Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:07:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се борите със синузита?  (Прочетена 24583 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« -: август 18, 2011, 16:41:50 »

Здравейте , гледах гледах но не видях такава тема и затова реших да пусна една такава ,тъй като мен лично ме интересува, а и за съжаление има много хора ,които страдат от това заболяване .В нета не можах да намеря нещо ,което да НЕ СЪМ ПРОБВАЛА ВЕЧЕ!Така ,че ако някой има идея как да се справя с тежък и хроничен синузит да помага. welcome-2
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #1 -: август 19, 2011, 19:57:08 »

Брат има такъв проблем (синузит)и му предстои хирургическа операция. Не се плаши, кадърни лекари ли са- ще ти помогнат. Успех в борбата със синузита!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2011, 20:21:34 »

stoyanov  smile това е нещото ,което ме плаши най-много и до последно ще стискам зъби ,за да не се налага да ходя да ми правят пункция ,защото съм чувала ,че и това не помага особенно ,защото е само временно решение.След известно време пак се появява ,а пък и самата операция не е никак лека..
От известно време ,какво ли не съм пробвала ,но засега нищо няма ефект  nea всичко е само временно (при мен 1 седмица) и пак започва да ме боли. sad
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 03, 2011, 10:55:14 »

На скоро ми попадна една брушура за прополиса.Става въпрос за Propolin и Propolstom-тях ги дават за синузит. http://www.bgdrogeria.com/index.php?main_page=product_info&cPath=66&products_id=837 това е за прополина.Надявам се да е от полза  pardon
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 20, 2011, 22:10:48 »

Много неприятно!Дано да се повлияе от някое лекарство,без да има нужда от пункция.  girl_impossible
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: септември 21, 2011, 11:50:39 »

Майка ми имаше синузит и се лекуваше като нагорещи морска едра сол до колкото може да търпи. Колкото по - топло толкова по - добре. След което я слага в една кърпа и я поставя на челото. Малко е неприятно, но имаше ефект поне при нея. Така няколко пъти на ден. Поне при нея помагаше, но всеки си знае организма все пак.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 21, 2011, 19:18:16 »

 carlyangel Положението е много трагично  sad
Миши мила ,благодаря за съвета ,но и това съм го правила безброй пъти,но  ефектът е само временен (при мен 30 мин. след нагревки с морска сол)Пробвала съм какво ли не ,като се почне с един тон лекарства антибиотици,Назодрен(ефектът беше 1 месец),Ибупром синус,бабините рецепти(мед с сок от лук се капе в носа)и какво ли още не.....
Сега в момента пия едно хомеопатично лекарство  Gelo Myrtol forte и ще видим дали ще има ефект  crazy
При най-лекият полъх на вятърът и аз пак съм с зверско главоболие bad
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #7 -: септември 21, 2011, 19:57:02 »

Мила ми panteryx много добре те разбирам как си. Аз дълги години имах алергия ( и все още, но мноооогоо по - лека ). Бях се пристрастила към капките за нос, а след прегледа докторката едвам не припадна от резултата. Тези неща са ми действали като наркотици. Изписа ми едно лекарство, което се впъсква в носа и има аромат на цветя. Ще се опитам да намеря рецептата. Същото го изписаха и на приятелят ми и той е като теб. Най - малкото и веднага с запушен нос. А за главоболитео - от носа ли ти се получава? Защото и с него се боря от много години. Едва предната зима ми правиха изследвания и изписаха хапчета, които наистина ми помогнаха, но имат странични ефекти като постоянна сънливост, постоянен апетит и вероятност за качване на килограми. При мен и двете се появиха и ги спрях, но главоболието отмина. Ще се опитам да намеря точното име на спрея, за да не те подведа сега и ще ти пиша.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 24, 2011, 18:05:41 »

Миши съжалявам за теб ,алергиите пък са още по-страшни  crazy (за моя радост нямам никакви алергии,но знам че се нещо ужасно)
Главоболието ми е от синузита ,а иначе ако успееш да намериш рецептата за спрея ще съм ти ужасно благодарна  give_rose give_rose give_rose give_rose ,защото честно казано вече не виждам спасение ,при най-лекият полъх на вятърът и веднага съм с запушен нос и главоболие  sad
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #9 -: септември 25, 2011, 12:58:42 »

Изнамерихме рецептата  blum
 http://apteka.framar.bg/21000711/%D1%84%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B5-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9-50-mcg-120-%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%B8#.Tn8Ik-wl-vk
Това е спрея на нас страшно много ни помогна наистина. Дано помогне и на теб. Обаче незнам с точност дали е само с рецепта или може и без нея. Споменах за твоето състояние докъто търсехме рецептата, та ми казаха, че сега рекламирали някакво ново точно за синузит. Та и то можело да даде добър резултат.
Успех и дано скоро се излекуваш напълно.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2011, 20:40:16 »

Миши  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Златна си  smile още утре ще си го закупя ,стига да не ми поискат рецепта и ще пиша  good Ох, дано има спасение за мен  pardon
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #11 -: октомври 01, 2011, 20:54:38 »

panteryx, напълно те разбирам. От няколко месеца пия какви ли не противоалергични (при мен става дума за суха кашлица) и нищо не помагаше. Сега обаче ми изписаха ЕРИУС и определено дава добър резултат. Прочети тук, дано да съм ти полезна. 
http://apteka.framar.bg/01005273/%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%83%D1%81-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-5-%D0%BC%D0%B3-10
Активен
titikaka
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #12 -: ноември 01, 2011, 11:28:28 »

пробвай -хомеопатичното Цинабсин
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #13 -: ноември 01, 2011, 11:57:17 »

Нагревките от едра сол облекчават много .ПОне при мен действа незнам smile Бабин елач но  blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 01, 2011, 12:18:11 »

Синупред и Геломиртол форте хапчета с Пиносол капки. Това ми помага на мен, само че се подгответе от синупред-а да ви трябва кофичка, в която да текат секретите. Другото, което съм пробвала е морската сол, има ефекти  то добър, ако преди да го направя съм пила Геломиртол и съм сложела капки, тогава ефекта е уау.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines