Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 09:23:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maichenceto - 15.09.07  (Прочетена 29147 пъти)
 
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 02, 2007, 21:25:59 »

ЧЕСТИТО!

МНОГО РАДОСТ, ЩАСТИЕ И ДЪЛЪГ СЕМЕЕН ЖИВОТ!!!

 НАЗДРАВЕ!


* sv.gif (5.8 KB, 115x115 - видяно 2269 пъти.)
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #61 -: октомври 03, 2007, 09:04:57 »

Благодаря Ви милички за пореден път give_rose
Ей милички, аз подканвам хората за снимки от медената седмичка, а забравих да спомена за нашата..голямо съм пате tease.. insane
ПОнеже ние нямахме нищо предварително резервирано, нито пък имахме идея къде ще ходим, в понеделник след като изпратихме и последните гости, за отрицателно време стегнахме куфара и тръгнахме по пътя Варна -София...Гледахме гледахме картата и накрая решихме да отидем към Троян. Така вечерта се озовахме в едно много китно селце Чифлика. Много красиво и спокойно местенце. Така всеки ден след сутришното кафенце ние вадехме картата на БГ и избирахме следващата спирка. Маршрута беше Троян - Чифлика- Черни осъм- Калофер-Пловдив-Бачково-Асеновград - Копривщица-Ловеч - Плевен....Общо взето избирахе места където не сме ходили или места на които сме били  в детските си години.Голямо пътуване си беше laugh  moto НО беше многоо хубаво - само двамата далеч от всички и всичко yahoo DANCE...И така спонтанно без предварителни организации се получи и по-добре  DANCE....
Ще кача и малко снимчици в гарелията за тези на които им се гледка smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 03, 2007, 09:17:54 »

Браво мила!страхотно е било!И ние бяхме преди години на такава обиколка(но с резервации girl_wink) и си изкарахме вълшебно!така се радвам,че сте били толкова щастливи на сватбеното си пътешествие!С радост ще разгледам и снимките....
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 03, 2007, 13:06:39 »

Майче, Честита сватба  give_rose Дълъг и щастлив семеен живот CHEERS Много сте хубави  smile air_kiss CHEERS
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 03, 2007, 13:08:58 »

Майче доста места сте обиколили и вярвам ви е било много забавно !!!!! smile как ми се иска и на мен пак да се откъснем от ежедневието за малко !!! End End End
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 03, 2007, 13:13:32 »

Майче, сега гледах клипчето - страхотно е  girl_in_love Май е паднало голямо целуване  weddingday
Много добре сте направили с медената седмица - така непредвидено и изненадващо за вас самите къде ще ходите  good Аз имах същата идея за нашата медена седмица това лято, но не се получи, защото останахме на гости една седмица при познати в Търново  pardon Сега ще разгледам и снимките, ако си качила!  DANCE
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #66 -: октомври 03, 2007, 14:55:08 »

Да наистина милото се раздаде много на сватбата. Не че и през другите дни не е така, но той е много срамежлив , особено ако не познава някой, а на сватбата половината от моята рода е ги беше и виждал на снимка.. Затова и вечерта преди сватбата имаше инструктаж funnytooth от моя страна tease....Ако трябва да бъда честна май аз се оказах по-срамежливата на самия ден girl_haha....
Имахме организирана игра  от ДиДжея и братчето на милото  - обещания с балони. КОгато изтеглих  "Обещавам да те изненадам приятно тази вечер" позеленях от срам blush laugh
Иначе обещах и още: "Да се напивам прилично" funnytooth funnytooth funnytooth; "Да не стоя дълго пред компютъра" shok /аз работя като сист.админ и нали си представяте смеха в рестотранта. Идеше ми да кажа че ще напускам работа laugh/; "Да харча парите практично" и "Да си къпя бебчо всяка вечер" pardon
А той ми обеща : "Да мие чиниите" Bravo; "Да ме слуша дори и когато мълча" laugh yahoo; "Да ме заведе на меден месец където поискам"; "Да не се меси когато готвя Girl_hide"; "Да не се жени повече"  laugh.....Мисля че много добър ни беше късмета при тегленето pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 03, 2007, 21:34:07 »

мале мила изкарали сте си страхотно!много хубави снимки,а и както обичам да пътувам из България....Браво на вас! Bravo good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #68 -: октомври 08, 2007, 10:33:05 »

 yahoo yahoo yahoo DANCE  yahoo yahoo yahoo
МИлички познайте кой ме е видял на живо като булка yahoo...самата Veselyshko yahoo...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 08, 2007, 11:57:52 »

yahoo yahoo yahoo DANCE  yahoo yahoo yahoo
МИлички познайте кой ме е видял на живо като булка yahoo...самата Veselyshko yahoo...

maichenceto да знаеш Veselyshko е стархотна приятелка и много обича да изненадва
на моята сватба също дойде и ми стана толкова хубаво girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 08, 2007, 15:49:56 »

И на моята!!!Ама първо аз на нейната :laugh:Жалко,че на твоята Мйче не бях тук cray
Обаче много се рдавам за това,което прочетох в темата за бъдещите майки,ама не сикам да раздухваме работата докато не си 100% сигурна и спокойна,тогава искам обаче да се похвалиш и ще изпия 1 за ваше здраве! give_rose kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #71 -: октомври 08, 2007, 22:12:51 »

 cray cray Ох  недейте така де изчервявям се чак  Girl_hide
Майченце сладка искам да кажа че съм безкрайно ама безкрайно щастлива, че макар и случайно и без да знам тогава съм успяла да те видя  give_rose give_rose give_rose DANCE DANCE DANCE  yahoo Момичета такава прелест като нашето майче не може да се пропусне  girl_in_love Бяха страхотни- ама какво нещо са съдбата и случайността а give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #72 -: октомври 16, 2007, 13:15:30 »

Честито първо месече!Да го отпразнувате добре,ако не сте,защото и без това имате повод stork-gurl stork-boy
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #73 -: октомври 16, 2007, 15:00:07 »

Аххх страшно ме изненада мила shok DANCE...Благодаря ти многоо...А ние си го отпразнувахме снощи двамцата в къщи /около печката laugh/ и си пожелахме още много такива месеци да си имаме girl_in_love..НА всеки час си припомняхме какво сме правили точно по това време преди месец в ресторанта yahoo...И разбира се не забравихме да отбележим и месеца и от зачеването на бебчо DANCE..
Благодаря и на Ками /Alucinado kiss2/ - пожелавам ти го в най-скоро време мила...и както едно време седяхме с теб пред блока като деца...дано имаме възможност и един ден да гледаме нашите когато гостуваме на мамите blum

Благодаря и на двечките че се сетихте...стана ми много мило girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #74 -: октомври 17, 2007, 08:21:13 »

Миличка пожелавам ви да имате още безброй такива месечинки и след 9м. да се радвате на най- прекрасния и желан сватбен подарък  baby_girl baby_boy Baby_G Baby_b Baby bath А след някоя и друга годинка и на още поне едно малко сладко бебченцеее  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines