Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:17:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valtsvet 17.09.2011г.  (Прочетена 8483 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« -: август 18, 2011, 11:49:22 »

Мила, ето че дойде време и ти да ни разкажеш в твоята лична темичка до къде си стигнала с подготовката, как върви и какво още ти остава danceg Хайде разказвай и да напълниш темата с мнооооогоооо прекрасни емоции girl_wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 18, 2011, 12:11:39 »

Честита темичка чакаме разказчета и вълнения покрай подготовката Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 18, 2011, 13:46:36 »

леле имам си и аз темичка благодаря виииии give_rose give_rose give_rose
ох не знам от къде да започна, подготовката за сватбата се падна изцяло в мои ръце и всяко нещо минава през мен  danceg та да започна църквата е Св. Седмочисленици, ресторант Горублянско ханче, до последно не знаехме кой ресторант да изберем  girl_impossible защото бяхме харесали един под Кремиковския манастир, но се оказа малък за нашата сватба от 150 души  pardon... Роклята ми почти е готова, на 25 ще ходя да си я взема, реших че няма да имам було, защото сме подписали граждански брак преди 2 години и реално сме си женени. Младоженеца още не е готов biggrin няма нито костюм нито риза нищо и бельо няма  Xixixi Подаръчетата за гостите почти са ми готови, останаха ми етикетите за юзчетата и картички за бурканчетата, като станат готови ще ги снимам и ще покажа Wink сега съм в една голяма чуденка как да направя гривната за шаферката, понеже всичко си правя сама искам и нея сама да я направя... поканите вече са отпечатани и половината раздадени  Girl_hide и така... имам голяма дилема за това къде да бъде фотосесията ни... искам да е нещо по-различно, не тривиялното пред президенството цум или народния театър, ужасно е там, искам нещо по-романтично или по-диво приемам предложения всякакви  give_rose
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #3 -: август 22, 2011, 22:51:52 »

Честита темичка и от мен, нека вярата, надеждата и любовта да бъдат основи за един прекрасен семеен живот.
Какво още ти остава да подготвяш? smile
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 26, 2011, 18:05:40 »

благодаря  give_rose
да се похваля взех си роклята  danceg
останаха ми да сложа, на подаръците, картичките и етикетите, да залепя безопасни игли на бутониерите, не сме поръчали тортата, всъщност въобще не сме избирали торта все още  crazy младоженеца днес за първи път е гледал костюми  pullpigtails останаха ни още малко покани да раздадем, да уточним менюто в ресторанта и сме готови за големия ден  tease онзи ден говорих с фирмата, която ще ни украсява масата, много съм доволна защото имат точно такъв цвят какъвто е темата на сватбата ни  yahoo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 26, 2011, 18:10:07 »


миличка браво хайде качи снимчици да видим роклята .Успех в подготовката на останалите неща .
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 31, 2011, 18:27:04 »

mimi често да си призная нямам време да я снимам, или ако искам да я снимам то пък младоженеца е с мене, няма как  blush , но обещавам при първа възможност да кача снимки  girl_wink сега качих на обувките  Girl_hide
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2011, 07:27:02 »

да споделя и аз до къде сме стигнали, поръчахме и костюма на младоженеца, 10 дни и ще е готов, сега остана да си избере и риза, няма да има вратовръзка защото ще е с попска яка, ей гадинката му тя направи всичко възможно, за да не сложи вратовръзка  diablo  LAUGHTER аз си разхождам обувките, че искам цял ден да издържа на тях, не че няма да си взема резервни  blush останаха ми да сложа на юзчетата етикетите, на бурканчетата картичките, и на големите шишета за ракия етикети, трябва да сложа на бутониерите безопасни игли, за да ми е по-удобно да ги закачам  pardon нещо в пробната прическа не ми харесва, момичета помагайте, не мога да разбера кое не ми харесва  nea
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2011, 08:12:11 »

С малко закъснение, честита темичка  give_rose да я напълниш с положителни емоции
Като гледам добре напредвате,  Bravo Bravo Bravo , а на прическата какво не й харесваш, толкова е хубава (ест., като е по-пригладена ще е по-хубава, но нали е пробна Wink)
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 06, 2011, 16:59:02 »

не знам  huhhuh.gif просто има нещо дето не ми харесва, сега се оказа ново 20 тейбъл картите с имената за гостите не стават така както ги искам  sad и трябва да ги променя, но поне табелката за колата стана страхотна, като я завършим на пълно ще я снимам и ще ви покажа снимки  pardon
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 07, 2011, 07:49:49 »

Не се ядосвай всичко ще е наред .Напредвате бързо с оставащите неща и все пак остана малко време да си госпожица не се притеснявай и прическата ти ще е както трябва и тейбълките ще са добре важното е ти да се чувстваш добре в самия ден и да си прекараш страхотно.Извинявай ако съм груба но според мен това за тейбълките са бели кахъри не е това най важното важните сте ти и младоженеца това е вашият ден не се разтройвай за дребни неща има и по важни неща в живота.Успех
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 07, 2011, 21:34:51 »

благодаря ти mimi  give_rose оценявам искреността в хората, по-добре някой да ми каже истината от колкото да ме излъже, че е хубаво  nea днес исках да отида да видя маникюристката, която уж работи до 20ч отидох към 19ч и беше затворено малко се разочаровах, така губя още един ден в разкарване  nea поне леля ми ме изненада като каза, че етикетите за подаръчетата и ракията са готови  yahoo утре като ги взема ще падне едно голямо лепене, лошото е че до края на седмицата съм на работа moil няма как трябва и да се работи, но другата седмица излизам в отпуск  smoke и сутрин с кафенцето  Coffe ще споделям как вървят нещата  girl_wink
съвсем забравих да се похваля  blush в събота шаферката ще ми организира моминско парти  yahoo а ето какъв подарък поръчах за нея  Girl_hide


* Untitled.jpg (18.78 KB, 237x285 - видяно 2208 пъти.)
« Последна редакция: септември 07, 2011, 21:46:23 от valtsvet » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 08, 2011, 07:13:17 »

Мила, дано да имаш едно супер весело парти! yahoo danceg А изненадата за шаферката е...... Oh my ... много яка!!! Чак ме е яд, че не съм се сетила и аз blush Хайде, почти не остана! Чакам те с разказ и някоя снимка!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 09, 2011, 07:34:48 »

Мила супер е идеята с шаерката браво.Пожелавам ти искрено да си изкараш едно страхотно моминско парти и успех с оставащите неща и чакаме снимчици.
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 10, 2011, 09:27:42 »

момичета най-накрая имах малко време да снимам ръчно направените бутониери, шаферска гривна и украсата за свещите, снимки в галерията  yahoo предварително се извинявам за качеството им, защото само телефона имам като снимачен уред  blush
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines