Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:35:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fabolous - 24.09.2011  (Прочетена 23203 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 31, 2011, 09:03:52 »

Здравейте  smile smile smile
 zvezdi4kata радвам се, че нещата ми ти харесват, честно да ти кажа много обичам да се занимавам с такива неща и съм решила като мине сватбата и си оправим етажа да си декорирам каквото мога от посудата  pardon
Мими, за коляното ще изчакам баща ми да се прибере от Германия и да идем при един негов близък ортопед в Пирогов, защото вече не ходя по болници, ако нямам някой познат, добре ме бяха подредили една година и така ще изчакам още една седмица какво да правя. С организацията сме в лек застой, днес трябва да оправя текста за в рамките (подаръчетата за гостите има 2 в галерията) пиша химн на любовта -послание от апостол Павел към коринтяните , от Библията , ще ви го постна да го видите, на мен много ми харесва smile Утре с кумата трябва да идем да купим кошница за късметчетата и да ми вземе някаква джувка за косата, че няма да ми остане време за пробна прическа  blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 31, 2011, 09:39:12 »

Ох, милата, дано да ти мине този крак и да не се спреш от танци на деня!  yahoo
И мен много ми харесват нещицата ти! Бутониерите са супер! Да те питам, ти за всички гости ли си подготвила бутониери? Защото аз се чудя за кой трябва да има...
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 31, 2011, 10:12:26 »

Мерси, мила kiss2 и аз бях в такова чудене,за бутониерите и накрая направих само за най-близките, при мен това са : майка ми, баща ми, брат ми, милото, свекърва ми, свекър ми, брата на милото, шаферката , кумата, кума , едното им детенце и понеже всички ги знаеме възрастните  Wink и за бабите и дядото, а и понеже много ми хареват и за мене  tease

леле какъв съм заплес забравих да ви покажа текста  blush ще ме извините, днес съм особено разсеяна, даже одеве като ви писах и нещо вкусно ми замириса та се сетих че готвя  badgirl ... ето го текста

Gлава 13
1.   Да говоря всички езици човешки и дори ангелски, щом любов нямам, ще бъда мед, що звънти, или кимвал, що звека.
2.   Да имам пророчески дар и да зная всички тайни, да имам пълно знание за всички неща и такава силна вяра, че да мога и планини да преместям, - щом любов нямам, нищо не съм.
3.   И да раздам всичкия си имот, да предам и тялото си на изгаряне, - щом любов нямам, нищо ме не ползва.
4.   Любовта е дълготърпелива, пълна с благост, любовта не завижда, любовта се не превъзнася, не се гордее,
5.   не безчинства, не дири своето, не се сърди, зло не мисли,
6.   на неправда се не радва, а се радва на истина;
7.   всичко извинява, на всичко вярва, на всичко се надява, всичко претърпява.
8.   Любовта никога не отпада…


дано ви хареса  smile
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #18 -: август 31, 2011, 11:28:38 »

fabolous браво мила много е хубав текста , а и самите рамки са супер и най-важното вложила си частица от  теб в тях,много се гордея с момичетата като теб ,който си майсторат самички всичко.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 31, 2011, 12:11:26 »

fabolous аз за нашата сватба също слагах бутонерите само на най близките както при теб излишно е и на другите гости след като имаш подаръчета.А за текста става супер ще се хареса и все пак както пише звездичка влагаш във всички неща много труд нежност и любов така че успех в оставащите неща.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2011, 18:02:10 »

Честита темичка ! Ние с теб сме на една дата, дано да имаме незабравими сватби.
П.С Много хубави неща имате
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 31, 2011, 19:01:42 »

много сте мили всички  kiss2 наистина влагам част от себе и в нещата, които правя и съм много удовлетворена, че ви харесват   Flower
Да ви се отчета от днешния ползотворен ден. Отидохме с кумата на пазар и купихме букет за хвърляне, кошничка за късметите, цвете за мойта прическа и най-важното  yahoo yahoo yahoo намерих същия костюм, който милото си хареса в нета на прилична цена и в неделя ще ходим с него да мери, снимки ще кача утре на новите покупки

сега имам едно запитване към вас, ако може да ме ориентирате откъде да си купя хубави балони за ресторанта и съм в голямо чудене дали да си взема шал за църквата или дантелени ръкави   Hmmm
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 01, 2011, 10:13:43 »

Браво миличка справяш се чудесно а относно шал или ръкавици според мен  по ефектно ще е с ръкавици а за балоните ти давам линкове аз за моята сватба вземах латексови че са трайни и не се пукат  http://www.za-party.com/lateksovi-baloni.php?startFrom=6&    http://www.kuku-bg.com/products.php?catid=97&pcatid=72       http://www.fanart-bg.com/bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8.html
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #23 -: септември 01, 2011, 11:26:25 »

fabolous подготовката върви и нямаме търпение искаме снимков материал
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 04, 2011, 11:01:29 »

Ето ме и мен след няколко дни на радост и нерви  biggrin качих обещаните снимки. В четвъртък бях на пробна прическа и се получи точно както я исках (  badgirl снимките обаче са на компютъра на милото ), на мен фризьорката ми каза да си отделя поне час и 40мин в деня и добре, че е на 3мин пеш от вкъщи .   yahoo А вчера облякохме и младоженеца с този костюм за , който ви споменах. Много съм доволна и не вярвах , че какъвто ми е капризен ще бъде готов за 20 мин. Мими, много ти благодаря за линковете, харесах си малките балони от НЕЩОТО и май ще отскоча до магазина им да си взема от тях   give_rose
остават ни само медицинските, да довърша тейбълките и текста за подаръчетата и като ни направят свещите, да отидем да си ги вземем  yahoo  yahoo yahoo напредваме и все повече усещам пеперудите в стомаха си
Сега да ви попитам къде да поръчам кумското пиле, че идея си нямам .... и освен пиле има и торта/баница и друго има ли?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2011, 12:34:17 »

много се радвам за теб че напредвате .Ние на нашите кумове давахме пет неща-пиле торта баница пита и ракия може и 3 или 7 неща според вас вие избирате.Успех с останалите неща и ще се включвам отвреме на време да следя как върви подготовката ти.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 09, 2011, 09:07:40 »

Здравейте ,момичета , най-накрая и аз да намеря време да почета и попиша. Не можах да кача снимките на пробната прическа, затова ви давам линк ,където можете да ги видите http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2079306700552.2111336.1181558769  Извинявам ви се за закъснението, имахме разни невесели организации, но всичко мина. Онзи ден ми се обади мацката за халките, че са готови и май ще идем в понеделник след медицинските да ги вземем и тогава ще ви ги покажа. Чесно да ви кажа си мислех, че след 4 месеца организация последните седмици ще си почивам  pardon ама не познах ... ако се сещате нещо питайте, че аз вече забравям от толкова неща
  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 09, 2011, 09:25:41 »

прическата ти е страхотна браво.Ще чакаме снимчици на халките
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 09, 2011, 09:31:00 »

Мила, много е хубава прическата! Поздравления на фризьора Bravo good Аз да знаеш, че не съм те забравила с менюто за ресторанта, ама ще ходим в неделя вероятно да го уточним и тогава ще ти напиша подробно. Ако искаш нещо специално да питам - кажи give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 09, 2011, 09:39:18 »

Благодаря ви, много сте мили  kiss2 kiss2 kiss2 Веси, току-що се замислих, че си бях наумила на 17-ти да идем до ресторанта за нашето меню и от една страна ми се ще да ида , за да видя "тайничко" как са ви го украсили, но от друга страна не искам да притеснявам персонала в суматохата и ще отидем на 16-ти , отплеснах се biggrin за нещо конкретно да попиташ, интересува ме платното и менчето дали те ще ги дадат или аз трябва да си ги взема
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines