Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 09:16:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се борите със синузита?  (Прочетена 24582 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #15 -: ноември 01, 2011, 18:04:18 »

panteryx как си? Пробва ли някое от лекарствата и има ли ефект при теб? Надявам се да се чустваш по - добре и да сме успели да ти помогнем.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 05, 2011, 16:01:03 »

Здравейте момичета нещо напоследък много работа ми се отвори и нямам време да влизам тук  sad и като прочетох отговорите бързам да пиша.
Миши за спрея ми поискаха рецепта в аптеката и затова не съм го взимала.Преди време имах много тежка нощ събудих се с адска болка в главата с повръщане ,гадене и световъртеш.Мъжът ми толкова се изплаши ,че мислеше да вика бърза помощ ,но добре че намерих един аулин в аптечката и ми отмина.СЛАВА бОГУ!
Отидох при личната докторка и тя ми даде направление за невролог и от там като се почна ренген на синусите,после видя че ми бил много твърд вратът и ме прати и на ренген на вратните прешлени и се оказа ,че освен познатият ми синузит имам и изкривяване на 4 прешлена на вратът ,което най-вероятно и това предизвиква силното главоболие.Пих един тон хапчета ,ходих на уши нос гърло и доктора ,който ме прегледа ми изписа геломиртол форте и засега не ме е боляла главата (от синузита),но сега трябва да ходя на физиотерапия да си сменя възглавницата и матракът със специални ортопедични. shok
Общо взето много много неща.
Рени за Синупред трябва ли рецепта ,ако пак ме зацепи главата?
Bibsi8792 мила ,нагревките с едра сол мен не ме облекчават ...Ама изобщо,но при мен общо взето вече не се знае от какво ме боли главата от синузита или от изкривяването но вратът girl_impossible
Tonina благодаря за статията  smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #17 -: ноември 05, 2011, 17:19:41 »

Оххх милата разбирам те напълно. Желая ти скорошно оздравяване и се надявам всичко да се оправи. Дано физиотерапията има ефект и болките да отминат.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 05, 2011, 23:39:03 »

Рени, за Синупрет трябва ли рецепта ,ако пак ме зацепи главата?

Досега не са ми искали рецепта да Синупрет-а. Само да уточня, че го има в два варианта Синопрет и Синопрет Форте. Форте-то е по-силния препарат.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 06, 2011, 11:10:53 »

 Миши  give_rose Благодаря ти!
  Рени ако се наложи ще си го взема ,но дано вече не се налага ,защото ми писна да се тъпча с всякакви видове лекарства. smile
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #20 -: ноември 10, 2011, 20:29:59 »

Пробваме хомеопатия и процедури с професионален домашен ихалатор с натр.хлорид. Горе-долу има ефект,особено инхалациите за детето
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 28, 2011, 08:32:39 »

Аз също имам проблеми със синусите, откакто живеем в Колорадо заради сухия климат.На мен ми помагат редовните промивки със солена вода. Правя ги с Neli Pot като водата се вкарва от едната ноздра и изтича от другата. За сега не съм имала проблеми , откакто започнах да си правя редовно (превантивно) промивките.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines