ пергел. Идея си нямам как работи и дали върши работа, но си мисля че за кръгове с различни размери е оптимално решение, защото купуваш само един инструмент.

С какво ще залепиш панделката?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 17, 2011, 23:14:50 »

Това с пергела звучи много добре. Ще потърся smile

За панделката: ами не знам, мислех със сухо лепило да пробвам, но не съм сигурна дали ще стане. Мисля като отида да си купувам материалите да попитам и ще купя каквото ми препоръчат smile Мисля да посетя магазина на Елшите, много им е интерес сайта и мисля че там ще намеря всичко необходимо.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #71 -: ноември 17, 2011, 23:29:50 »

Да Елшите е единия сайт в който гледах,  също и в Армстронг и в Гретас Арт, Слънчоглед. Не мога да си спомня в кой беше, виж в секциите инструменти за рязане.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 17, 2011, 23:39:31 »

Мерси kiwi. Ще ги прегледам. Ако нищо не намеря ще дерзая с ножичката или в краен случай ще я направя на фотошоп. Е няма да е толкова интересна, но поне ще стане по-бързо smile
Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #73 -: ноември 18, 2011, 11:42:34 »

gucci браво! Щом са се продали така бързо значи са ги харесали хората! Качвай снимки при първа възможност че търся вдъхновение.... и време  blush кога да направя и аз

michelle, tweety bird
страхотни идеи!

svekarva изглеждат много обещаващо подложките. Снимай ги и като ги завършиш. Ще ми е интересно да ги видя и току виж съм поръчала и аз на моята свекърва подобни. Тя тъкмо ми завърши подаръка за рождения ден - шапка с цвете и шал и да ти кажа всеки ден като си ги слагам и ме топлят и ми става хубаво да се сетя кой ми ги е направил smile

Капризче, на мен ми хрумна че може да пробваш да потърсиш конфети кръгчета. Тук в Прага съм виждала да се продават в торбичка или микс от цветове или примерно само сини, само зелени и т.н. Ето на първо четене какво открих в нета за БГ  http://www.kuku-bg.com/product.php?product=934 Все си мисля, че по по-заредените книжарници и разни парти магазини ще се предлагат и ще имаш избор.
Ако са еднакъв размер кръгчетата може с най-обикновен перфоратор да си изрежеш и ти още един размер и да имаш 2 различни без да е необходимо да си купуваш специален перфоратор. Успех!

От мен 2 предложения за Коледните празници.Повече инфо ТУК и ТУК

Коледно дърво от плат от www.shanty-2-chic.com


Шишарка от филц от www.salttree.blogspot.com
« Последна редакция: ноември 18, 2011, 11:48:55 от krasart.com » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 18, 2011, 13:47:09 »

Краси много ми хареса шишарката и мисля да я пробвам.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines