Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:26:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как да се справим със съмненията преди сватбата?  (Прочетена 47727 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 24, 2007, 16:18:18 »

Да ти кажа точно ние двамата с мъжа ми "поръчвахме музиката" - и от финансова и от организационна гледна точка. И точно от там дойде проблема. Защото през цялата сватба /в ресоранта особено/ ние трябваше да се грижим за уюта и приятното изкарване на гостите /така да го кажа/.
И аз те разбирам,но поради прекалено многото внимание на вас ви е било малко трудничко.А и е трябвало ако сте имали много гости да има някой който да се погрижи за тях!Не може да не сте имали и много положителни емоции!Като гледам сватбата ви е много интересна.Защо не разкажеш за някой по различни ваши традиции в съответната темичка разбира се!Интересно ми е!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 24, 2007, 16:25:29 »

Да ти кажа точно ние двамата с мъжа ми "поръчвахме музиката" - и от финансова и от организационна гледна точка. И точно от там дойде проблема. Защото през цялата сватба /в ресоранта особено/ ние трябваше да се грижим за уюта и приятното изкарване на гостите /така да го кажа/.
И аз те разбирам,но поради прекалено многото внимание на вас ви е било малко трудничко.А и е трябвало ако сте имали много гости да има някой който да се погрижи за тях!Не може да не сте имали и много положителни емоции!Като гледам сватбата ви е много интересна.Защо не разкажеш за някой по различни ваши традиции в съответната темичка разбира се!Интересно ми е!

И а зтака мисля!! И ще се радвам да прочета за сватбата ти, в тази тема!!! puppets
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #17 -: февруари 13, 2007, 21:17:33 »

И аз съм напълно съгласна с Фиби... разбира се, отново! Когато ограничите бройката на гостите и понякога не стигнете да каните вуйчото на стринката от село Долно Нанагорно ще ви остане малко повече време.... Моля никой да не се обижда.

Но ако държите на сватба с повече гости, нищо не пречи да си наемете сватбен агент. Повече от 100лв за контролинг и прочие ще ми бъдат напълно достатъчни, за да не се грижите вие за настроението... Мое си мнение!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 14, 2007, 11:10:45 »

спомням си, че на сватбата на брат ми едва не се разплаках, два пъти ставах кума, също беше невероятно !! сега ни предстои нашата сватба и се надявам тя да бъде нашата приказка !!!! вярно е , че има малко напрежение, но ако няма- може би няма да е същото !!!

но ако всичко е организирано и всеки си знае задачите !!! всичко ще е ок ! така си мисля, и дано да съм права lol)) look look look
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #19 -: февруари 15, 2007, 22:38:24 »

честно казано не съм с големи очаквания за сватбения ден ...да не говорим за нощ blum
познавам се добре и си знам колко съм притеснителна,няма да мигна дни наред преди големия ден,а в деня на сватбата...сигурно с майка ми ще се редуваме да си мерим кръвното налягане,защото аз съм точно нейно копие и напрао откачам когато нещо не е наред Плачещо момиче
едва след като се настаним в ресторанта може би ще се успокоя малко Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 16, 2007, 11:51:34 »

... едва след като се настаним в ресторанта може би ще се успокоя малко Blush

Ами, да не те плаша, но наистина чак тогава можеш да се успокоиш!!! girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 16, 2007, 22:13:46 »

... едва след като се настаним в ресторанта може би ще се успокоя малко Blush

Ами, да не те плаша, но наистина чак тогава можеш да се успокоиш!!! girl_wink
Аз се успокоих след като се качих в колата и тръгнахме за гражданското!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 16, 2007, 22:14:49 »

Като се виждам отсега каква паника съм,незнам кога ще се успокоя sarcastic
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: февруари 16, 2007, 22:17:58 »

Като се виждам отсега каква паника съм,незнам кога ще се успокоя sarcastic

ilusion, ако това ще те накара да се почувстваш по-добре, и аз съм паника като теб и не мисля че ще се успокоя докато не стигнем до ресторанта. Отделно са кошмарите, които сънувам за тази сватба. Просто е лудост... girl_impossible crazy
Така че не си сама в притесненията. Friend
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 22:20:49 от didibaby » Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 16, 2007, 22:23:38 »

ilusion, ако това ще те накара да се почувстваш по-добре, и аз съм паника като теб и не мисля че ще се успокоя докато не стигнем до ресторанта. Отделно са кошмарите, които сънувам за тази сватба. Просто е лудост... girl_impossible crazy
Така че не си сама в притесненията. Friend
Определено ме успокои.Мислих си,че само аз съм така.Все си мисля дали всичко ще мине добре и разни такива неща!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #25 -: февруари 16, 2007, 22:26:31 »

ilusion, ако това ще те накара да се почувстваш по-добре, и аз съм паника като теб и не мисля че ще се успокоя докато не стигнем до ресторанта. Отделно са кошмарите, които сънувам за тази сватба. Просто е лудост... girl_impossible crazy
Така че не си сама в притесненията. Friend
Определено ме успокои.Мислих си,че само аз съм така.Все си мисля дали всичко ще мине добре и разни такива неща!!!

Сигурна съм че всичко ще се нареди в процеса на събитията, но не може и без притеснения (особено ако ти главния организатор на сватбата и няма сватбени агенти, които ще се грижат за всичко)
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 16, 2007, 22:30:01 »

Да така си е,но пък после си мисля,че удовлетворението ще е по-пълно!!!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #27 -: февруари 16, 2007, 22:32:47 »

момичета честно ви казвам откакто получих заветното предложение не мога да мисля за нищо друго освен за този ден Oh my ...
Направо сън не ме лови,не знам как ще бъда в нощта преди сватбата tease
И съвсем сериозно ви питам понеже се ознавам много добре кажете има ли нужда да пия някакво хапче (малко по-силно от валериан разбира се) за да съм маааалко по-спокойна ?
Знам че може да ви прозвучи смешно,но наистина на бала ми бях пред нервна криза в 14 часа следобяд а след като се пооправих на мама й стана лошо *ROFL*сега ми е много забавно да го разказвам ,но тогава беше някакъв кошмар ROFL
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #28 -: февруари 16, 2007, 22:34:42 »

момичета честно ви казвам откакто получих заветното предложение не мога да мисля за нищо друго освен за този ден Oh my ...
Направо сън не ме лови,не знам как ще бъда в нощта преди сватбата tease
И съвсем сериозно ви питам понеже се ознавам много добре кажете има ли нужда да пия някакво хапче (малко по-силно от валериан разбира се) за да съм маааалко по-спокойна ?
Знам че може да ви прозвучи смешно,но наистина на бала ми бях пред нервна криза в 14 часа следобяд а след като се пооправих на мама й стана лошо *ROFL*сега ми е много забавно да го разказвам ,но тогава беше някакъв кошмар ROFL

Мисля, че валерианът е предостатъчен, а също така и един релаксиращ масаж от половинката... girl_wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #29 -: февруари 17, 2007, 12:26:20 »

дам...ще си взема една валерианче пък каквото ще да става Blush
аз преди важен изпит гълтам хапчнце а пък преди сватбата може и на валидол да мина Плачещо момиче
А може и да ударя 1,2 питиета за отскок и всичко ше си е на мястото danceg ROFL
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines