Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:06:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как да се справим със съмненията преди сватбата?  (Прочетена 47723 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 28, 2007, 14:17:23 »

а аз и преди и след сватбата съм си една и съща и да го има и да го няма е все едно!!заспивам си нормално е малко няма кой да ме гушне ама какво пък зная че ще се върне@!!!!!!!!
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 16, 2008, 19:12:19 »

това е най-хубавия момент за една жена,т.к. осъществява своята детска мечта да бъде принцеса!


* pr1741593373[1].gif (7.67 KB, 400x100 - видяно 2876 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 05, 2008, 20:55:21 »

това е най-хубавия момент за една жена,т.к. осъществява своята детска мечта да бъде принцеса!
Така е! И мисля, че е много егоистично да лишиш една жена от такова преживяване.
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 21, 2008, 19:30:52 »

Ей сега прочетох темичката за съмненията преди сватбата и ако знаете, че точно както Ава преди няколко месеца се чувствам напоследък. Ама едно към едно...все едно съм седнала и аз съм напислала всичко  Плачещо момиче. Изпращяла работа...мислех, че аз съм много емоционална или нещо не ми е в ред, щом такива мисли ме завладяват...ама то не може на ден по три пъти да се караме и после пак да се обичаме...
Даже бях сигурна, че слагаме край и после дори не можех да повярвам,че са ми минали такива мисли през главата...
Ееееййй, ама някои от нас наистина много тежко преживяват нещата...но някак като видиш, че и някой друг е изпитвал същото се успокояваш...Напоследък само се обвинявам, че едва ли не съм луда и истерична  girl_impossible
Сега знам, че всичко лошо отминава, важното е само, че се обичаме  heart ( е, няма как да не спомена, че преди два дни се опитвах да убедя милото, че това изобщо няма значение и как просто не сме един за друг   GROAN)
Благодаря ви, момичета за темичката  thank you
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 21, 2008, 21:07:52 »

 И аз мога да се присъединя към клуба момичета. И аз се успокоих донякъде. Нашата връзка от самото начало е луда, крайности, караници и ревове до среднощите. Гонели сме се около общежитията със сакове като студенти, сбивали сме се сума ти пъти. Но затова пък хубавите моменти са много. И с него се чувствам обичана, защитена и силна. Когато се скараме често му казвам, че го мразя и се чувствам пълна глупачка затова, че съм още с него. Но да чукна на дърво в останалите моменти не съм имала съмнения, че това е човека за мен и най-вече, че това е мечтания баща за моите деца...
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #110 -: февруари 21, 2008, 21:13:54 »

Ей сега прочетох темичката за съмненията преди сватбата и ако знаете, че точно както Ава преди няколко месеца се чувствам напоследък. Ама едно към едно...все едно съм седнала и аз съм напислала всичко  Плачещо момиче. Изпращяла работа...мислех, че аз съм много емоционална или нещо не ми е в ред, щом такива мисли ме завладяват...ама то не може на ден по три пъти да се караме и после пак да се обичаме...
Даже бях сигурна, че слагаме край и после дори не можех да повярвам,че са ми минали такива мисли през главата...
Ееееййй, ама някои от нас наистина много тежко преживяват нещата...но някак като видиш, че и някой друг е изпитвал същото се успокояваш...Напоследък само се обвинявам, че едва ли не съм луда и истерична  girl_impossible
Сега знам, че всичко лошо отминава, важното е само, че се обичаме  heart ( е, няма как да не спомена, че преди два дни се опитвах да убедя милото, че това изобщо няма значение и как просто не сме един за друг   GROAN)
Благодаря ви, момичета за темичката  thank you


Миличка, не се притеснявай- ще се уталожат нещата! give_rose Ние вече далеч не се караме така, както когато писах предишните постове.  pardon Понякога пак се сдърпваме,но вече без такива обиди и тежки думи. Тоест пак ги има, ама като кажа "Тогава си вземай пръстена и няма да има сватба", чак ми става смешно вътрешно, а той пък пуфти от досада, защото знае, че това са само приказки. Или пък той като каже нещо в тоя дух, аз отговарям "Дааа, това за 100-тен път го казваш" blush Но някак се изморихме да се караме за глупости и минават по-бързо нещата. pardon Разреждат се караниците, и е по-добре. Може би се минава през някакъв период в определен тип връзки и при определен тип хора...  pardon
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 22, 2008, 09:54:08 »

Всяка връзка минават през такъв етап момичета !Не бих повярвала ако някой ми каже (особено ако са отдавна и са били малки като са тръгнали), че никога не са имали период на скандали и караници!Но всичко отминава с времето, хората се нагаждат един на друг, променят се или свикват и всичко се нарежда!Така че спокойно - всичко ще отмине и ще бъдете толкова щастливи по-нататък, че дори няма да си спомняте за тези неща.. Wink
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #112 -: февруари 23, 2008, 21:00:02 »

Напълно съм съгласна с didi_vla1983! Всичко е въпрос на уталожаване в добрия смисъл на думата. smile
И аз съм имала изблици на помисли дали сме един за друг на втората година от връзката ни (вече сме почти 8 години заедно twohearts)! Луда работа crazy
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 17, 2008, 15:46:39 »

За мен сватбата е един от най-важните моменти в живота на човек!И точно затова, този специален момент изисква  сериозно отношение, внимание и подготовка. Място за съмнения няма. Човек мисли преди това, преди да каже „да” и ако нотките на съмнението се прокрадва, то значи времето за  този ден още не е дошъл. За мен сватабата е празник на любовта. Израз на онази любов -  силна, разтърсваща,дълбока, изпепеляваща... Израз на чувста и емоции, които магат да бъдат изпитани само и единстевно тогава когато човек е израснал и стигнал до онзи момент в жинота си,  когато  чувства със сърцето на другия , когато гледа през очите на  човека до него, когато мъжът и жената се сливат и спират да съществуват и се прераждат в едно-СЕМЕЙСТВО
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 04, 2008, 17:38:51 »

Сватбата е най-прекрасния ден в живота за една жена. Аз винаги съм мечтала за този ден. След като се роди детето ни бях загубила надежда, че някога ще се случи. Но както е казано - всяко нещо с времето си. Съпруга ми не е държал на този ден толкова, колкото аз, но го направихме макар и след 12 години връзка. Толкова съм щастлива, еуфорията ми още не е преминала и дори той си призна, че това е нещо, което не може да се опише с думи, а трябва да се изживее....
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines