Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:31:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как да се справим със съмненията преди сватбата?  (Прочетена 50409 пъти)
 
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 02, 2007, 15:50:51 »

Аз например винаги съм знаела че това е човека за мен, е имало е моменти в които съм се замисляла но кой не е.Аз бях на 18 год. като заживяхме заедно и сега е още по-хубаво от преди, не защото се оженихме ами някак си се нагодихме един към друг и се разбираме засега.Така че мила Miri, понякога човек си мисле че като се ожени/омъжи животът се преобръща изцяло но не е така, той е такъв какъвто ти самата искаш да бъде и какъвто си го направиш.Според мен се страхуваш от неизвестното, от този важна стъпка но тя е само по-голяма отговорност, не е товар който трябва да носиш цял живот.Пожелавам ти право напред и много щастие good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 02, 2007, 17:38:22 »

всички са прави , що се отнася до това дали ще си ограничена или, то дори и да не сте женени пак може да те ограничават !!! дръж се така както искаш с теб да се държат !!! smile
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #47 -: април 02, 2007, 21:15:03 »

Момичета всички сте прави  Bravo
Но и аз си спомням как с наближаването на датата понякога ми се свиваше едно такова отвътре-ние живеехме заедно и при нас наистина нищо не се промени -само стана по-хубаво, но все пак трябва да признаем честно, че известно притеснение винаги има  Плачещо момиче

И все пак Miri е хубаво да си изясниш сама за себе си дали нещо конкретно те кара да мислиш така -че ще си по-ограничена, или си е просто "предсватбена треска".
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 03, 2007, 15:13:16 »

Благодаря ви на всички за съветите и подкрепата. Най-вероятно е предсватбена треска, а и едни думи на баща ми , който каза "За това ли съм те създал, за да избягаш някъде далече"(има предвид , че милото не е българин). Но като цяло моето момче е н...трудно е да се опише , но е най-доброто, което съм имала- поне така мисля за тези 7 месеца о, от както живеем заедно.
Но предполагам , че много хора са имали такава предсватбена треска, осбено по-свободолюбивите.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 29, 2007, 18:15:57 »

Миличка ние се познаваме от близо 7 години и сме заедно от 6 и няколко месеца,бяхме разделени за 2години и сега от една сме отново заедно и живеем заедно.Имам чувството,че никога не съм се разделяла с този човек и всичко е както преди,с мнооого подобрения разбира се.Щом си се решила на такава крачка трябва да си сигурна че това е мъжът за теб.Изживей си спокойно сватбата и й се наслаждавай. good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 15, 2007, 11:40:13 »

Мили момичете,
ако има подобна тема вече, моля да ме извините и да преместите поста ми там, но имам чувството, че ще откача.
До сватбата остават 20тина дни, а нешата вместо да се подреждат все повече се объркват.
и с милото все за нещо се карама и всеки ден му казвам: "не искам да се оженим".
Как да разберем дали не правим грешка, достатъчно ли е че се обичаме? cray cray
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 15, 2007, 11:44:21 »

Нормално е да се карата точно в този период. И при нас беше така само че той на мен ми викаше така. Всичко ще се оправи от напрежението е
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 15, 2007, 12:05:15 »

Мили момичете,
ако има подобна тема вече, моля да ме извините и да преместите поста ми там, но имам чувството, че ще откача.
До сватбата остават 20тина дни, а нешата вместо да се подреждат все повече се объркват.
и с милото все за нещо се карама и всеки ден му казвам: "не искам да се оженим".
Как да разберем дали не правим грешка, достатъчно ли е че се обичаме? cray cray
Мила, мога да ти кажа, че отлично знам как се чувстваш... =]Моментът на оставащите няколко дни до сватбата е изнервящ по една или друга причина. Плюс това, тогава сме и много по- чувствителни за случващото се около нас и винаги ама АБСОЛЮТНО ВИНАГИ реагираме емоционално. И аз не направих изключение (въпреки, че си мислех, че съм готова за това) blush blush blush и буквално вечерта преди сватбатасе скарахме с мъжа ми...и той и аз крещяхме...и аз му казах да се маха и , че не искам да го виждам повече и все "цветисти" от този сорт... Girl_sing. Сега даже не си спомням за какво е била караницата, но тогава.... diablo diablo diablo
Търпеливостта и взаимнто изслушване е разковничето към социалния мир, в дните преди сватбата... Yes
Мило, бъди сигурна в избора си...!!! give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 15, 2007, 12:10:55 »

оле милички,
успокоявате ме. Не съм единствена в паническата си истерия и безумно притеснение.
имам чувството, че милото е много по-стабилен от мен. Дори като се мисля май се опитва много да ми угоди, ама аз не знам какво искам искам да е хубаво и да не грешим в избора си Girl_sing
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 15, 2007, 12:26:04 »

Ива, ти си била сигурна в избора си в момента, в който си приела да се омъжиш за него, така че няма съмнение тук! Всичко ще се подреди и ще бъде ОК!  good

При нас, да чукам някъде на дърво, всичко засега добре върви, не се караме, и какво съм поискала за сватбата се съгласява и ми казва действай, направи всичко, както ти е на сърце. И съм толкова доволна и щастлива  girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 15, 2007, 12:39:09 »

Не се съмнявай в избора си - не сте от скоро заедно, за да не си сигурна, че това е човекът за теб  good
Аз преди сватбата бях толкова нервна и така съм плакала и аз незнам защо  pardon просто ми се плачеше и сме се карали доста с милото, но все пак всичко е от напрежението, а не от "неправилния" избор  good
Ще видиш, че всичко ще се оправи, само търпение и спокойствие  give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 15, 2007, 12:41:09 »

благодаря ви Мария, механджийска,
сега като ги напишем тези неща тук дано бъдещите булки са по-спокойни от нас, ама то май няма начин
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 15, 2007, 13:27:18 »

Вместо да се съмняваш скъпа вземи и се успокой малко и се отпусни и почни да се наслаждаваш на това , което ти предстои защото то наистина е вълшебно!Не оставяй споровете ви да ви развалят едни от най-хубавите моменти !УСПЕХ!!! good good good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 16, 2007, 08:24:03 »

Ивче, не се притеснявай - със сигурност не е неправилен избор , а страхотен стрес и напрежение, именно защото искаш всичко да е ОК и изпипано до съвършенство на Вашия ден  good Аз преди сватбата също бях откачила и се разправях с мъжа ми за всякакви глупости, че на 2-3 пъти и мента, глог и валериан пих   laugh Нормално е да си притеснена  Wink Но все пак не мисли така негативно, а се отдай ползотворно на последните си дни като госпожица  - бъди сигурна, че сватбата ти ще е като приказка - щом любимият човек е до теб, ще е така  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #59 -: септември 13, 2007, 14:22:33 »

Мили момичета, искам на първо място горещо да ви благодаря, че имате смелостта да споделите тези тежки моменти, вместо да ги преглъщате или да ги разисквате само с приятелки на живо.
На второ място ще кажа, че доста време ми отне намирането на подобна тема из целия форум, защото съзнателно търсех такава /не знам защо е тук- за след брака/.

На мен лично ми подействаха много успокоително думите ви. Ценно ми беше да разбера, че не всичко е рози и сърца, но това е само момент, който го има при много от вас. Но че този момент не е основание за съмнение,защото никой няма да каже "Да", ако се съмнява, пък после да мисли правилно решение ли е взел.

А тъй като и ние преживяваме тежък момент, съмненията ми се задълбочаваха още повече като четях в другите теми и оставах с впечатлението, че при всички всичко е наред, а щом при мен има караници, значи съм сгрешила фатално и съм избързала и това не е човекът за мен, щом се караме.

Така че, моля ви, нека не спираме да се оплакваме  pleasantry , защото така се учим от опита на другите, по-големи или не от нас, че дори когато нещата не са като в приказка, те все пак са красиви! И помъдряваме... благодаря ви, че ви има!  give_rose  give_rose  give_rose Беше ми необходимо да преосмисля собственото си поведение и нагласите и очакванията си и вие бяхте тези, които ми помогнахте!  heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines