Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 09:23:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maichenceto - 15.09.07  (Прочетена 29148 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #45 -: септември 28, 2007, 11:35:05 »

mariana това беше много мило..изчервих се blush...Но наистина роклята си е хубавка...поне в моите очи.
Miri сладка, ресторанта е на Дружба, станцията на Министерски съвет - ресторант Европа.
Но аз до колкото разбирам не сме единствените прецакани...май това криене и крадене е станало запазена марка за по-голяма част от ресторантите в БГ.....за съжаление sad
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 28, 2007, 11:53:22 »

Майче, истинска принцеса си и имаш страхотни снимки, така че прави са момичетат, винаги има гафове, ама ккакво от това!??!? Ти си прекрасна и си се омъжила за своя принц-значи всичко е наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHEERS Dance CHEERS Dance twohearts goody hurrah Party time любов заедно Kinder Flower Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 28, 2007, 12:22:37 »

Maichenceto,разгледах снимките ви...прекрасни сте!!!Толкова хубава днвойка,а ти си много красива булка!!!За гафовете и аз мисля като другите момичета-тези неща ги има на почти всяка сватба,но важното е да не позволяваш нещо такова да помрачи вашият ден....Не мисли за тези неща,а си спомняй само хубавите моменти и се усмихвай ширико!!! ;)Желая ви цялото щастие на света и много,много любов!!!
Р.S. Още веднъж-прекрасни снимки!!! give_rose
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #48 -: септември 28, 2007, 13:29:57 »

Па- па -  па bigthanx..фоерверки и фанфарий....мая се изчерви като домат blush blush  blush
Благодаря ви милички BaBy и desislavka
BaBу на теб ти пожелавам много, много щура сватба /дано всичко при теб се нареди Good luck /, Деси вие също не ни отстъпвате kiss2
Момичета знаете ли - гледайки сватбения филм за хиляда и незнам кой път се обеждавам че наистина гафовете и неприятните моменти са останали незабележими за гостите....всички танцуват Party time, скачат goody, дивеят, тропат, пеят на микрофон даже singer /една моя колежка изпълни две страхотни балади , а по-късно и малката голяма кума  :laugh:ни поздрави лично с едно изпълнение/и какво ли още не...а ние с Ники weddingday цяла нощ....Май не е било толкова лоша сватба blush insane Blush
А снимките....снимките са от прекрасните Фотеви разбира се.....прекрасни хора, страхотен екип, ПРОФЕСИОНАЛИСТИ!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 29, 2007, 12:37:55 »

Майче,прекрасна си!Изглеждаш толкова спокойна и нежна в булчинската рокля girl_in_love  girl_in_love girl_in_love
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #50 -: септември 29, 2007, 22:26:17 »

Сега ги разгледах и аз - много нежна булка  girl_in_love. Пожелавам ви с времето спомените за сватбените гафове да избледнеят и да останат само хубавите спомени. И както си казала - важното е, че той е бил там, до теб и че вече сте семейство. Бъдете щастливи!  Dance
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 30, 2007, 11:10:35 »

майчето е един разкошен бонбон yahoo много си красива мила прекрасна булка  останах без думички и не нзая какво да ти кажа Oh my ... много да се обичате защото това е най-важното сътвори една чудна сватба и сега ще си създадете и един такъв живот give_rose girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 30, 2007, 21:42:15 »

Мила честито и от мен! Bravo @}->--Страхотна си!нямам думи направо!Роклята наистина е фантастична!А и с грима ис се справила направо блестящо! :bravo:Толкова сте сладки и щастливи!Обичайте се и най-важното уважавайте се и дано да сте толкова близки като остареете,че дори като си мълчите да си "говорите"! girl_in_love heart
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #53 -: октомври 01, 2007, 11:27:52 »

Милички , за пореден път ви благодаря give_rose give_rose give_rose..Толкова много ме радвате и ме карате да се чуствам специална. Радвам се че ви открих и можах да споделя и хубавите и лошите моменти с вас..от началото до края thank you thank you thank you. Незнам как да ви се отблагодаря за всичко ...думите ми не стигат....writer.
Обикнах ви всички до една kiss2..
И затова искам да споделя с вас най-красивите и сладки моменти от нашия сватбен ден

http://www.youtube.com/watch?v=H1SVo7hjqHc

Целувам ви всички give_rose
« Последна редакция: октомври 01, 2007, 11:37:45 от maichenceto » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 01, 2007, 12:14:20 »

Миличка искам да ти кажа,че сте наистина прелестни и виждам,че и при вас Фотеви са си свършили идеално работата.Също както когато гледах края на нашия филм и на вашия се просълзих-страхотно ги правят!И снимките ви са страхотни,но като сте такива сладури няма как!И при нас имаше много гафове,за някои съм разказала,а за други не ми се и говори,но наистина те бяха хората,които ни развеселяваха и оправяха ситуацията!Скоро ще пусна и моите снимки и клипче.
А младоженеца наистина е много влюбен-толкова много целувки си получила!Можеш само да бъдеш много доволна и щастлива от сватбения си ден въпреки гафовете!Някои въпреки перфектните си сватби не могат да се похвалят с толкова целувки и любов,които ти си получила на този ден!Обичайте се все така! girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 01, 2007, 12:47:07 »

Майче много сте сладки !!!!!! страхотно клипче !!!!!! smile  искренно ти пожелавам винаги така да се обичате !!!!  направо ме  cray cray това клипче и ми стана едно такова хубавоооо !!!!!!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 01, 2007, 12:47:51 »

Миличка, това клипче е божествено  girl_in_love ! Както казва Тонита личи си колко много се обичате, очите ви искрят и колко много любов струи от целувките ви...  Вие сте толкова хармонична двойка и така се допълвате - като денят и нощта, като земното и небесното. Той - земен и нежен влюбен мъж, а ти - приказен ефирен ангел.  girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 01, 2007, 12:52:17 »

Миличка, това клипче е божествено  girl_in_love ! Както казва Тонита личи си колко много се обичате, очите ви искрят и колко много любов струи от целувките ви...  Вие сте толкова хармонична двойка и така се допълвате - като денят и нощта, като земното и небесното. Той - земен и нежен влюбен мъж, а ти - приказен ефирен ангел.  girl_in_love


ееееееее Принцеске винаги съм се кефила на мненията ти !!! все едно приказка разказваш !!!!! smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #58 -: октомври 01, 2007, 13:02:02 »

Еййй сладкит ми те girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2...стархотни приятелки сте - да знаете give_rose give_rose give_rose
Тони благодаря ти за пореден път и нямам търпение да видя и вашето клипче - Фотеви наистина са магьосници,
Ели, миличка и у мен този клип буди същите емоции cray girl_in_love cray
Принцеске сладка и неповторима това
и така се допълвате - като денят и нощта
страшно много ме разсмя laugh....То милото си е многоо малко по-беличък, но след летния сезон сезон разликата ни става драстична laugh tease
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 01, 2007, 13:13:49 »

Наистина сте много хубави, и клипчето е супер!  DANCE Пожелавам ви щастлив семеен живот и винаги да сте така влюбени!!!  kiss любов заедно
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines