Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:36:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на darling - 15.09.2007  (Прочетена 25046 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« -: септември 10, 2007, 10:17:44 »

МИличка и ти си пред финала smile Пожелавам ти най - веселото и незабравимо сватбено тържество Dance
Реално ти от утре /11.09/ ставаш Г-жа, затова ти пожелавам много слънчев и топъл ден за да е такъв и семейния ви живот give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 10, 2007, 11:36:16 »

Ето и още една бъдеща булка! Нека всичко бъде като приказка без край и винаги да сте щастливи заедно!  give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 10, 2007, 11:53:18 »

Хайде мила, не остана много! ПОжелавам Ви това да е началото на най-страхотните Ви дни заедно!  Good luck wedding Sunshine Flower
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 10, 2007, 20:51:14 »

Благодаря ви много мили момичета! Както не веднъж съм казвала без вас нямаше да се справя така добре   smile! Утре имам още неща да свърша но те за щастие са по мен - прическа, грим, маникюр и разбира се да си взема малкото букетче от червени рози. Надявам се да имам някакви снимки по-рано, за да ги кача утре вечер.  А за 15-ти ми се струва че имам още куп неща....но имам още малко време smile
Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ! Bravo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 10, 2007, 21:03:17 »

Пожелавам ви много весело изкарване на сватбата  give_rose И да сте много щастливи заедно air_kiss
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #5 -: септември 11, 2007, 15:24:18 »

Искам да поздравя бъдещото семейство предварително и да му пожелая най-прекрасната сватба,защото заминавам на 14
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #6 -: септември 11, 2007, 19:51:14 »

Честито мила Госпожо!Пожелавам ти щастлив семеен живот,много здраве и щастие!Нека на 15 бъдешнай-щастливата жена на света! CHEERS
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 11, 2007, 22:12:43 »

Мили приятелки бързам да ви кажа че усещането е .... приказно! Първата стъпка направихме успешно!  @}->--Благодаря на всички които ми помогнаха със съвети и кураж за това как да премине подписването. give_rose Благодаря ви и за пожеланията! Ако дори и само една малка част се сбъдне, то ние ще  сме сред най-щастливите хора на света! Bravo
Както предполагате в момента нямам още професионални снимки затова ще кача две направени навън след ритуала smile

Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 11, 2007, 22:43:42 »

Чудесна си! Направо грееш!  girl_in_love Честито и от мен! Бъдете много щастливи!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 13, 2007, 23:33:28 »

Благодаря ти много Наталия.  smile
Истината е че аз трудно се харесвам на снимки. Днес взех и професионалните, ето 2 от тях.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 14, 2007, 13:19:18 »

 girl_in_love Супер си! Забавлявайте се много утре!  Dance Много емоции, танци и хубави моменти ви желая!  DANCE
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 14, 2007, 13:29:42 »

Честито мила г-жо  wedding, пожелавам ти океан от семейно щастие  Boat.
Пожелавам ти един голям купон и много много  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine и   Dance2 Party time Dance2  и  също така  Welcome в клубът на г-жите  give_rose
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #12 -: септември 14, 2007, 22:50:47 »

 Bravo give_rose air_kiss
честито.........ако не съм объркала.....че утре ще е тържеството....ти желая неповторимо прекарване,мн веселба и луди танци-----
« Последна редакция: септември 14, 2007, 22:55:17 от maria_lakova » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2007, 07:14:37 »

Bibsi, Selvet, Natalia благодаря ви мили ! Да, днес е празника и  аз не съм спала цяла нощ smile
Прическата ми вече е готова но не можех да продължа напред без вашата подкрепа, затова реших да си открадна няколко минути за любимият форум. Стискайте палци всичко да мине добре, а ако има издънки те да са весели laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 15, 2007, 11:14:15 »

Bibsi, Selvet, Natalia благодаря ви мили ! Да, днес е празника и  аз не съм спала цяла нощ smile
Прическата ми вече е готова но не можех да продължа напред без вашата подкрепа, затова реших да си открадна няколко минути за любимият форум. Стискайте палци всичко да мине добре, а ако има издънки те да са весели laugh
Вижте я, милата - не може без нас и на сватбения си ден  Girl_hide kiss2
Мила, пожелавам ти днес да няма никакви издънки, а само весели и забавни моменти, за които да си спомняте с усмивка и ведро настроение!  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines