Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pink_panther - 25.09.2011 г.  (Прочетена 31086 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« -: август 25, 2011, 08:31:50 »

Поредната пловсивска сватба наближава!  yahoo  yahoo yahoo
Миличка, ето и твоето местенце! С голямо нетърпение ще чакам да разказваш и споделяш емоции!  give_rose give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 25, 2011, 08:51:31 »

Честита темичка pink_panther пожелавам ти да я изпълниш с много вълнение и емоции.Успех в одготовката и оставащите дни до големия ден и чакаме разказчета .
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 25, 2011, 08:55:55 »

Ааааа, и аз си имам темичкаааа!!!  yahoo Миличка, толкова ти благодаря!  air_kiss
Не мога да повярвам, че остана само един месец, опитвам да не мисля много много затова, че като се замисля и почвам да се шашкам!  danceg  Сватбаааа
Бях малко на море, та цъкнах паузата за малко на сватбените нещица и сега пак с пълна сила! Раздаваме поканите, че до никъде не сме ги докарали още. Все пак се надявам всички да си знаят и да няма неразбрали. На проба на роклята съм на 09.09. С декорацията до никъде не сме я докарали. И така smile
Иначе другите неща са си уговорени - църква, ДЖ, оркестър, фотограф, видео. До гражданското трябва да идем тези дни, за да подадем някаква молба, иначе съм говорила с жената преди това и съм си запазила часа.
Сега се чудя кой хотел да препоръчам на гостите. Мислех си за Екзотик, но ние после си мислим да идем на дискотека в Пловдив и си мисля, че ще е по-удобно хотелът да е в Пловдив. Ако някой има предложения - да казва. Кофтито е , че на другия ден започва панаира.
Също така търся и някаква бутилка с хелий или нещо такова. Харесах си много красиви златни големи балони в различни форми, но във 101 балона ми искат 5 лв на  балон, което ми се вижда малко много.
Друго, друго..... не знам. Ако се сетя нещо, ще казвам!  pardon
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 25, 2011, 08:59:38 »

Честита темичка  give_rose да я напълниш с много положителни емоции. Така като гледам май ние двете сме от последните булки, но поне има с кой да си сверявам часовника  danceg
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 25, 2011, 09:22:52 »

pink_panther  ето тук можеш да видиш в няколко сайта http://baloniplovdiv.blogspot.com/2008/09/blog-post_3011.html  http://baloni.mymall.bg/categories/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8/
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 25, 2011, 09:23:29 »

Скъпа, дойде време и ти да ни разказваш за емоциите и вълненията си от последния месец като госпожица!  yahoo danceg
Напълни темата с прекрасни неща и един ден като четеш да си спомняш с усмивка give_rose give_rose give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 25, 2011, 09:52:21 »

Ах, barboranka ме е изпреварила smile точно вчера гледах, че идва време и за твоята тема, но пак се замотах sad
Честито Пантерке, да ти е много успешна подготовката и само положителни емоции  give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 25, 2011, 09:56:18 »

Виж какво открих за хелия http://www.messer.bg/Produkte/Ballonhelium/index.html?gclid=CM7mheL76aoCFc0e3wod_BQeNg и на мен ми трябва и мисля да проверя за какво става въпрос, ако ме изпревариш свиркай
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 25, 2011, 10:24:33 »

Дам, вчера звънях. Кофтито е, че тези винтили трябва да се купят, те ги имат ама трябва да се купят, и не са малко пари. Също така те дават хелия на големи бутилки, което пак не ни върши работа. Каза ми човека днес да се обадя, те работели с няква фирма за балони и ще ми даде номера да питам направо тях. Като му звънна ще ти пиша.

Мерси, Лойърче  kiss! Ще споделяме емоциите, въпреки ч толкова малко ти остана на теб!  weddingday
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 29, 2011, 16:38:35 »

Аз, да се отчета, направихме някаква концепция за декорацията в ресторанта. Да ви се оплача голям зор е да се намерят калъфи за столовете в екрю или златно, абе различно от бяло.  NO
Утре ще купим и едни стъкленици - големи и с ефект на напукано стъкло, в които ще пуснем плаваши свещи - цветя, супер интересно става.   Girl_hide
Тези дни трябва да отида и да говорим с новия управител на ресторанта, много ни е мъчно за старата управителка.  cray Ще изчакам Барборанка и тя да каже как е, тя ще е преди мен.

Да ви питам вие по колко време си оставихте за фризьор и гримьор. Аз мисля да си предвидя по един час. Дали ще е достатъчно според вас...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #10 -: август 29, 2011, 17:25:42 »

Честита темичка. Да я напълнеш само с хубави моменти.
Относно фризьора и грима те съветвам да си отделиш малко повече от 1ч за всеки случай. Незнам на какво си се спряла с точност, но дори и едно изправяне на мен ми отне 1ч и малко повече. А ако ти остане време ще можеш да се облечеш спокойно и да отдъхнеш преди да удари тъпана Wink.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #11 -: август 29, 2011, 17:41:26 »

Pinky, моят грим и прическа ще ги прави един човек и ми каза 2 часа общо за двете. Това е при условие, че няма да се придвижвам от салон до салон, да се настанявам и пр. Така че - остави си малко повечко време, ако си на различни места smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 30, 2011, 08:56:45 »

Пантерке, идеята за украсата много ми харесва (попринцип съм привърженик на уюта и топлината, а тази украса точно това ми навява  pardon) ..... май не искаш панделки в екрю или златно щом търсиш калъфи, но честно да ти кажа по 90% от  снимките, които съм гледала, все са си бели с цветни панделки. Покажи снимка или ни опиши ресторанта, може пък да измислим нещо Wink
колкото до грима и прическата, ако ще ходиш на пробни горе-долу ще видиш колко време ти трябва, защото според мен си зависи и от сложността на двете , чакаме новото отчитане  kiss2
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 30, 2011, 11:37:59 »

Аз оставих 1час и 30мин. но бях на едно място.А относно калъфите принципно са бели с панделки в цвят какъвто ти искаш иначе мисля че са по поръчка.Успех с оставащите неща и чакаме още снимчици и раказчета покрай организацията.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 31, 2011, 09:32:09 »

Ох, аз вече започвам да си отказвам от калъфите, което означава, че ще трябва да измисля някаква друга  декорация по самия ресторант. Моля, ви давайте идеи!  idea  Фабюлъс, ето го ресторанта, ще оставим само жълтите покривки - много ми харесват. Мислех си да обточа колоните с някакви цветя...  ohah
Страшно много харесах едни златни калъфи, но ми искат по 7 лв на стол и при 150 госта, това ставааа...... star
Фризьора мисля да го направя кум 10-10:30, гримьора да дойде направо в салона и до 12-12:30 да съм готова, за да имам време да си се помотаем и да се приготвя. В 1:30 да съм готова, тогава ще тръгват сватбарите от милото. Нека да съм си готова по-навреме, за да няма притичващи  булки по анцунг сред гостите!  funnytooth че и това съм го чувала!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 31, 2011, 10:25:29 »

Ще ти дадем идеи само да видя ресторанта, че нещо го няма Wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 31, 2011, 10:28:53 »

Ми, да, няма го ми! Като не съм го качила!  crazy

http://www.hotel-exotic.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=6&Itemid=53&lang=bg
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #17 -: август 31, 2011, 13:37:26 »

Ресторанта е хубав и покривките не са лоши. А е приятен самия цвят или поне на снимките изглежда много нежен. Какво по-точно искаш да сменяш по декорацията освен калъфите за столовете?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 31, 2011, 17:37:10 »

Ми, нищо друго не искам да сменям. Много харесвам самия ресторант и обстановката в него, чисто като усещане. Затова и не исках бели калъфи, просто му променят облика. Исках златни или екрю, за да се запази "топлината" и "уюта", ако така мога да кажа. Но понеже не намерих, ми се искаше да украся и самия ресторант някак си, да не е само с украса по масите. Просто да е по-тържествено.  Love girl
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: август 31, 2011, 17:45:49 »

Бих ти предложила по една панделка на стола може и без белите калъфи. И пак в този нюанс да речем балони ( зависи дали ги харесваш),  цветя и може би свещи по масите в този тон. Поне аз така си представих масата. И на мен много ми хареса ресторанта и първото нещо което ми изникна в съзнанието беше оранжевите покривки с бели салфетки, бели калъфи с оранжеви панделки и балони съответно оранжево и бяло. Може пък вместо цветя или свещи малки камъчета прозрачни или прасковени. Надявам се да съм ти била поне малко полезна. Идеи много и различни вече зависи на теб какво по-точно ти харесва.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2011, 19:13:25 »

подкрепям мнението на Mishi , а ако са плътни панделки в златно или екрю мисля, че ще стане точно тържествено, мернах една снимка с включени лампи и е страхотен, а тези цветове се връзват на тези на столовете и става чудесно, така че не се ядосвай, че няма да са калъфи Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2011, 21:59:45 »

Опааа, кой си имал вече темичка!!!! danceg Да ти е честита и да я напълниш с много щастливи емоции!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 07, 2011, 22:57:56 »

Мерси, миличкаа! От толкова дреболийки не ми остава време да си напълня темичката!   pardon
Днес си поръчах свещите и бокала за църквата! Момичетааа, много красиви ще станат!  Girl_hide Като са готови, ще ви ги покажа. В църквата освен  бокала и свещите, какво друго трябва да се носи?

Иначе сега съм се заела да правя ето такива топки и както младоженеца казва " Розобера у нас настъпи!" Много са ми сладурски и супер готини стават. Иначе накрая за ресторанта се спрях на кафяви капаци за столовете със златни панделки. Също така съм поръчала и около 2000 листенца от рози за масите. На масите ще има още цветя и стъкленици със свещи ( аз май го писах това, ама ..  crazy ). И тези топки, които много ми се иска да висят от тавана, ама да видим.....

Напрадваме и това е важното!  good


* _________________4c80f30500a5c.jpg (67.44 KB, 400x533 - видяно 334 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 08, 2011, 07:02:10 »

Пантерке, много  са хубави топките!!! yahoo Ще ми кажеш ли как се правят? crazy
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #24 -: септември 08, 2011, 09:50:37 »

Топките са страхотни. Аз си мислих вкъщи да сложа от тях...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 08, 2011, 12:40:07 »

Веси, ето как се правят, много сладки се получават!  yahoo

http://daily.wedshare.com/2010/03/09/do-it-yourself-wedding-project-crepe-paper-rose-pomanders-tutorial-3572.html
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #26 -: септември 08, 2011, 13:01:22 »

  new user
Здравей!
Тези декоративни топки са невероятни. Ще създадат прекрасна романтична атмосфера.
Били споделила от каква хартия правиш розите?
Благодаря за вниманието!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #27 -: септември 08, 2011, 13:04:12 »

Аз пък искам да знам откъде си взела топките за основите smile Иначе хартията е креп-хартия, продава се по книжарниците и магазините за левче.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #28 -: септември 08, 2011, 15:06:16 »

Много добре звучи това, което си решила. И на мен също много ми допадат тези топки. Мисля, че ще успеете да ги провисите ако не от тавана, то поне от някъде другаде или покрай самите прозорци. Сега и аз вниматено ще видя как се правят Wink Давай в същия дух и за напред.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 08, 2011, 20:43:30 »

Наистина много яки стават, чак не очаквах!  danceg Използвам креп хартия, основната топка направих от вестници направени на топка и увити с хартиено тиксо, че не можах да намеря такива топки. После видях, че в Слънчоглед има. Ето, пращам ви една снимчица. С агентката днес решихме да ги провесим от едни лампи, които висят от тавана, че той е много висок.  Много се извинявам за качеството на снимката....


* IMG000014.jpg (12.78 KB, 320x240 - видяно 2726 пъти.)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #30 -: септември 08, 2011, 22:39:10 »

Записвам се с най-добрите ми пожелания за невероятна сватба!  Сватбаааа Ще следя горещо организацията. Желая спокойни оставащи дни, или поне колкото може  Girl_hide
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 09, 2011, 07:17:58 »

Идеите ти са страхотни браво успех с подготовката и повече усмивки и по малко нерви в оставащите дни.Ще следя с интерес какво се случва около теб и подготовката.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 09, 2011, 07:22:23 »

Честита темичка  give_rose
Пожелавам ти една невероятна сватба. Нещата, които си направила са прекрасни.  give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 09, 2011, 09:21:05 »

Браво за топките, много красива идея  give_rose Bravo радвам се, че оправи проблема с калъфите на столовете  girl_wink
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #34 -: септември 09, 2011, 12:02:57 »

Получават се страхотно!  Bravo
Благодаря за идеята за собственоръчно направените топки за основата!  good
Нека любовта, с която приготвяте и обмисляте всеки детайл за вашата сватба се пренесе във всеки един аспект в съвместния ви живот!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 09, 2011, 19:11:13 »

Ооохх, взех си чашата и свещитеее! Както и си мислех са УНИКАЛНИ!!  yahoo



* IMG_0035.JPG (65.28 KB, 277x368 - видяно 2950 пъти.)
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 09, 2011, 19:12:56 »

Наистина са уникални. Много са красиви.  smile

Останаха ли ти още неща по организацията или почти всичко вече е свършено, че гледам и при теб не остана...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 09, 2011, 19:55:47 »

Ох, Принцеске, да ти кажа, мноого съм неориентирана.  pardon Днес бях на проба на роклята.  MANICURE Makeup Букета още не съм си поръчала, но поне съм си купила щраусови пера за букета. Ето така си го мисля да бъде (но без божура)


Само ми се иска да избеля някак си перата, защото моите са розови.... ама знам ли как ще стане .  nea
Ама тези дреболии направо ме побъркват! Постоянно нещо ново изкача!  tease

Ама то ще се разбере , де, като се види 50-те неща, които съм забравила на сватбата! girl_impossible
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #38 -: септември 09, 2011, 20:51:36 »

С малко закъснение, честита темичка  give_rose  да я напълниш с положителни емоции
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #39 -: септември 09, 2011, 22:41:27 »

Пантерка, чашата и свещите са уникални наистина!!! Как върви роклята, готова ли е?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 10, 2011, 00:23:01 »

Само ми се иска да избеля някак си перата, защото моите са розови.... ама знам ли как ще стане .  nea
Ама тези дреболии направо ме побъркват! Постоянно нещо ново изкача!  tease



Колкото повече денят наближава, толкова по-изнервящо става и изникват нещица. Като бях на този етап svekarva ми написа в темата, че и половината неща, които съм си наумила да станат, пак ще е много хубаво. И сякаш като си помислих това и ми стана по-спокойно.  smile
За перата да ти кажа честно нямам идея какво да те посъветвам, но знам, че има един спрей, който се води текстилен и променя цвета. Бях разбрала за него, когато мислех да правя по-тъмни розите, които бях купила, та освен да попиташ дали със спрей ще стане без да се похабят перата. Другия вариант е да купиш нови.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #41 -: септември 10, 2011, 12:51:03 »

Пантерке, букетът е невероятен!  danceg И аз съм се спряла на ретро елементи с пера.  Bravo Много ми хареса съчетанието на розите с черната панделка и белите пера. Но си мисля, че ако са много светло розови не е болка за умиране. Пробвай как се съчетават с някоя роза в твоя цвят.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 10, 2011, 14:59:39 »

Даа, сега съм на тази тема - букета! Ще пробвам как ще стане с розови пера, ще взема и едно мъничко перце и ще се пробвам да го избеля с белина!  shok Ама пък може и да станее..... pardon

Тонина, бях на проба вчера, Страхотна става! Само исках да ми сложат още много тюл отдолу, малко се дърпаха, ама склониха накрая! Много ме притеснява обръча само, уж не исках изобщо обръч, пък пак взех с обръч....  crazy Ама е много красива, де, цялата в дантела.... heart

Сега умувам и прическата, вече съм на вариант като на Тонина, небрежен нисък кок. Мислех с пусната коса, но сега се отказвам. Сега си мисля и ако е прибрана косата да съм с цветно червило, малко цвят поне да има, че иначе ще бъда едно светло петно! Ноооо.... и аз не знам! Идва ми да се прасна вече!  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: септември 14, 2011, 10:27:57 »

Хайде сега, ще се праскаш! Wink Да ти го кажа лично и на теб: Какво ще забравиш за сватбата, ще стане ясно чак след нея, но тогава няма да има значение. Дори и половината неща да забравиш и да не изпълниш, пак ще стане страхотна сватба.
Много ти са хубави житните класове по чашите и свещите! Много ли ще се промени концепцията на сватбата, ако смениш перата от букета с подобни класове?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 14, 2011, 10:38:12 »

Благодаря ти, Свекърва, за окуражителните думи!  give_rose Наистина няма да има значение за всички тези дреболии, които ще забравя, но знам, че мен самата много ще ме е яд!  angry
И аз много харесах тези класове житните!  yahoo Но държа букета да е с пера.  pardon Трябва да видя кога ще го поръчам, че да избегна суматохата покрай 15-ти септември, но да не стане пък много късно...
И ние направихме медицинските (гледам, че Фабюлъс е писала за тях ) и подадохме декларацията за сключване на брак. Обредничката много ми хареса, много е мила!  danceg
Уточнихме и менюто в ресторанта. Само трябва да видим алкохол откъде да вземем и така ..... напредвамееее....   tease
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 14, 2011, 10:50:25 »

Свещите и чашите са уникалниииии. Ти ли си ги правила?
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 14, 2011, 10:58:10 »

Не, в едно ателиенце в Капана ми ги правиха. Супер доволна съм, дори са по-хубави отколкото си ги представях!  heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 14, 2011, 13:14:58 »

Ама наистина са страшни! Много хубави са ги направили! Аз ахнах  Oh my ... като ги видях Bravo
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #48 -: септември 17, 2011, 08:20:21 »

Пантерче, виждам че организацията ви върви нормално! Всички неща са наистина прекрасни!  heart
 Целувки от мен и се надявам скоро да се видим!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 19, 2011, 07:47:01 »

 pink_panther  нещата са станали чудесно .Успех в оставащите дни.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 19, 2011, 21:27:28 »

Благодаря ви, момичета! Наистина малко време остава, а много неща за правене! Нооо, гледам да го карам "куул"!  danceg
Днес отидох до сладкарницата и поръчах още тортички, че вече знам окончателната бройка, взех си и роклята, та вече си имам рокляя!  yahoo И сега си разхождам обувките из офиса, да си ги разтъпча!  pardon
Утря трябва да си поръчам букета и да мина през фризьорката да уточним причската. Оххх, малко ощееее.....
Барборанке, нямам търпение да се видим и аз! И да гледам снимкииии!  tease
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #51 -: септември 20, 2011, 10:46:32 »

и аз се включвам в темичката ти, с маааалкоо закъснение  blush но с пожелание да успеете с подготовката и всичко да мине страхотно
обувките са невероятни  Girl_sing
постарай се да ти остане време и за почивка преди големия ден
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 21, 2011, 09:02:55 »

Пантерке, включвам се с доста закъснение, но ти ще ме разбереш  give_rose
Виждам, че подготовката ти върви много добре, чашите и свещите са станали супер, красота...
Относно алкохола, ние ходихме до складовете на Брезовско и взехме от един склад с уговорка за връщане, ако ни останат бутилки. Нямаше проблеми след това, успяхме да върнем. Цените са ниски и си позволих да взема за всички гости уиски Grants, което помня, че беше на 16 лв. бутилката и е по-добър вариант мисля от Савой или някакви спиртозни  crazy Успех в оставащите дни smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 21, 2011, 11:09:30 »

Пантерке не остана много пожелавам ти да се отпуснеш и да си изживеете своята приказка така както сте мечтали.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 21, 2011, 19:30:05 »

Ох, милички, много ви благодаря! Колко ми се иска и аз да се отпусна и да се наслаждавам, но по цяяял ден тичам нагоре надолу!  pardon Поне днес ми е последен ден на работа и се надявам утре да успея да си свърша всичко планувано и после "Релааакс"!  yahoo Да ви кажа под секрет, най-много тичам за тая украса! Ама всеки ден ми хрумва нещо и тичам да си го реализирам!  crazy Майка ми ме бъзика, че място за чинии по масите няма да остане!  pleasantry Днес ми дойдоха и едни балони от фолио , които бях поръчала и напрво забравих да ида да си ги взема, за да ги видя какви са! Ужас.  angry Чудя се дали да ги сложа в ресторанта или навън в градината за подписването. Пък може и навън и после да си ги прибера вътре... ще видиим.
Лойър, благодаря ти за информацията.  give_rose Нагърбила съм милото с тази тежка задача. Мога ли да те помоля само да ми кажеш колко алкохол отиде при вас. Ако не се лъжа и твоята сватба беше от около 150 човека и ще съм ти благодарна много ако ми кажеш колко алкохол сте изпили.  blush Защото нещо не мога да направя сметката.... Засега си мисля по 20 л. водка, уиски, ракия и вино (бяло и червено) . Става въпрос за около 130 човека.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 21, 2011, 22:24:46 »

Ами ние бяхме по първоначален списък 120 човека, но после станахме 113 човека. Не сме намаляли бутилките, обаче. Значи на масите, които са за 14 човека имаше по 2 бутилки уиски, 2 бутилки водка, 2 бутилки ракия, не помня обаче виното, то беше в кани и не помня колко беше, а и имахме бира, която беше по 1 или 2 на човек. Имахме и кръгли маси с по 8-9 човека, там бяха предвидени пак по две. Имай предвид, че от този алкохол доста остана, просто, защото тея хора през цялото време бяха на дансинга, нито ядоха, нито пиха, хахахах. Даже времето, през което ди джея обявява, че е за вечерята и пуска малко по спокойна музика, пак половината бяха на дансинга вместо да се хранят. Луда работа! Така, че аз не съм много критерии, но най-добре е да ги смяташ на маса, а не на човек. По - лесно е smile
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 21, 2011, 23:09:47 »

Здравей,  Good luck и аз хвърлих едно око на снимките и ахнах  god Уникални са чашите и свещите. Качи още снимки моля теее  Hide2 Е, предполагам, че ще е после след сватбата заедно с другите снимки.  Браво, браво и пак браво! И успеех в последните дни, много напрежение има точно в последните дни а после минава всичко като на сън. Пожелавам ти да е много много хубав "съня ти" на 25.09.  butterfly
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #57 -: септември 22, 2011, 08:56:41 »

Мила,остана още съвсем малко до Вашия ден  smile От прочетеното дотук, мисля че организацията е абсолютно на ниво и е време да да се спреш с вълненията по подготовката (казвам го от опит, защото аз бях ужасна до последния ден - все да премислям нещата и да тичам по "всички фронтове").
Убедена съм, че всичко ще бъде прекрасно, а ти ще бъдеш неотразима булка!!
Направила си истински красоти и чакам с нетърпение снимки от събитието. Не знам дали ще успея да пиша тези дни, но отсега ти пожелавам прекрасен сватбен ден с много, много настроение!!!
Прегръщам те!!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 25, 2011, 16:04:46 »

Та-дааааам!  Girl_hide Днес е твоят голям ден и ти пожелавам всичко да бъде прекрасно и вие да бъдете много щастливи!!! Вече сигурно мога да ви кажа "Честито!" и да ви пожелая също от тук натам всички дни да са розови!  weddingday heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: септември 25, 2011, 19:37:35 »

Честито и от мен, много да се обичате и слушате!
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #60 -: септември 26, 2011, 08:16:43 »

Честито и на още една прекрасна булка!!!! Желая ви много любов и щастие!!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 26, 2011, 09:19:16 »

Честито мила! Пожелавам ти да си много щастлива и все така усмихната и позитивна. Невероятни сладури сте и двамата.  yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 26, 2011, 10:33:29 »

Честито и от мен, ГОСПОЖО!!!! Сватбаааа Сватбаааа Бъдете много влюбени, много щастливи, живи и здрави до дълбоки старини все заедно  twohearts Чакаме снимки и разказ!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 26, 2011, 10:34:53 »

Пантерке ето че и твоят ден мина.Чакаме разказче и снимки.Пожелавам ви много семейно щастие и да сте винаги все така влюбени и да се обичате много.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #64 -: септември 26, 2011, 11:10:37 »

Пантерчеее, честито миличка! Пожелавам на младото ви семейство да е много здраво и да се разраства с времето smile А на вас, пожелавам винаги да намирате в себе си сили, така че да поддържате огъня на любовта така силен, какъвто е бил вчера, да се преоткривате с всеки изминал ден и да остареете щастливи заедно.  weddingday Party time
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 26, 2011, 12:36:34 »

Честито и от мен на младото семейство! Пожелавам ви много любов и щастие.  twohearts

Чакаме с нетърпение разказа как премина големия ден и снимки, разбира се.  smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #66 -: септември 26, 2011, 16:20:06 »

Освен вечна любов  любов заедно, която пожелавам от все сърце, ви желая хиляди сбъднати мечти заедно, хиляди щастливи мигове, хиляди детски усмивки, хиляди мигове на подкрепа и хармония! Обичайте се, подкрепяйте се, любувайте се един на друг във всеки миг, в който сте заедно! Честито, мило семейство!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #67 -: септември 27, 2011, 17:21:04 »

Пантерче, ЧЕСТИТО!!
Бъдете много щастливи, обичайте се красиво и безкрайно и нека любовта ви да пребъде!!!!   heart  heart  heart Очакваме те с нетърпение  smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 06, 2011, 11:29:40 »

Здравейте, миличкиииии!  kiss И аз съм си вече тук! Омъжена и отпочинала!  blum
Не можах да спазя традицията да пиша на самия ден, ама беше такава лудница ..... ще ви разказвам тези дни!
Денят  мина супер! Почти никакви издънки и точно както си го представях! За съжаление свърши и си мисля, че не можах да му се насладя изцяло!  nea Трябваше ОЩЕ!  tease През цялото време бях много спокойна ( даже прекалено) и донякъде притеснена дали всичко ще бъде наред! Всичко беше наред и съм много щастлива с начина, по който се случиха нещата! Очаквайте ме скоро с разказче и няколко снимкииии!  danceg
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #69 -: октомври 06, 2011, 13:18:53 »

Да ти кажа "Добре дошла" и тук! Чакаме разказ и снимки с нетърпение!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 07, 2011, 16:48:48 »

Мдам, чакаме разказа и снимите.  heart  smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 21, 2011, 07:54:36 »

Реших и аз най-после да седна да напиша някой друг ред.  Няма да е особено интересен разказ, защото малко ми беше нервно през целия ден и не можах много много да усетя някакви по-силни  емоции, както ми се искаше и както очаквах.   И през нощта не можах да спя много добре, но въпреки това се събудих наспана и отпочинала. Всичко вървеше наред, отидох си на фризьор, прическата стана просто невероятна!   heart После на гримьор. След това реших да се обадя на младоженеца, който успя да ми се навика по телефона. Нещо с организацията го закъсали и успя набързо да обвини мен и семейството ми.   crazy И аз супер много се притесних и панирах  и така ми тръгна през целия ден. На него естествено всичко му мина след половин час, ама аз си останах супер притеснена.  nea
Както и да е, направихме уникални снимки вкъщи, аз изобщо не знаех докъде са стигнали те, и дали са се оправили, ама все пак по едно време се появиха, та ми олекна. И всичко си тръгна както му е реда. smile
Имахме достатъчно време за снимки, въпреки това фотографа каза, че малко бавно ни върви фото сесията, не знам защо така се получи. Не мина и тук без премеждия - младоженеца за малко да си счупи крака!  angry ахахах но му се размина, все пак много го боля цялата сватба и куцукаше през цялото време.  Тук е момента да благодаря на фотографа Димитър Яков - УНИКАЛЕН, а снимките, които направи - УНИКАЛНИ. През цялото време покрай него се чувствах като принцеса!  heart
Видео-оператора Георги от Зани също беше страхотен ( видеото още не е готово ).
В ресторанта всичко мина чудесно, като се изключи факта, че бях забравила няколко човека!  pardon Но и за тях се намери място.  good  И започна купонааа!  yahoo Прекрасно беше наистина! Искаше ми се повече да се отпусна, но въпреки това пак ми беше весело! Нищо не можах да хапна..... пусто притеснение! Искаше ми се да си хапна, да си пийна, ама не!  blush Нищо от двете не можах да свърша!
Опитахме се да идем на дискотека после, но младоженеца мноого го боляха краката и пред дискотеката каза, че се прибира. А пък аз, си отидох вътре!  danceg Постоях няколко минути и ми стана неудобно да си стоя без младоженеца и си се прибрах!  tease Горкия, този крак много го измъчи, но не се предаде. След солидно количество алкохол, по едно време даже забрави и да куца!  sarcastic
Обещавам да сложа и няколко снимки като се прибера от работа smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 21, 2011, 08:14:58 »

Пантерке  не съжалявай за нищо и аз като тебе се притеснявах през цялото време и не можах да се отпусна много но пак си беше нашият ден.Жалко че с младоженеца е имало малък проблем с крака но пак се е държал на положение .Сега ще чакаме снимчици.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 21, 2011, 09:16:46 »

Честито Пантерке, да сте много щастливи заедно и попътен вятър, аа и мноого дечица smile
С нетърпение чакам снимки, аз още нямам от моята сватба sad
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 21, 2011, 09:41:15 »

Скъпа, не се ядосвай и не съжалявай за нищо! Това е бил ВАШИЯТ ден и ще си остане такъв! Трябва да запомниш само хубавите емоции good Казвам ти, честно, че нямам търпение да ти видя снимките!!!!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 22, 2011, 10:35:04 »

Момичета, качих малко снимки в албума! smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 22, 2011, 11:03:45 »

Браво Пантерке, много сте красиви, супер булка си била, а за фотосесията- името Яков е достатъчно!
Както винаги перфектни снимки smile Шаферките също са много готини  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 22, 2011, 11:35:09 »

Ауууууу красота!  yahoo Невероятна жена си. Страхотен грим,страхотна рокля направо не е истина.  yahoo yahoo yahoo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #78 -: октомври 22, 2011, 16:35:17 »

Поздравления Пантерке страхоооотна си. Нямам думи. Всичко по теб е прелестно.  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: октомври 22, 2011, 19:16:45 »

Много сте хубави, желая ви здраве и късмет!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #80 -: октомври 23, 2011, 10:39:48 »

Пантерке, изглеждате супер щастливи и влюбени и много хубави! А за теб няма как да не кажа -наистна много стилна и прекрасна smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 23, 2011, 11:24:54 »

Аз съм направо възхитена!!! Скъпа, ти си прекрасна жена - изключително красива, а в очите ти има нещо толкова....тайнствено и загадъчно!  give_rose И двамата с мъжът ти сте много хубави, изглеждате толкова щастливи! Поздравления! Хайде качи още малко снимки да ви се порадваме yahoo danceg
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #82 -: октомври 23, 2011, 11:36:01 »

И аз да се присъединя към възторжените ахкания! Даже те показах на моя младоженец с думите "Виж каква жена..."  Bravo С много пожелания за все такива влюбени погледи и сърца smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 23, 2011, 13:00:13 »

Невероятно красива булка си била pink_panther! И снимките са страхотни!  good  smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #84 -: октомври 23, 2011, 13:55:50 »

Пантерка, възхитителна си!!!
Невероятни снимки (изобщо не съм се съмнявала, че ще бъдат такива  lol. Много сте красиви, а ти определено притежаваш излъчване за кино...
Бъдете много, много щастливи!!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 23, 2011, 16:15:45 »

Пантерке и аз се присъединявам към визхищенията.Вие сте направо като холивудски звезди .Много любов много радост се виждат от снимките.Браво.Желая ви щастие и нека това пламъче никога да не угасва.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #86 -: октомври 24, 2011, 10:34:57 »

пантерке и аз съм възхитена от снимките ви, поздравления, много красива булка си била
все така да се обичате  smile
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #87 -: октомври 24, 2011, 10:50:47 »

Изключително профисионално фото, много съм впечатлена. Незнам дали си писала някъде, че не съм много, много активна, но кажи и тук кой е фотографа, много ще помогнеш на бъдещите булки. А колкото до това колко сте красиви, особенно ти, просто нямам думи. И аз като другите искам да видя още снимки, например от тържеството. Бъдете много щастливи!!!!
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #88 -: октомври 25, 2011, 19:54:36 »

Пожелавам ви много семейно щастие! Прекрасна, великолепна,невероятна... булка си била! Виждам че се осъществило желанието ти за бели перца в букета- бил е невероятно допълнение.. Младоженецът е много стилен и елегантен. Костюмът му е страхотен и най-много ми харесва това, че не е в черно! Приказна двойка сте!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 30, 2011, 15:16:53 »

Миличкии, много ви благодаря!!  air_kiss Радвам се, че са ви харесали снимките! smilesmile И аз много си ги харесвам, не мога да спра да ги гледам!  heart Много ме трогнахте с красивите си думи....  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 30, 2011, 22:14:00 »

pink_panther, много сте хубави и двамата. Снимките са наистина уникални. give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 08, 2012, 17:19:03 »

Пантерче, току-що попаднах на профила ти във ФБ и си спомних, че те видях наживо в деня на сватбата ти, докато чакахте да влезнете в църквата, ние се присламчихме в двора, говорихме и с Яков.
Имаш прекрасни черти! pardon
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 17, 2012, 12:34:58 »

Благодаря ти, Посумче.  blush Много си мила smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines