Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:56:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как да се справим със съмненията преди сватбата?  (Прочетена 47728 пъти)
 
sladuranka
Регистриран

Публикации: 1


« -: август 24, 2006, 10:46:20 »

Dance
« Последна редакция: февруари 21, 2008, 19:32:07 от fiibi_bg » Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #1 -: август 28, 2006, 10:27:31 »

За мен сватбата е нещо много лично и сантиментално,нещо,което е лично изживяване за мен и половинката ми и начин да съберем всичките възможни приятели и роднини на едно място,за да имат после материал за обсъждане.Освен това предполагам,че скоро няма да си правя толкова скъп купон,така че мисля добре да ги напия и нахраня,като ще давам няколко хиляди за един ден,поне да си изкараме добре.
Не ме разбирайте погрешно,аз съм много романтична,но едва ли всички други присъстващи ще са. pleasantry
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2006, 10:30:56 »

За мен сватбата си е била винаги едно събитие което е много важно за мен. Затова когато ми предложи настоящият ми мъж бях най щастливото момиче Dance И затова и на самото бракосъчетание в съвета не можах да си сдържа сълзите и не можах да си кажа думичките give_rose Просто това за някои е нещо съвсем нормално, обикновен празник , вкойто си с булчинска рокля, но за мен е мног оповече затова и държах на църковен брак . Това наистина е нещо свещено и трябва всеки да го приеме так не само ритуала , но и брака. angel
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #3 -: август 31, 2006, 10:36:21 »

Напълно съм съгласна с всички вас!  good Но като се замисля, че има бракове по сметка...... cray съжалявям ги такива, просто не знаят какво изпускат! Цялата емоция от тържеството, от споделените чувства, от любовта, която се носи във въздуха....Ох разнежих се и се  cray Но като цяло това е ден, който се помни за цял живот! И оставя най-красивите първи спомени за едно младо семейство!   drinks
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #4 -: август 31, 2006, 10:42:30 »

Цялата емоция от тържеството, от споделените чувства, от любовта, която се носи във въздуха....Ох разнежих се и се  cray Но като цяло това е ден, който се помни за цял живот! И оставя най-красивите първи спомени за едно младо семейство!   drinks

Кокло хубаво си го казала, миличка!  blush heart give_rose kiss2 Dance LOVING LOVING
blush blush blush blush blush blush blush blush blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 20, 2006, 12:11:40 »

Ох, след като се преживее всичко чувството, което остава е просто неописуемо!!! heart LOVING CHEERS любов заедно Наистина този ден е най-невероятния, сбъдната мечта, приказка... Dance angel
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #6 -: октомври 23, 2006, 15:43:06 »

Сватбата е вълшебство, но когато е с любов. Двамата младоженци трябва да бъдат изключително уверени в целта си и един в друг. Тя е край на един малко самотен период от живота и официално начало на най-наситения с чуства, емоции, събития ден! Пожелавам сватба от любов на всеки, пожелавам всички да сме късметлии, за да намерим вярната половинка и да имаме огромните сили да отблъснем проблемите от пълноценния ни живот! Пожелавам го на всички вас!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 23, 2006, 15:55:49 »

Сватбата е вълшебство, но когато е с любов. Двамата младоженци трябва да бъдат изключително уверени в целта си и един в друг. Тя е край на един малко самотен период от живота и официално начало на най-наситения с чуства, емоции, събития ден! Пожелавам сватба от любов на всеки, пожелавам всички да сме късметлии, за да намерим вярната половинка и да имаме огромните сили да отблъснем проблемите от пълноценния ни живот! Пожелавам го на всички вас!

прекрасно пожелание, Sheila, БЛАГОДАРЯ ти и да ти се връща!!! give_rose hiphip give_rose LOVING
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 15, 2006, 10:44:07 »

За нас този ден беше като магия, като сбъдната мечта , на границата на реалността и вълшебството.Пожелавам на всички сватбеният имм ден да бъде прекрасен и незабравим,наситен с всички положителни емоции , които може да побере човешкото сърце! heart любов заедно Good luck Sunshine chiburashka heart
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 24, 2007, 12:47:30 »

Бреййй, тук чета само някакви някакви супер отзиви за вълшебства, приказки, сбъднато сънища и др. подобни.
За също си харесвам сватбата, но мога да кажа, че ми мина напрегнато, бързо, всичко беше под час.....Всеки те дърпа, при всички искаш да отидеш, а дефакто се получава така, че на най-близките най-малко внимание обръщаш. А не точно това съм си представяла в мечтите. Все пак това е реалността, истинският живот... Не ми се сърдете, не искам да обидя никого, но определено не вярвам, че на всички сватбата абсолютно безоблачно и това е най-невероятното нещо, което има се е случвало някога  crazy Тези думи, на мен лично, ми се струват малко пресилени и не съвсем искрени.
В заключение ще кажа - на чужда сватба е по-хубаво  ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 24, 2007, 14:06:16 »

Цитат
Не ми се сърдете, не искам да обидя никого, но определено не вярвам, че на всички сватбата абсолютно безоблачно и това е най-невероятното нещо, което има се е случвало някога   Тези думи, на мен лично, ми се струват малко пресилени и не съвсем искрени.
В заключение ще кажа - на чужда сватба е по-хубаво 
buba_mara не вярвам тук да има човек,който да се обижда за нещо.Относно незабравимият и вълшебен аз с чиста съвест казвам ,че за мен беше точно такъв.Някъде бях писала /съжалявам за повторението/ но това е въпрос на организация!Единственото нещо за коео по-късно се притесних е че не обърнах достатъчно внимание на сестрата на мъжлето.Някак си я позабравих.На нашата сватба имаше 45 гости като 5 от тях бяха възрастни,всички други бяха млади.Никой за никъде не ме е дърпал и за нищо не ме е притеснявал.Това бяха най-верните ни приятели.Ожених се на 30 год като зрял и мъдър човек със също такива приятели,които знаят къде е границата!Имахме време за всичко и за всички.Имахме и прекрасна първа брачна нощ.Съпруга ми беше също много щастлив и необременен,гарантирам за това!Но всъщност да не прекалявам има темичка за това как е преминала нашата сватба.Това наистина беше най-вълшебният ден в живота ми.На снимките ужасно много ни личи! yahoo
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 24, 2007, 15:49:48 »

Ок, приемам, че е било така при теб. Но не вярвам на поне 50 % от всички останали. Просто ми звучи като заучена реплика с цел да не почерним "великото събитие". Аз съм откровен човек, който не се притеснява да си признае гафовете и несполуките.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 24, 2007, 15:56:46 »

Ок, приемам, че е било така при теб. Но не вярвам на поне 50 % от всички останали. Просто ми звучи като заучена реплика с цел да не почерним "великото събитие". Аз съм откровен човек, който не се притеснява да си признае гафовете и несполуките.
Честно да ти кажа хубаво е човек понякога да гледа така на нещата,защото сигурно има хора ,които преувеличават!Но аз не!Много зависи кой е на сватбата и кой дирижира всичко.А нали знаеш как е:Който плаща той поръчва музиката! crazy
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 24, 2007, 16:08:51 »

Да ти кажа точно ние двамата с мъжа ми "поръчвахме музиката" - и от финансова и от организационна гледна точка. И точно от там дойде проблема. Защото през цялата сватба /в ресоранта особено/ ние трябваше да се грижим за уюта и приятното изкарване на гостите /така да го кажа/.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 24, 2007, 16:15:16 »

Да ти кажа точно ние двамата с мъжа ми "поръчвахме музиката" - и от финансова и от организационна гледна точка. И точно от там дойде проблема. Защото през цялата сватба /в ресоранта особено/ ние трябваше да се грижим за уюта и приятното изкарване на гостите /така да го кажа/.

Ясно, разбирам те, напълно, сега!!! good

При нас моите родите се погрижиха за всичко и ние само се забавлявахме!!! girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines