Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:08:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как да се справим със съмненията преди сватбата?  (Прочетена 47724 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 27, 2007, 16:18:14 »

Мила avva_stz на един дъх съм изчела всичко и тъкмо да тръгна да ти пиша и нета спира angry
в крайна сметка много се радвам че вече всичко е ок и сте се сдобрили yahoo
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 27, 2007, 17:11:21 »

Цял ден и аз се каня да пиша а то какво станало - радвам се за вас и дано няма вече такива търкания и зле казани думи между вас  Wink good
 Bravo  Bravo Bravo надявам се това да е било последното ти чудене за вашата връзка и не си го помисляй повече дори, а един съвет от мен ако искаш го приеми - не бъди толкова импулсивна /така разбирам от думите ти, а може и да греша/, а брои до 10 и тогава режи  Wink Wink Wink
Но като си заслужава съм ЗА това да си кажеш  good - за дупликите имам предвид  tease tease danceg
И говори какво чувстваш Wink

Успех АВА!!!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: ноември 27, 2007, 17:17:18 от emily » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 27, 2007, 22:22:24 »

миличка аз чак сега прочетох за твоите терзания и с много се зарадвах на поселдния ти пост yahoo *YAHOO*такива кризкички и разправии са нормални миличка!!както и естествения им завършек те е споходил и теб днес!хората се изнервят и започват да бръщолевят неща които в нормално състояние на духа не биха си и помислили даже *THUMBS*после им минава и ние с милото много сме се карали даже сме се сбивали  :'(което не е за хвалба!но е факт cray съветът ми е каквото и да стане нека мине време нека отлежи!старата изпитана мисъл 'утрото е по-мъдро от вечерта" важи в пълна сила и за двойките!само че не се чака чак до утрото защото мъдостта идва по-рано  @}->--успех мила не се оставяй на нервите да те надвият защото сама виждаш какво се случва!!! give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #93 -: ноември 28, 2007, 09:36:42 »

Дааа, момичета, май цаката му е в спокойствието. Girl_sing И в това да си дадем сметка, че все пак сме под някакво напрежение и има мисли, които щем-не щем трябва да ни минат през главата, докато се изкристализират. pardon
Май не трябва да обръщаме много внимание на нещата, които си казваме в такива моменти, а да приемем, че са част от емоция, която за секунди е взела връх над любовта. Но да вярваме, че любовта надвива в крайна сметка.  Girl_sing А любов вечер и после сутринта...е те това всичко надвива... blush  funnytooth

Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 28, 2007, 11:14:54 »

Авви4ке, 4ак сега видях какyв ек6yн се e разразил вчера. Радвам се много,  че вече си спокойна. Ако знае6 аз и Александъr в какви състояния изпадаме вече 7 години...просто 6те се по4уди6 за6то се женим. Ние сме в постоянен конфликт, на моменти е много стра6но с обиди и какво ли не, но явно сме такива. На6те познати са ни свикнали и даже умират от смях, за6тото от един момент на татук е коми4но, особено погледнато от страни.Това, което си написала за пътеката, все едно сум го казала аз. Не си мисли, че не сте се "нагласили" един към друг, според мен сте се намерили. Всяка двойка функционира по свой си на4ин. Вие сте от сравнително скоро заедно, 6те види6, че не6тата 6те се поизгладят и после няма да обръ6тате толкова внимание. Нали съм ви виждала, то е ясно,че се оби4ате twohearts
Много целувки и keep cool kiss kiss
« Последна редакция: ноември 28, 2007, 11:16:44 от Valentinka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 28, 2007, 11:27:07 »

момичета,
често нещата се казват на инат особено в двойки като нашата, които са постоянно и от дълго време заедно, трябва да се опитваме да се сдържаме, за да не се тормозим един друг Wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #96 -: ноември 28, 2007, 11:34:07 »

Дааа, момичета, май цаката му е в спокойствието. Girl_sing И в това да си дадем сметка, че все пак сме под някакво напрежение и има мисли, които щем-не щем трябва да ни минат през главата, докато се изкристализират. pardon
Май не трябва да обръщаме много внимание на нещата, които си казваме в такива моменти, а да приемем, че са част от емоция, която за секунди е взела връх над любовта. Но да вярваме, че любовта надвива в крайна сметка.  Girl_sing А любов вечер и после сутринта...е те това всичко надвива... blush  funnytooth


avva_stz   казаното от теб звучи много добре,стига наистина да успеете да го спазите.Пожелавам Ви много любов и колкото се може по малко такива ситуации. good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #97 -: декември 27, 2007, 12:49:23 »

Една приятелка все ми говори ,че преди сватбата човек много се изнервя и все се чуди това ли е човека и правилно ли постъпва. Аз мисля, че ако наистина обичаш човека и искаш да си с него , преди сватбата се претисняваш дали всичко ще мине както си планувал ,а не дали првиш верният избор.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 27, 2007, 14:20:47 »

Така е Ани, права си, ако не си сигурна защо ще се съгласяваш?Никоа не съм се съмнявала в човека.... дали е той или не...Пожелавам го на всички!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 27, 2007, 14:49:39 »

Така е Ани, права си, ако не си сигурна защо ще се съгласяваш?Никоа не съм се съмнявала в човека.... дали е той или не...Пожелавам го на всички!

по някой път и другите хора започват да ти влияят !!!!  diablo diablo аз също съм нямала съмнения, че мъжа ми е моята половинка, но като обяви човек че се жени те питат: "абе ти луд ли си или какво? ако не е бремена защо ще се жените? " лично биологичния баща на милото който много добре знае от колко време сме заедно, а имено от 7 г. и от 4 живеем заедно ни попита "вие сигурни ли сте, че добре се познавате? " на такива хора какво може да им се отговори и малко или много те карат поне да се позамислиш???????????? а за притеснението, дали всичко ще мине наред е ясно има го и то в доста голямо количество?
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 27, 2007, 14:55:10 »

Ами именно, не мисля, че след толкова време заедно (така е и в нашия случай) може някой, който и да е той и каквото и да ти каже да те накара да се съмняваш....Вие за толкова време сте имали предостатъчно време да прецените...А какво говорят другите без да мислят какво ти пука?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 27, 2007, 19:17:11 »

Ние с моя приятел сме заедно от 7 години и от 1 и малко живеем заедно. За тази една година няколко пъти говорихме за сватба, но той все отлагаше и на мен лека по лека ми се превърна във фикс идея че трябва да се оженим, но си мълчах и чаках. Бях не 100 ами 100000% сигурна и нямах никакви съмнения че той е точния мъж за мен и когато той най-после ми предложи(този август) и аз приех изведнъж нещо ми стана и такива съмнения ме налегнаха, направо полудях, стигнах до извода че не сме един за друг, че трябва да се разделим и т.н. Започнах да му търся недостатъци, хващах се за съвсем дребни неща като например защо си е сгънал дънките и ги сложил на рафт в гардероба, а не ги е сложил на закачалка. Луда история  crazy Даже исках да се разделим за известно време да помисля. И тогава него го пратиха изненадващо в командировка за 1 седмица. Тези 5 дни ми подействаха отрезвително, като погледнах празното място до мен в леглото и изведнъж осъзнах че се държа ненормално и търся под вола теле както се казва. Сега съм абсолютно сигурна в избора си и до някъде се радвам че преживях това за да мога да оценя истински човека до себе си. 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 28, 2007, 11:31:58 »

Важното е, че си се осъзнала!И може би наистина, когато ни налегнат съмнения е най-добре да останем сами за известно време, за да помислим трезво!Имала си късмет май с тази командировка blum
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 28, 2007, 11:45:05 »

Съмнения винаги има smile! И преди и след сватбата... Ние сме заедно от 4 години, а от месец и половина сме женени и пак понякога се чудя какво правя?!
Това с командировките наистина помага smile. Аз да си призная не мога да издържам повече от десет дни заедно и понякога даже се радвам, че отпуските свършват. Имам си нужда през известно време да оставам сама. Не мога да си представя двойките, които живеят и работят заедно?! Не бих издържалаааа, ама на тях им завиждам за търпението, спокойствието и разбирането.... Bravo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 28, 2007, 14:08:05 »

аз пък съм точно обратното, една нощ да го няма за мен е кошмар изобщо не мога да заспя - Луда работа:)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines