Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:56:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Garfield- 17.09.2011 г.  (Прочетена 11488 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« -: август 17, 2011, 15:42:10 »

 weddingday Гар, Остана  едва месец до Сватбата ти! Пожелавам ти да имаш само шеметни емоции, и да успееш да се въоръжиш с голямо търпение и спокойствие през последните дни!
....иииии ... чакаме да ни разказваш до къде сте smile give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 17, 2011, 21:51:13 »

Хайде още една Пловдивска булка с темичка, ставаме многооо smile честито мила и приятна подготовка в оставащия един месец! give_rose
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #2 -: август 17, 2011, 22:05:10 »

Много ви благодаря А темичката вие сте уникални, сладури give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 17, 2011, 22:09:46 »

Хайде започвай с отчетите, няма да се отървеш smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 18, 2011, 07:34:49 »

Честита темичка остана малко време до самия ден в който ще бъдеш вече госпожа .Успех с подготовката и чакаме да ни потопиш в атмосферата на подготовката.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #5 -: август 18, 2011, 09:52:44 »

И така.... smile
Самата подготовка започна още през ноември, месец след като се сгодихме...

Датата е 17.09.2011 - не случайно избрана, това е денят на Вярата, Надеждата и Любовта. Три важни компонента за щастлив брак. smile
Ресторантът- Джия Бийч - все още се притеснявам да не съм направила грешка заради госпожата-управител. Но много харесвам градината и басейна и затова се спряхме там. Честно казано нямаше място в Пловдив, което да пасваше на моите представи, а Джия Бийч се доплижаваше най-много. След като го резервирах, разбрах се Екзотик. Съжалявам, че не научих по-рано за това място. Мисля, че изглежда страхотно. Дано всичко да е наред, само това се моля. smile
Църква - "Св. Петка". Първоначално искахме в "Св. Богородица". Когато отидахме там през януари, ми казаха че е много рано, после като отидохме вече беше заетооо sad. И си харесахме "Св. Петка" - мисля, че е много хубаво, има и дворчеее.  А и за мен тази църква е много специална. smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 18, 2011, 10:37:31 »

Честита темичка и от мен Bravo Ние сме на една дата и аз много се радвам, че именно на нея ще се омъжвам.  yahoo Пожелавам ти безпроблемна подготовка и само положителни емоции! give_rose
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #7 -: август 18, 2011, 13:42:43 »

Благодаря ти, Веси! Много си мила smile
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #8 -: август 18, 2011, 14:21:39 »

Продължавам с отчетите по сватбата...smile
Фото - Нина Николова
Видео - Александър Маринов
Чаши - Немски кристал от Принцесата
Украса - магазин Грация, Асеновград
Булка - обувки от Асеновград, рокля от София, няма да имам чанта, търся бижута...
Младоженец - фрак от Асеновград, следват обувки
Поканите са поръчани в Автопринт, ще се готови утре и качавам снимкии
Грим - Слави
Прическа - моя фризьорка от доста времее
« Последна редакция: август 18, 2011, 14:34:40 от Garfield » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: август 20, 2011, 16:13:43 »

Хайде и аз да проявя "локален патриотизъм" и да приветствам и теб, като булка от Пловдив! Имаме и друго общо- фотооператор. Не се съмнявам, че ще останеш доволна. Не се притеснявай за Джия Бийч, моя колежка жени там син и е много, ама много доволна. Аз съм гледала само снимки и диска /не съм била на самата сватба/, но наистина е красиво и впечатляващо. За управителката тя каза: "Аз съм по- проклета от нея, подхвърлих и, че имам връзки дори с данъчни и работата заспа...." Наистина, нищо лошо не казва, само хубаво. Ти като си предупредена, можеш да вземеш мерки предварително. Много усмивки и приятни преживявания по време на подготовката!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2011, 18:31:02 »

Честита темичка  give_rose и да я напълниш само с положителни емоции  kiss2
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #11 -: август 21, 2011, 23:03:55 »

Благодаря ви. smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #12 -: август 22, 2011, 15:50:38 »

Gar, видях че си писала, за танците. Ние ходихме в Рилон при Влада. По принцип аз си ходех при нея от време на време на зумба и реших, че няма да е зле и любимия да понаучи 1-2 стъпки, че ми е много "вързан" миличкия. Тя е професионална балерина. Играла е в Болшой театър, малко скъпо взема, но е мноооого добра. 
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #13 -: август 22, 2011, 18:06:19 »

..ааа и още нещо smile Томито каза, че поканите ви са станали много хубави, така че чакаме снимки!!!  smile
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #14 -: август 22, 2011, 22:35:27 »

Благодаря ти, миличка! С твоя помощ хамерих тези хора, поканите са страхотни, направиха точно това, което искам, скоро ще ги кача тук, за да ги видите. Много съм доволна от тях, а ицената им беше супер.
При теб как върви семейния живот, мила? Целувам те и още веднъж ти благодаря kiss2
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines