Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 04:06:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на darling - 15.09.2007  (Прочетена 25045 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 17, 2007, 13:36:27 »

 CHEERS Честита сватба!!!!! Обичайте се и се уважавайте, бъдете винаги толкова щастливи!!!!!!!!!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 17, 2007, 21:17:08 »

Благодаря ви мили мои приятелки!  air_kiss Пожеланията ви са толкова много и толкова хубави.....
Да права си Мария, след като ви писах във форума се чувствах много по-добре laugh
Върнахме се днес от нашата малка сватба и се опитвам цял следобяд да ви кача някои снимки, но ми дава някаквагрешка. Ще продължа да опитвам!
Вие сте невероятни и искам да ви кажа нещо във връзка с вашите пожелания - при тази конкуренция на прелестни булки трудно ще се проборя за най-красивата НО със сигурност бях сред най-щастливата. smile Ще ви разкажа всичко преди да заминем на сватбенно пътествие в петък.
Благодаря ви за всичко с което ми помогнахте преди и по-време на сватбата! air_kiss
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 17, 2007, 21:45:53 »

Успях! Bravo laugh
В галерията има няколко и мисля че за тази вечер са достатъчно smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #33 -: септември 17, 2007, 22:27:06 »

и булото и роклята ти са невроятни......и ти и съпруга ти...Мн са хубави снимките......но булото ти много отива......различно от останалите ... Bravo. Рилския манастир  е една добра идея...
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 18, 2007, 09:36:06 »

Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 18, 2007, 09:43:55 »

Благодаря ти много Бибси give_rose
Намалих още няколко снимки. Ето ги и тях
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 18, 2007, 18:01:26 »

ЕЕЕ преборих се с размера на още няколко снимки laugh и те се в галерията.  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 18, 2007, 19:16:26 »

мила страхотна булка си give_rose *THUMBS*прелест направоооо Bravo а булото наистина е много нестандартно много нежно ефирно харесва ми
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 18, 2007, 19:22:27 »

Благодаря ти Клео! Ти ще си още по-хубава! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 18, 2007, 21:16:09 »

Страхотна булка си наистина мила  Bravo Bravo Bravo , да не повтарям думите на другите ще ти кажа само "Поздравления - прелестна си!"  good DANCE
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 19, 2007, 12:58:19 »

 Bravo Чудесна си!  good Много нежна булка, а букета ти е просто....  girl_in_love
Поздравления мила!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 19, 2007, 14:09:28 »

Честито, скъпа! Желая ти да излъчваш все така ангелското сияние, което имаш на снимките! Бъдете благословени!

P.S: Знаеш ли, че много ми приличаш на водещата Гала от Имаш поща! 
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 19, 2007, 14:30:20 »

Благодаря ви много за хубавите думи Наталия, Вероника и на теб Принцеске smile! Ами Принцеске, чувала съм най-различни неща за себе си  smile, но за Гала не бях smile. Пак разгледах снимките.... ами може и да си права (сигурно заради русите къси коси), освен това човек така свиква да се гледа в огледалото че в един момент не знае на какво точно прилича! laugh Благодаря и за "ангелското излъчване" , веднага ще кажа на мъжа ми  blum
Не съм забравила, че не съм ви разказала как мина денят ни smile. С 2 думи  в много път. Луда идея като мен самата. Сутринта тръгнахме от София за Благоевград, после се качихме за молитва за благоденствие в Рилски манастир и от там.... към купона в Сандански. Бързам да уточня, поради ред причини на нашата сватба имаше само приятели. Обещали сме да съберем роднините си след като се върнем от медената седмичка на 1ви октомври. Както писах и по-рано във форума, беше ми много много притесненено на 15-ти. Докато пътувахме към Благоевград, аха аха да се разплача, ама грима щеше да отиде на кино  laugh
После като се облякох и кума ме заведе в църквата и като ме видя мъжа ми..... ми мина всичко. Той много ми помогна да се отпусна и през цялото време в църквата ми повтаряше "нямаш представа колко си хубава" smile. Те всички мъже си мислят така де, остана и да кажат " ех, как се прекарах с тази булка" laugh
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 19, 2007, 14:42:00 »

След венчавката потеглихме с колите към манастира. Изчакахме и да мине вечернята, като през това време си направихме няколко снимки. Молитвата ни чете Отец Йосиф, който за малко да ми заформи първият семеен скандал. Чете, чете и пита " как се казвахте?" аз му казвам " Георги и Вирджиния" и той повтаря, ама третият път каза Вирджиния и Стефан  Oh my ... Гледа ме мъжа ми, ама аз .... какво да кажа smile И после попа втори път Стефан и Вирджиния laugh Е, тогава се намесих и казвам Георги, Георги.... Ама какво преживях, хем беше смешно хем.... ако бях аз на неговото място.
И после отидохме да видим дали има от онези хубави мекици  laugh, които продават там, ама нямаше. И то добре че нямаше, представяте ли си булка да яде мекица laugh И си тръгнаха приятелите към Сандански и ние след тях и по едно време.... ключовете за нашата кола ги няма.  laugh Добре че една от приятелките ми остана да си направим двете снимка и така освен нашата имаше още една кола. А ключовете? Те останали в един друг приятел. Младоженеца ги дал да не му издуват джобовете за снимките. Ама приятеля си запалил колата  и тръгнал. laugh Направихме проверка по мобилните и се разбрахме че този в който са ключовете (защото те си ги предавали от един на друг) печели разходка обратно до манастира. Да знаете що студ брах докато дойдат ключовете laugh. Добре че беше колата на приятелката ми. Донесаха ги след 30 мин и като тръгнахме надолу и ние и мъжа ми  каза " Кажи сега кой е този Стефан и откъде знае отчето за него?" laugh Ей голям смях се смях аз, ама той май не ми повярва много laugh
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 19, 2007, 14:47:25 »

После купона в Сандански беше "купон между приятели", затова и не съм качила много снимки. От традициит еспазихме само тортата и традицията на форумките - тениска с надпис Game over. Under new management". Тя обаче май му дойде в повече след Стефан и не и се зарадва много, затова пък гостите бяха много щастливи. След 1 часа се преоблякох и отидохме на пиано бар. Прибрахме се късно, т.е. рано но не пропуснахме т.н. първа брачна нощ, за която се бях подготвила.
На другият ден си мислех че всичко това съм го сънувала give_rose Беше толкова хубаво give_rose Прекарахме неделята заедно с някои гости в спа центъра на хотела, където бяхме отседнали. А тази седмица минава под знака да свърша още нещо преди медената седмица
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines