Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 07:26:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maichenceto - 15.09.07  (Прочетена 29135 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #30 -: септември 21, 2007, 14:59:01 »

Ето ме и мен след кратко, но много сладко пътуване:)
Благодаря на всички за пожеланията give_rose Много сте мили..и няма да крия че липсата на връзка с вас не ми беше никак приятна.
Аз все още нямам снимки от сватбата cray, но се надява вече до 5 дена да си ги получим, а от медената седмичка че ги кача утре в галерията blush
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #31 -: септември 25, 2007, 11:32:20 »

Аз май ще си спестя разказчето за сватбения ден /като гледам няма много интерес Girl_sing/ затова ето много малка част от обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176140

Искам да благодаря на всички съфорумки за идеите, мненията и предложенията...всички бяха ценни за мен. give_rose
А на всички бъдещи булки пожелавам приятни емоции по време на организацията и се наслаждавайте на всеки миг...защото всичко минава много бързо и неусетно
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 25, 2007, 11:45:17 »

Аз май ще си спестя разказчето за сватбения ден /като гледам няма много интерес Girl_sing/ затова ето много малка част от обещаните снимки:
Аааааа няма да се разберем така... beating beating beating...какви са тези умозаключения... Oh my .......сядай да разказваш...че ще се саморазправяме....(хехе шегичка.... tease).....!!!
 give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #33 -: септември 25, 2007, 12:02:41 »

Никакви такива да си ги нямаме  beating С нетърпение ще чакам разказчето ти мила така че започвай да пишеш  girl_in_love kiss2 Сигурна съм че и другите момичета ще искат да го прочетат good Хайде сладка започвай ние ще четем с голяяяяяяяяяяяям интерес  give_rose give_rose give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 25, 2007, 12:06:25 »

Мила чакахме да ни покажеш снимкки !!! много сте красиви и нежни !!!! smile има една снимка, която ми е фаворит на пейката и отражението ви е в езерцето !!!!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love


ииии разказче моля !!!! smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 25, 2007, 12:30:27 »

Миличка , честито още веднъж,  CHEERS имате много хубави снимчици smile
Оскам да кажа също че като цяло много ми хареса- а и колко сте лъчезарни  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Пожелавам Ви дълги години щастлив семеен живот smile give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #36 -: септември 25, 2007, 12:36:25 »

Майченце,мога само да стискам палци моята рокля да стане толкова хубава като твоята /ако си спомняш,моделът беше почти същият Wink/.Снимките ти са прекрасни, но то е защото ТИ си била прекрасна! give_rose Аз ли не разгледах всичко, или наистина няма снимки от ресторанта?  crazy
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #37 -: септември 25, 2007, 12:45:02 »

 blush
Аз може би съм една от малкото булки които са....да кажем разочаровани от сватбения си ден /малко силно го казах  crazy/, по пак си остана незабравим и неповторим за нас. CHEERS
Фаловете и гафовете се редуваха един след друг....и аз и милото се изпокарахме с двете майки още от сутринта..и може би от там започна всичко....И двамата се оказа че сме се обличали самички без някой да е около нас...аз до последно седях по чорапки и обувки на половина гримирана, когато ми се обадиха че тръгват към мен, а всички се суетяха как изглеждат и как са се накиприли hysteric ....Успях с помоща на най-добрата ми приятелка да се облека...довърших грима и...те дойдоха.....И аз и милото бяхме през нервен срив......Стискахме зъбки до последно....Организацията си беше изцяло от нас и съответно всеки ни дърпаше я да му се плаща, я нещо и някой не е разбрал какво трябва да направи...А всеки си имаше някакви "отговорности" за деня..за да можем ние с милото да се наслаждаваме на всеки миг....еее не се получи така...
Единствено прекрасните ни фотографи /Фотеви/ бяха хората които успяваха да ни разсмеят и накарат да се усмихваме...Страхотни хора    kiss2
Другия хубав спомен който имам от деня е ритуала...беше вълнуващо.Бяхме с битов ритуал и беше много ......Българско...
От там нататък всеки ...абе волна програма..Попа закъсня..друг някакъв дойде да започне венчавката, после се включи и другия...Започнаха да спорят кое след кое е ...а ние с Ники се споглеждахме и се чудихме да се смеем ли или да плачем.
Последва втората фотосесия на която се освежихме и заредихме емоционално...
С влизането в ресторанта бях очарована от обстановката /за съжаление нямам много снимки на самите маси но ще се опитам да покажа нещо/ но беше много семпло, в бяло и бананово - розово /трудно за определяне laugh/ и белите балони над дансинга придаваха една....романтичност на обстановката. girl_in_love
Но до тук.....Ресторанта се показаха като пълни селски душици...чак не ми се говори...първо не извадиха всичко по масите от това което беше внесено, тортата половината си я запазиха, и като капак ни изгониха в 12.30, като уговорката беше да се седи до края  като си доплащаме на час. При едно от хората някои събори единия свещник, което всъщност си беше една обикновенна чиния за хранене върху метална поставка, пълна с камъчета и една голяма свещ. Никак не ми е за 20 лв, но приказките и физиониомиите които чух и видях помрачиха настроението ми ..а това беше едва в началото на вечерта... както и да е...всичко мина вече и се надявам да забравя всички тези моменти..и сега гледайки филма и сватбения албум се сещам всъщност колко хубаво е било Girl_sing
И все пак цяла вечер бях на дансинга и се усмихвах широко и...бях щастлива...защото Той беше винаги до мен girl_in_love
Та така мина моя сватбен ден милички pardon....
Искам и да допълня нещо в подкрепа на моите прекрасни шивачки от МИНОН -Бях очарована от обаждането им.. Oh my ...  Те не ме бяха забравили и се обадиха да ни поздравят...това беше много мило и аз никога няма да го забравя.Незнам дали на някой до сега му се е случвало но това беше много вълуващ момент за мен. Благодаря ви Минон, и специално за чаровната Златина kiss2give_rose /надявам се да прочетат някой ден поста/
Обещавам скоро да кача повече снимки
 give_rose give_rose give_rose Bravo :bravo:Благодаря ви момичета Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #38 -: септември 25, 2007, 13:11:20 »

Абре Майче сладко, защо си такова черногледо,бре!  kiss2 Tongue На теб все още са ти останали издънките в мисълта! А според мен историята с поповете  :priest:е едно от най-забавните неща, които съм чела- да тръгнат да спорят кое след кое е  funnytooth Само си представям картинката- 2 попа, мърморят и обръщат страници, а младоженците се споглеждат и чакат да им кажат какво да правят-да обикалят маси там каквото друго се прави.  girl_haha
Важното е /неее,няма да коментирам изобщо майките и кой е смятал за най-важно да се наконти  Makeup  MANICURE, и за плащанията и т.н./,че двамата сте усещали специалността на момента в погледите си  twoheartsgirl_in_love
И съвсем скоро ще ти останат само хубавите емоции като гледаш прекрасните снимки, а другите неща също ще ти се струват забавни! Bravo
И чакаме още снимки!   look
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 25, 2007, 13:18:26 »

Чудни снимки! Майче и аз съм на мнение, че скоро ще ти останат само хубавите спомени!  girl_in_love Важното е че вие сте щастливи! И ви пожелавам с всеки изминал ден заедно да бъдете още по-щастливи!  twohearts любов заедно
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #40 -: септември 25, 2007, 16:18:05 »

Миличка въпреки неприятните моменти това пак си е вашият единствен и неповторим ден give_rose give_rose give_rose То наистина няма как да не се ядосваш на тези неща и да не ти е криво- но с времето ще останат хубавите спомени и моменти give_rose Танцувала си постоянно, твоят любим е бил до теб през цялото време и те е гледал с обожание- спомняй си за тези прекрасни моменти мила  girl_in_love А за поповете- наистина са малко хамави- на сватбата на брата на милото- объркаха иментата на младоженците- но здраве да е Wink То без гафове не може  Girl_sing Така че сладка най- важното е че сте си заедно с милото и се обичате  girl_in_love
А на снимките си просто божествена- направо си самата прелест сладка Bravo give_rose
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #41 -: септември 27, 2007, 14:56:59 »

Благодаря ви милички kiss2...знам че всички неприятни емоции ще се забравят и ще остане само спомена от прекрасната ни сватба, но единственото нещо което ми тежи е че не изживяхме пълноценно този ден, а едва сега когато гледаме за пореден път сватбата и прелистваме многократно сватбения албум изживяваме всеки запечатан миг....
И.....Радвам се че съм ви харесала и като булка blush
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #42 -: септември 27, 2007, 15:17:12 »

Maichenceto, вече мога да ви поздравя като семейство :CHEERS:Сега видях снимките в галерията ти.Не мога да преценя дали роклята ти стои прекрасно или ти стоиш прекрасно в нея girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 27, 2007, 15:49:06 »

Мила сладуранке, на всички сватби стават безброй гафове в това съм 100% убедена. Повярвай ми - няма сватба (в България), която да е 100% перфектна. На моята сватба също имаше доста гафове, но въпроса е да не си ги слагаш на сърце. При мен имаше почти същите изцепки от страна на ресторанта (половината вино, което бяхме внесли така и не го сервираха и даже ни излъгаха, че се е изпило; най-горния пласт от тортата, който беше предназначен за нас младоженците така и не ни го дадоха; по едно време сервитьорите съвсем бяха забравили да зареждат масите с минерална вода и гостите умираха от жажда; да не говорим че управителя ни беше излъгал, че ресторанта има климатик, а той нямаше и изпукахме от жега) но важното е да не обръщаш внимание на тези неща, защото за съжаление това са НОРМАЛНИ ЯВЛЕНИЯ В НАШАТА МИЛА РОДИНА. Навсякъде и за всичко се циганят и гледат да те прецакат, но ти не трябва да позволяваш това да ти развали един от най-хубавите празници в живота. И при нас най-голямата изцепка (когато не искаха да ни пуснат в ботаническата градина, където щяха да се проведат и двата ритуала) коства много нерви на всички нас, но аз си бях казала, че ще се настроя да игнорирам всички проблеми и само ще се наслаждавам. Така че не се ядосвай за нищо, а се опитай да си припомниш само положителните моменти от сватбата, които несъмнено са били много!  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 28, 2007, 10:55:18 »

Аз се присъединявам към Бени - наистина винаги има гафове и не трябва те да помрачават този прекрасиен. мисля ,че би било хубаво да споделиш с нас за ресторанта, за да не се излъжат и други момичета да им ползват услугите. Защото това , което чета е направо безобразие.
Иначе ви желая много любов, много късмет и винаги така да се обичате и да бъдете щастливи.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines