Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 06:05:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детско парти  (Прочетена 21541 пъти)
 
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« -: август 24, 2011, 12:48:05 »

Моята дъщеря скоро ще направи 2год. и за това искам да и спретна готино детско парти  . За сега темата на партито ще бъде :"Никол в страната на цветята".Много се вълнувам и започвам подготовката от сега . :danceg:Ще съм ви благодарна ако давате идеи за декорация и разни за децата
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 24, 2011, 13:52:16 »

Защо тази тема не е в основния форум? И аз много се вълнувам - на мен ми престои първи рожден ден.
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #2 -: август 24, 2011, 14:08:47 »

BASTET нова съм тук и не знаех къде да я публикувам ,ако можеш я премести много ще се радвам ако споделяме детайлите за бъдещите партита на нашите дечица
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #3 -: август 25, 2011, 10:52:08 »

Вчера от вълнение направих една пробна покана за партито под формата на папирус с розичка от хартия,мое произведение дано ви хареса


* DSC01520.JPG (27.73 KB, 120x160 - видяно 4067 пъти.)
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 30, 2011, 17:12:46 »

Мен пък ме вълнува къде е подходящо да направим първи рожден ден и какво хитро може да се измисли, ако има доста гости между 6 и 18 месеца...
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #5 -: август 31, 2011, 11:41:17 »

BASTET нашия 1-ви рожден ден го празнувахме в къщи и не се знаеше какво става,макар че бяха 7 деца и 7 майки,бяха е етапа на прохождане ,но иначе беше забавно.Може би в някой детски клуб  , но там е лошото че е  ограничено времето
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #6 -: септември 01, 2011, 11:16:08 »

Най-накрая направих и тейбъл картичките за малките гости


* DSC01633.JPG (36.16 KB, 338x336 - видяно 4814 пъти.)
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #7 -: септември 01, 2011, 11:16:55 »

А така изглеждат от вътре


* DSC01635.JPG (19.92 KB, 120x160 - видяно 4056 пъти.)
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2011, 21:24:12 »

А аз си мислех, че децата обичат спайдърмени, мечопуховци и бабрбипринцеси (аз лично не ги дишам и не знам как ще живея заобиколена от такива образи) и не им минават  разни изкуства като от сватбени покани.. добре че си ти да ме опровергаеш smile Твоята дъщеря наистина ли харесва не-розови покани без барби?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 03, 2011, 13:08:19 »

И мен ме вълнува въпроса: Къде да празнуваме 1ви рожден ден? ние ще го съчетаем с кръщене и ще е една малка-голяма лудница....
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 04, 2011, 18:21:27 »

С кръщенето е по-сложно, защото е прието "да се почерпи", трябва да поканиш и роднини и да ги понахраниш и понапоиш все пак. Докато детския рожден ден според мен трябва да акцентира върху прекарването на децата - на мен това да се иде на ресторант, възрастните да седнат да плюскат салата и да се наливат с ракия, децата да се мотат в 3-4 квадрата със зелен мокет тип изтривалка и две люлки, наречени "детски кът", като неходещите просто висят в ръцете на майките, които безпомощно ги разнасят насам-натам, и всичкото това изстъпление продължава до малките часове или докато децата се разреват неистово и родителите им с пълна досада рекат "уф, трябва да тръгваме, че то туй наш'то се не трае вече" (същото може да се случва и в домашна среда, че гордата майка да отбележи годишнината от родилните мъки с непосилна шетня след ордата гости) силно се различава от моята представа за детски рожден ден. Всичко трябва да е за децата, за родителите плато със сандвичи, евентуално торта (ако клубчето не те принуждава да я купуваш от 100 грама сладки или още по-скъпарска сладкарница) и нещо безалкохолно за пиене. Ние си имаме предостатъчно празници, годишнини, рождени и имени дни, че и на детския рожден ден да става пак стандартното. Така мисля аз. Говори се, че детето нищо не разбирало от първия си рожден ден, обаче това изобщо не е вярно, защото много дечица са обсебени от идеята за рожден ден, след като го преживеят, дори и да не помнят детайли. Обаче ако не са били център на вниманието, естествено, че нищо няма да разберат.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #11 -: септември 04, 2011, 19:45:50 »

 Като родител мога да кажа, че детското парти е едно незабравимо събитие за децата и техните родители. Но с написаното преди моя пост не мога да се съглася.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 04, 2011, 20:35:01 »

Надявам се да не обидя някой с написаното, но ще се изкажа като мама, на която  първия рожден ден на детенцето й вече е минал.
Бастет - съгласна съм!!!Възрастните си имаме достатъчно празници, някак изобщо не исках да превръщам рождения ден на малчо в един от тях (готвене-чистене-подреждане-шетня-сервиране-и тн...).
Да ви споделя какво направихме ние...Денят беше 24 май - слънчев, топъл и чудесен за разходка. А малчо от това разбираше най-вече, от разходки. Разбрахме се с нашите гости да ги заведем на разходка в Борисовата градина, облякохме малчо с най-леките спортни дрешки, той тъкмо се опитваше да проходи, и тръгнахме! Денят мина, изпълнен със закачки към малчо, балони, игри и похапване. Иначе, след като милия заспа на обяд, почерпихме останалите на едно заведение до езерото.
Трябва да ви кажа, че за него наистина беше голям празник! А тортата за всички беше една - обикновено нишесте малина, бисквити Закуска, с банан и стафиди. А Мишлето си похапна с удоволствие!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #13 -: септември 04, 2011, 20:59:47 »

Привет и от мен. Аз много обичам да организирвам такива събития като рожденни дни и купони. Нямам дете, но съм помагала в организацията на кръщенета и рожден ден на 1,2 и 3 годишно дете. В домашна обстановка бяхме украсили с много балони, надписи " Ч.Р.Д " имаше и шапчици за малчовците. За да избегнем момента, в който мамите на непроходилите още деца неможе дори да похапне от анганжимент към бебо имаше кой да залисва децата. Не е нужно да се наема детегледачка, а просто някой познат, който обича и би могъл да залисва децата. По този начин хем мамите хем и децата ще се забавляват. А сервирането и чистенето за жалост винаги го има. smile
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #14 -: септември 05, 2011, 16:25:38 »

Mishi и аз като теб много обичам да организирам всякакъв вид събитияи доста се старая.Например моята дъщеря ще навърши 2 годинки и нейните приятелчета са горе долу толкова големи,но много не ми се впечатляватна творенията,но пък майки те са очаровани от подготовката,а пък и аз искам някога като порасне моята дъщеря и разглежда снимките да види с колко любов и старание съм й подготвяла празниците
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines