Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:11:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 5  (Прочетена 174834 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 07, 2011, 15:29:49 »

Здравейте от мен
С фимото малко съм поотложила защото имах други разходи ,а пък искам да си взема повечко цветове.А и една приятелка ,която има магазин ми възложи да украся няколко свещи.Ето ги и две от тях.Добре ,че тя има хубав фотоапарат и стават добри снимки

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 08, 2011, 08:46:31 »

Ах че хубави украси , много добре са се получили , браво. Bravo Bravo :bravo:Сигурна съм че е била много доволна от златните ти ръчички.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #17 -: септември 08, 2011, 10:35:20 »

Гучи, много са хубави украсите!
Как залепваш всичко така стегнато и в една точка? Много ми допадна. Иска ми се и аз да имам въображение за такива неща, ама уви, нямам ентусиазъм засега.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 08, 2011, 11:51:22 »

Дени връзвам ги стегнато-само звездата е лепена със силикон.тези дни като довърша ще ви постна и другите.Някой знае ли във варна къде мога да намеря пръчки канела-по възможност дълги.
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #19 -: септември 08, 2011, 12:11:50 »

gucci прекрасни са мила
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 08, 2011, 16:26:16 »

Гучи, страхотни са Bravo Особено първата е  good.Направила си чудесна комбинация от цвят и материали.
Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #21 -: септември 11, 2011, 15:15:01 »

gucci  страхотни са  Bravo ! и на мен първата ми е фаворит!

zvezdi4kata  браво за креативността Bravo! На първата снимка с кошницата от рози аз виждам и някакви малки сърца забучени - ти ли ги прави?

Попаднах скоро на реализация на подобна топка с цветя, повече инфо на http://krasart.com/2011/09/11/diy-flower-ball-by-thehouseofsmiths/


Ох замалко да забравя да питам, някой дали може да ме светне с какво мога да правя шаблони, които после хората да си свалят и принтират? Понеже ших една хавлийка зайче за моя малчуган (ще я пбликувам скоро) и искам ушите да начертая някак на шаблон в .pdf формат пък незнам как става crazy
« Последна редакция: септември 11, 2011, 15:17:46 от krasart.com » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: септември 19, 2011, 11:31:34 »

Това, за което питаш, не зная, но ми идва друго на ума. Разчертай на квадрати лист - формат А4 или А3, зависи от големината на ушите. Очертай шаблона и сканирай листа. Всеки ще може да си го начертае сам, само трябва да кажеш с какъв размер са квадратите в мащаб 1:1
Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #23 -: септември 25, 2011, 23:56:33 »

svekarva  нямам скенер  sad само фотоапарат и още умувам как да стане... междувременно правя и украса за рожденния ден на мъника ми след 2 седмици, и сега нямам много време да мисля по въпроса, но няма да се откажа де
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 22, 2011, 13:55:35 »

Здравейте и от мен момичета, от доста време чета форума на svatba.bg но тази тема така и не бях видяла  crazy а обожавам да майсторя какво ли не и да изпробвам всякакви техники. Благодарение на krasart.com се порових и я намерих  good Благодаря Краси!
Та по същество, за .pdf формата. Сетих се че в офис пакета на 2007 си има опция директно да запазиш файл във pdf формат. Аз лично доса често съм си правила текстови и екселски файлове така. Би могла и шаблоните да прехвърлиш във Word примерно и да го запазиш като .pdf после. Друг вариянт за направа на такъв файл е фотошоп. Зависи на каква програмка си рисуваш шаблончетата всъщност, но все ще може да се измисли нещо. Пробвай тези и ако не стане пиши да мислим пак.  good
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 26, 2011, 14:01:32 »

Ето го и моя подарък за един рожденик, силно се надявам да му хареса, защото образа се вижда само под определен ъгъл и ми се видя доста интересен.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #26 -: октомври 27, 2011, 13:03:08 »

Вече започнаха да излизат нови идеи за коледни украси, аз имам няколко неосъществени от миналата година.
Играх си да правя венец от канелени пръчки, имам и един чувал с коркови тапи, които пак исках да оформя като венец, обаче се оказа, че са снякакво силиконово покритие и не залепват една за друга sad Ако съм упорита достатъчно може би ще ги свържа с карфици или тел помежду им. Ето това ме вдъхнови:
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 27, 2011, 19:35:17 »

Суперско  яко,много готини нещица.Аз  скоро  съм  на  Погача и  съм се  заела с  една  идейка ,незнам  дали ще мога да  публикувам  снимка за  да  ви  покажа
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #28 -: октомври 27, 2011, 19:51:30 »

Имам една нестандартна идея за поставка на тейбъл картичките :-), която включва фимо smile

Имам нужда от съвет от момичетата с опит - от къде купувате и горе долу цена. Обработва ли се то с нещо допълнително (примерно печене) и ако не за колко време може да изсъхне едно топче колкото лешник например?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 27, 2011, 20:28:18 »

Ами има Фимо, което се пече, има и такова което съхне. Това което съхне, пише че съхне за 24 часа. Реално изглежда изсъхнало и след доста по- малко, но може би зависи и от големината и дебелината на това, което се прави.

За кой град те интересува от къде се купува?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines